crew.cz | auditorium
Katalog komiksů CREW 2018 (PDF verze ke stažení)

Auditorium


Kde to žije

Modrá CREW

image
x_ander   22:17 17.09.2018 

To, co tu kolegové píšou, vlastně vůbec nezní jako blbej nápad - sem tam přidat za rok jedno nebo dvě čísla MC navíc s tim, že by se nehlasovalo, ale pokračovalo s rozjetou sérií. Okko bylo super, zaslouží si další díly a lidi to evidentně chtějí, ale je jasné, že při hlasování proti Ekho a Orbitalu nemá moc šancí. A přitom to vůbec neznamená, že by nebyl zájem.

image
dominic.west   17:39 16.09.2018 

Pavlovský: "Okko sa vráti do súboja s ďalšími dielmi Ekha či Orbitalu:" Výborne keďže Ekho má vonku 6 dielov a Orbital budú 4 diely tak podľa mňa väčšina hlasujúcich dá prednosť týmto rozbehnutým sériam... Okko pojde zase mimo. Predpokladám, že práva u Okka sú vyjednané takže xflori01 veľmi trefne navrhol aby sa zrychlilo vydávanie zo 4 na 6 titulov stým, že 4 nové veci by ostali z hlasovania zachované a pomedzi to by sa dalo pokračovať a dovydať postupne Okko, Ekho aj Orbital

image
xflori01   22:12 14.09.2018 

Okko je pro mě zatím druhá nejlepší série po Ekhu. Takže by byla velká škoda, kdyby jsme se dalšího dílu nedočkali. Časté komentáře čtenářů jsou, že by chtěli více čísel za rok a odpovědí je, že není možné tak rychle vyjednávat práva a vybírat nové tituly do hlasování. Přijde mi, že by šlo zrychlit vydávání na 6 čísel, když by 4 tituly z toho byly nové tituly z hlasování a mezi nimi by po jednom díle pokračovali úspěšné série jako je právě Okko, kde ještě máme 4 cykly, Ekhö (7 a 8 už jsou venku, takže další díl může vyjít) a nebo Orbital (na který se hodně těším, a který doufám, bude hodně skvělý).

Živí mrtví 26: Volání do zbraně

image
stitch123    21:32 25.09. 2018 image

Škoda, no... Díky za odpověď!

Jim Lee na Crweconu!

image
Dexir    19:52 25.09. 2018 

Mám dotaz jaké knihy od Jima Leeho budete prodávat ?

image
Pavlovský    17:20 24.09. 2018 image

Lukáš Najman: Spíš knížky.

image
Lukáš Najman    16:57 24.09. 2018 

Ahoj, budete mít na prodej nějaké sešity od Jima Leeho?

Vůně neviditelného

image
Kapis    12:04 25.09. 2018 image

Já bych chtěl umět stát se neviditelným i dávno po pubertě!!! :-))

Auditorium

strana 1 z 1716    1 2 3 4 5 6 7 8 9 1716 > >>
image
ňouma     23:18 25.09. 2018

Teen Titans ani Nightwing u BBartu nevychází. A rychleji by to než letos jít mohlo, protože letos se začínalo až v květnu, kdežto příští rok asi už od začátku roku. V SO je to díl 26, JL vs SO je díl 9 a 10, takže mezi tím a GR je už jenom 15 dílů.

image
Fefty     22:27 25.09. 2018

Gotham Resistance jednak zahrnuje jen ty řady, co vydává BBArt (Green Arrow a SO) a taky je to celé tie-in k události Metal, takže by bylo potřeba vydat hlavně tu. Hlavně si ale myslím, že příští rok na ně nedojde, protože u GA i SO tenhle crossover následuje až po pátém booku a tady letos vyjdou jen první dva (takže pokud se nezdvojnásobí rychlost vydávání, vychází to až na druhou polovinu 2020).

image
ňouma     20:48 25.09. 2018

Tyhle věci si určitě hlídáte, ale pro jistotu. Když s BBartem vydáváte Znovuzrození, bylo by potřeba pohlídat si i crossovery. Neznám všechny, a nebudete určitě vydávat všechny, a ani by to nemělo cenu, když nic z nich není součást řad, co vydáváte. Jenom ty jako Aquaman vs. Suicide Squad, co patří k některé vámi vydávané řadě. A příští rok by mělo být myslím na řadě Gotham Resistance. To je po jednom sešitku z Batmana a dalších, co u nás vychází, a Teen Titans a Nightwing. Bylo by škoda to vynechat. To je taky jeden z důvodů. proč bych moc rád, když by BBart co nejdřív dovydal HQ a SO z New 52, kromě toho, že se na to těším jako malej Jarda. Že i tam jsou příběhy začínající v jedné sérii a pokračující v druhé, a Crew svou část vydala, ale BBart zatím ne. Takže máme zatím příběh jenom nakousnutý bez začátku a konce.

image
Doppelganger_     14:30 24.09. 2018 image

a hlavně manga není žánr, ale forma, takže Monstress prostě manga není a tečka. :)

image
ledman     13:37 24.09. 2018 image

seneke: proč? U mangy se na rozdíl od anime nemáš do čeho zamotat. Manga je prostě komiks dělaný pro japonského vydavatele, vycházející v některém z časopisů. Autorem nemusí být nutně japonec (Peepo Choo).

To, že se často (zne)užívá v marketingu nebo se mu přisuzují atributy nějakého konkrétního stylu je věc druhá ;)

image
seneke     06:45 24.09. 2018 image

Hoši, od těch diskuzí co je manga a co ne, radši pryč. Oni to ani pořádně nevědí Američani a to mají vlastní autory mangy.

image
brum brum     00:27 24.09. 2018 image

Není jednou z podmínek, aby šlo o mangu, aby to dílo vyšlo původně v Japonsku?

Měl bych dotaz. Ne na Leeho, Millse a další podobné nýmandy, ani na pány ředitele (ale z odpovědí je nevylučuji), ale na všechny zde:
V některém z Komiksářů, nebo v Komiksových bublinách O. Krále, myslím, že to bylo v jednom z těchto pořadů, padla zmínka o komiksu či řadě, ve které hrdinové chodí na kafe, plkají o vztazích, je tam málo nebo žádná akce typická pro superhrdiny a celkově je to komiks či řada spíš pro dospělé čtenáře nebo intelektuály. Protože jsem jak dospělý, tak intelektuál (samozřejmě levicový), tak mě čistě ze zvědavosti zajímá, o co jde. Víte někdo, o co se jedná?

image
Dan-El     23:51 23.09. 2018

Netvora je manga jak bič :-) . Možná nevyšla v Japonsku, ale jinak má všechny atributy mangy - zmatený, nejasný a nepřehledný příběh, kresbu místy parádní a místy odfláknutou, skoro až karikaturu. A podle prvního dílu odhaduju, že bude mít nejmíň dvacet dílů :-) . Než další dva díly Netvory, to raději jeden Criminal, poslední dluh minulosti.

image
Fimi     23:26 23.09. 2018

Netvora neni Manga...no třeba Lucifer se rozjede od třetí knihy,to samé Mýty, ale vím jak to myslíte...

image
Dan-El     22:56 23.09. 2018

Ještě se vrátím k rozhovoru s pány řediteli o specifičnosti českého trhu, o kterém psal brum brum.
Tím, že si ve svém věku 50+ kupuju komiksy, jsem u svých přátel řazen jako podivín. Z nich komiksy nečte nikdo. A komiksy nečtou ani vrstevníci mého syna, teenageři. A přitom všichni perfektně znají všechny komiksové hrdiny, jenže jen z filmů. Asi je v komiksech pořád ještě moc písmenek. Koneckonců i synek čte pravidelně jen Usagiho, jinak skoro nic.
A pokud jde o komiksové 'ochutnávání', moje hypotéza je trochu jiná. Prostě si koupím první díl, a zjistím, že je to blbost. Tak další díly už samozřejmě nekupuju. Mám zrovna čerstvou zkušenost. Z letošního edičáku Crwe jsem si, kromě zavedených sérií, nic nevybral. Tak jsem na zkoušku koupil Netvoru. No a zjistil jsem, že je to manga pro holky, nic pro dospělýho chlapa. Takže další díl už si nekoupím. A nedávno jsem koupil první díl Lady Mechaniky. Tohle snad vyšlo jen proto, aby na každé druhé stránce byly velký prsa. Druhý díl už taky nekoupím. Sbírka mizerných prvních dílů se dál rozšiřuje.
Tolik názor jednoho spotřebitele.

image
Pavlovský     15:28 23.09. 2018 image

POZOR!
Pokud chcete položit našim hostům, Benu Aaronovitchovi, Jimu Lee či Patu Millsovi nějakou otázku, napište nám ji sem a budete mít větší šanci, že se na ní dostane. Bude možnost položit otázky i přímo na místě, ale urychlí to celou akci… a je to vhodné I pro lidi, kteří jsou plašší, nebo jim hlášení se na veřejnosti moc připomíná školní docházku. Samozřejmě, pokud budete chtít slyšet i odpověď, je nutné na akci dorazit…
Nebo je také možné poslat své dotazy na redakce@crew.cz!

image
Fimi     08:32 21.09. 2018

Pavlovský děkuju za odpověď...

image
Radek Blacksad     07:58 21.09. 2018 image

Pavlovský - Cez mobil nevidno na hlavnej stránke odkazy na FB, Youtube a Instagram pri nápise Crew.

image
Pavlovský     07:54 21.09. 2018 image

Fimi: Ani nebyl. Akira je zatím stále nedostupný.

image
Gmork     07:25 21.09. 2018

Holkám by se mohly líbit historické série Příběh nevěsty nebo Horusovo oko, je to nádherně nakreslené, má to silné ženské hrdinky, zajímavý příběh, obě série ani nejsou moc dlouhé. A hlavně, nenudili by se u toho ani dospělí čtenáři.

image
ňouma     00:23 21.09. 2018

Však jo, 31 je mládí. No ale já florbal nehrál ani tenkrát, natož teď, když mám před důchodem. Ani nevím co to je. Ale já nehrál ani fotbal, nic. Když už nějaká manga, tak pro mě něco jako Ghost in the Shell, jinak mangy ani moc rád nemám, spíš mám rád normální komiks v americkém stylu.

image
Fimi     23:54 20.09. 2018 image

brum já ti dám mladí, je mi 31 let a florbal hraju pořád, hlavně v práci :-D

Pavlovský: to byl takový malý spojler trochu ne? když jsem četl vaší odpověd kde zminujete manga klasiky tak nevim proč ale vybavil se mi duel Akira vs Devilman...ani nevim proč

image
brum brum     22:59 20.09. 2018 image

Děkuji za odpověď, analýzu a samozřejmě to nejsprávnější rozhodnutí! :-D
Až bude nějaká manga o florbalu, tak to je tutovka, tenhle polosport dneska mladí hrozně žerou.

image
Pavlovský     22:45 20.09. 2018 image

Páne jo. Ale můžu říct, že jsme o sportovních mangách přemýšleli. Hlavně z toho důvodu, že jsou hodně populární mezi holkami, který prý rády všechny členy týmu různě párují. O Tsubasovi jsme neuvažovali, je to vážně moc staré a moc dlouhé - a my už si nemůžeme, ve vztahu k Japoncům, dovolit nějakou sérii nedokončit. Podruhé by nám to neprošlo. A co se týče ostatních sportovních mang... taky jsme se rozhlíželi kolem a to Polsko nás docela zchladilo. A Amerika ostatně taky. V čem je problém? Proč se to nechytlo? Možná holkám stačí anime?
Ale hlavně - už máme na příští rok Zaslíbenou zemi Nezemi, probíjíme se jednáním o dalších klasikách, na redakčních schůzích se hádáme, jestli je lepší One Punch Man, Assassination Classrom či My Hero Academy... a to se nám hromadí ještě spousta dalších zajímavých projektů. Čili bych to moc nadějně neviděl.

image
brum brum     21:55 20.09. 2018 image

Ve složce TI NEJLEPŠÍ v mém prohlížeči, kam si ukládám odkazy na články o výjimečných lidech nebo rozhovory s nimi jsem našel poměrně čerstvý rozhovor s pány řediteli, kde specifičnost zmiňují: 1url.cz/@borci
To kdyby někdo chtěl popírat, že to páni ředitelé někdy říkali. To se často na internetu děje, popírání, tak preventivně beru vítr z plachet všem, co by se to něco takového chtěli jen pokusit! Jsem vždy o několik kroků napřed.

Auditorium

strana 1 z 1716    1 2 3 4 5 6 7 8 9 1716 > >>

Přidat příspěvek do auditoria

Antispamová otázka


* povinné položky


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek


Vydali jsme

Živí mrtví 26: Volání do zbraně

stitch123 [21:32 25.09. 2018]
Škoda, no... Díky za odpověď!


Pavlovský [12:53 24.09. 2018]
Zatím ne.


stitch123 [17:16 23.09. 2018]
Zdravím! Nepřemýšleli jste do budoucna i o možnosti Živí mrtví předplatit?


Aktuality

Jim Lee na Crweconu!

Dexir [19:52 25.09. 2018]
Mám dotaz jaké knihy od Jima Leeho budete prodávat ?


Pavlovský [17:20 24.09. 2018]
Lukáš Najman: Spíš knížky.


Lukáš Najman [16:57 24.09. 2018]
Ahoj, budete mít na prodej nějaké sešity od Jima Leeho?


Charvos [16:40 22.09. 2018]
nestras :D


Pavlovský [14:41 22.09. 2018]
Jura: Ano, budou se rozdávat plakátky s kresbou Stewarta Moora, ať má taky co podepisovat.


Hacked by Xmall75

Org [21:42 22.09. 2018]
Kde to jsem?


Připravujeme

Vůně neviditelného

Kapis [12:04 25.09. 2018]
Já bych chtěl umět stát se neviditelným i dávno po pubertě!!! :-))


Modrá CREW

x_ander [22:17 17.09.2018]
To, co tu kolegové píšou, vlastně vůbec nezní jako blbej nápad - sem tam přidat za rok jedno nebo dvě čísla MC navíc s tim, že by se nehlasovalo, ale pokračovalo s rozjetou sérií. Okko bylo super, zaslouží si další díly a lidi to evidentně chtějí, ale je jasné, že při hlasování proti Ekho a Orbitalu nemá moc šancí. A přitom to vůbec neznamená, že by nebyl zájem.


dominic.west [17:39 16.09.2018]
Pavlovský: "Okko sa vráti do súboja s ďalšími dielmi Ekha či Orbitalu:" Výborne keďže Ekho má vonku 6 dielov a Orbital budú 4 diely tak podľa mňa väčšina hlasujúcich dá prednosť týmto rozbehnutým sériam... Okko pojde zase mimo. Predpokladám, že práva u Okka sú vyjednané takže xflori01 veľmi trefne navrhol aby sa zrychlilo vydávanie zo 4 na 6 titulov stým, že 4 nové veci by ostali z hlasovania zachované a pomedzi to by sa dalo pokračovať a dovydať postupne Okko, Ekho aj Orbital


xflori01 [22:12 14.09.2018]
Okko je pro mě zatím druhá nejlepší série po Ekhu. Takže by byla velká škoda, kdyby jsme se dalšího dílu nedočkali. Časté komentáře čtenářů jsou, že by chtěli více čísel za rok a odpovědí je, že není možné tak rychle vyjednávat práva a vybírat nové tituly do hlasování. Přijde mi, že by šlo zrychlit vydávání na 6 čísel, když by 4 tituly z toho byly nové tituly z hlasování a mezi nimi by po jednom díle pokračovali úspěšné série jako je právě Okko, kde ještě máme 4 cykly, Ekhö (7 a 8 už jsou venku, takže další díl může vyjít) a nebo Orbital (na který se hodně těším, a který doufám, bude hodně skvělý).
Sefca [18:13 25.09. 2018]
Koupím Incal, Borgia, Arzach, Blacksad. Vše pouze pevná vazba v perfektním stavu. Za nabídky děkuji


Sefca [18:13 25.09. 2018]
Koupím Incal, Borgia, Arzach, Blacksad. Vše pouze pevná vazba v perfektním stavu. Za nabídky děkuji


vvetrovec [18:12 25.09. 2018]
Prodám následující:

Trollí války 1 a 2 po 400,- Kč
Biggles vypráví: Bitva o Anglii za 900,- (tady nevim, smlouvejme klidně)
Persepolis 1 za 200,-
Puma: Tom Shark a Ďábelský doktor Harbich za 200,-

Sešitovka - 1. číslo Justice League z New52 v perfektním stavu (AJ), kdyby si někdo chtěl nechat podepsat PANEM Leem... cenu navrhněte.

Platba předem na účet plus poštovné. Fotky zašlu na požádání, více informací na mailu (divadloJA@seznam.cz), na mobilu 728 521 804 či na FB (Vítězslav Větrovec).
Rocket 2: Tahání za ocas (MDSComics)
Živí mrtví 25: Není cesty zpět (Geekcave)
Dlouhý zítřek a další příběhy (Komiksárium)Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž


Banner koreastudio.cz