crew.cz | auditorium
Katalog komiksů CREW 2018 (PDF verze ke stažení)

Auditorium


Auditorium

strana 6 z 1742    << < 1 2 4 5 6 7 8 9 10 1742 > >>
image
Fimi     16:29 10.11. 2018

Pavlovský wow tak já s dreddem počkám, dekuji...no a země jedna Batman třetí kniha jako má být? Chystá se vůbec?

image
Pavlovský     14:31 10.11. 2018 image

Fimi: Batman, Země jedna - pořád čekáme na trojku, až se ukáže, co z toho vyleze. Dvojka je jen taková rekreačka, připravování si postavy. Po hodně silné jedničce je to krok dolů, tak čekáme, jestli to trojka ještě vytáhna. A z Fell pořád existuje jen jeden sešit, víc toho Ellis nenapsal. A vzhledem k tomu, že teď dělá do televizních seriálů (jeho Castlevanie je hodně fajn) tak bych nějakému návratu moc nevěřil.

image
Pavlovský     14:29 10.11. 2018 image

Brum brum: Je fakt, že se snažíme dovydávávat... což nám na druhou stranu dost dává nůž na krk při vybírání nových sérií. Neřešíme, jestli se prodá první kniha. Musíme už uvažovat o tom, jak se prodá pátá kniha. Jestli u toho lidi zůstanou.
Plus, jak už jsme někde rozebírali, jak toho vychází hodně, tak lidi radši jen ochutnávají. Pořídí si první díl a pak začnou kupovat něco nového. V Čechách je největší pokles mezi první a třetím dílem ze všech ostatních zemí. A co se týče Mýtů a Mezi řádky, tak Mýty si své čtenáře pomalu nacházejí. Není to výhra, ale už to není úplný malér. Mezi řádky malér je, je to prostě věc, která je příliš už hra s žánrem, příliš sofistikovaná, málo emoční (což, jak jsme zjistili, je důležitá věc).

image
Pavlovský     14:21 10.11. 2018 image

Fimi: Cokoliv současného od Franka Millera se bojím, že bude hrozné. Nedokázal jsem dočíst ani Xerxese.

image
Pavlovský     14:19 10.11. 2018 image

Fimi: S Dreddem ještě chvíli počkej... a co se týče Kinga, tak Temná věž má své fandy, ale náš hlavní cíl je dojet jí do konce... a pak teprve začneme uvažovat o další řadě.

image
Fimi     23:36 09.11. 2018

Brum: prej omladina mangu...

image
brum brum     22:37 09.11. 2018 image

Prodeje a vydávání u Crwe bych ne vždycky dával do souvislosti, protože oni dovydají jen proto, aby dovydali, když by většina ostatních nebo všichni ostatní vydávání už stopli. Jsou to prostě borci!

Jestli komiksy kupuje u nás pořád nějaké tvrdé jádro (plus omladina mangu) a sem tam někdo další, tak čím víc titulů vychází, tím méně toho to tvrdé jádro koupí, protože málokdo kupuje všechno, tak něco vynechají. Kdybych si musel tipnout, proč se Mýty a Mezi řádky neprodávají dobře, tak bych to viděl na množství fantasy komiksů. Většina sáhne po Sandmanovi, protože to je Sandman, pak si koupí Ságu, protože se o tom strašně mluví a píše, a pak už vyberou něco do třetice a zbytek nechají ležet. Kdyby u nás vycházel jen Batman a Green Lantern, asi spousta lidí sáhne po GL, ale když je na výběr, tak si už vybírají, jestli DC, jestli Marvel atd.
U BBartu bych si zase tipnul na to, že kvůli záběru (dělají i knížky) potřebují místo, tak častěji končí jejich tituly v akcích a v LK, aby se toho zbavili, udělali si ve skladu místo a získali prostředky na vydávání dalších titulů a kdyby dělali jen komiksy, tak si v klidu počkají a pořád to nabízejí za běžnou cenu.
Obě teorie můžou být naprosto mimo, samozřejmě.

image
Fimi     22:08 09.11. 2018

Pavslovský: ještě jeden dotaz ohledně prodejů, co Temná věž? jak je to úspěšné? ptám se, zda má vůbec nějakou šanci u nás vydat Stand když už vydáváte Věž...na Dredda se ani neptám

image
Fimi     22:07 09.11. 2018

brum: no Superman a jiné jeho příběhy mohou být zásadní a raritní a legendární třeba až do řiti Šalamouna ale pokud to lidi nezajímá a má to malé prodeje, tak bohužel, takhle tu pohořelo plno velmi velmi kvalitních serií (Americký upír, DMZ, Vycházející hvězdy, Planetary,Parker) jediné, co mě štve u Supermana, je Země jedna, jelikož to je fakt dobré a jsou to jen tři debilní knihy a stejně se to nechytlo a ted BB art straší se stopnutím Fatale a Gotham central, to potom fanoušci komiksů musí být fakt banda debilů že tohle nekupuje, to fakt už nevím, co chtějí, když se i tohle možná stopne....omlouvám se za slovník, ale slušně se to říct nedá a možná kvůli Parkerovi i Crew chápe....upřímně mě zajímalo, jak moc malé prodeje musí komiks mít aby se stoplo jeho vydávání, Crew řekli že např Mýty, Skalpy nebo Mezi řádky se prodávají mizerně ale přesto to vydávají dál, tak jak asi mizerně se prodával Parker, DMZ, Planetary....

Pavlovský když jsme u toho, jak to vypadá nebo názor Batman Země jedna kniha 2? a co Ellis a jeho Fell 2, chystá to vůbec? nevíte náhodou něco ze zákulisí?

image
brum brum     21:42 09.11. 2018 image

Pavlovský:
Já nepřesně psal o neoblíbenosti u těch na databázi špatně hodnocených Supermanů (to začalo právě tím Morrisonem a výš, tam je od té doby sešup) a o postavě, když ta neoblíbenost není jen hodnocení, pravda. Ona je vlastně většina v tom výprodeji za stovku teď, včetně těch vámi zmiňovaných, na databázi jakž takž dobře hodnocených. To je pak těžké.

Jinak já to chápu, že to asi fakt nejde vydat, že se mně nebo i jiným dobře kecá. :-D Ale vzhledem ke kvalitě těch nových příběhů, k tomu, co Superman znamená pro superhrdinský komiks, je to škoda, navíc mám od Vánoc zač. 90. let (1991?) Supermana díky dvojici Donnerových filmů rád a od přečtení vašeho článku ve Score jsem se na jeho příběhy v komisku vždycky těšil, takže je to pro mě i věc nostalgie.
Ale vyšlo toho s ním u nás dost a šance ukázat zájem byla, takže když jsme Supermana takhle zabili, tak tady máme přes držku.

Fimi:
Roků jedna není nikdy dost a já si dělám místo na další knihovnu, takže sem s tím! :-D Mezi řádky z odpovědi J. P. cítím, že Superman je mezi vydavateli asi persona non grata (to abych se blýsknul cizími výrazy), ať dělají, co dělají. Zase to má tu výhodu, že fandové Supermana u nás jsou v menšině a můžeme nadávat na stádo tupců, co nepozná kvalitu.

image
Fimi     21:25 09.11. 2018

Brum tak třeba se Crew rozhoupe a vydá Superman z Black label který by měl psát Frank Miller a jmenovat se to překvapivě bude Rok jedna

image
Pavlovský     20:24 09.11. 2018 image

Feroš: Konec jednoho runu. Pak Marvel pohltila kalamita a v podstatě se znovuzrodil, přičemž se spojil klasický vesmír s tím Ultimate.

image
Pavlovský     20:23 09.11. 2018 image

brum brum: Supermanů se zkoušelo víc, mezi jinými i od Snydera (Nespoutaný), nebo ten Poslední syn, což byla super věc od Johnse a Kuberta, či má oblíbená Země jedna, pocta klasickým filmům.

image
brum brum     20:13 09.11. 2018 image

Supermana v N52 si někteří pochvalují pro drsnost a aroganci a jiné N52 tankuje, to je normální. Prostě přišli s něčím jiným a novým a zjišťovali, jak se to bude prodávat. Jsou tam lepší příběhy, horší příběhy, jako všude jinde a je to trošku něco jiného, za tyhle změny jsem já osobně rád. V superhrdinském komiksu je tolik materiálu, že si každý najde to svoje a čím víc těch poloh a přístupů je, tím líp.

Mě mrzí, že tu nevychází Superman v Rebirthu a ještě víc mě mrzí důvody. Asi to je proto, že lidi furt někde mektají o Supermanovi jako o Mirkovi Dušínovi a jak jim ten superklaďák vadí, i když to žádný Dušín není, alespoň ne o moc víc než ostatní klasičtí superhdinové dobroserové, a že se neprodával dobře u BBartu, což mohlo být způsobeno tím, že něco psal Morrison (jeho Batman je na databázi docela kritizován) a nešlo zrovna o špičkové příběhy. U několika posledních supermanských knih z DCKK ale dost lidí, zase vycházím z recenzí a komentářů, přichází Supermanovi na chuť, nebo si přestávají myslet, že to je blbeček ve slipech, co zachraňuje kočky ze stromů a chodí ve volném čase k důchodkyním na kávu a zákusek povídat si o vnoučatech. Kdyby se Superman v Rebirthu, který je hodně dobrý a lidé v zahraničí si ho strašně pochvalují, aspoň zkusil, třeba dvě knížky v roce v o něco nižším nákladu, a pak se to zanalyzovalo, jestli to fakt nemá smysl a Supermana v ČR prostě nechceme, pak bych si holt poplakal a zanadával si na českou holotu, že to nekupuje, ale takhle mi to přijde jako promarněná šance lidem do palic nacpat, že Superman prostě JE dobrej hrdina a zaslouží si respekt a kupování.

image
Feroš     19:36 09.11. 2018

Otázka ohledně Deadpoola:Díly,co jste oznámili na Facebooku,tak jsou to poslední díly série nebo je to konec jednoho runu?
Předem díky za odpověď.

image
Fimi     13:21 09.11. 2018

Nouma no co udělali se supermanem v new 52, to mi doteď hlava nebere

image
ňouma     12:57 09.11. 2018

Fimi: Ani se nedivím. Když si vezmeš, že třeba Superman tam pravidelně dostává na frak. Někdo ho zajme, ovládnou ho, má výčitky svědomí, takže je z něj troska, to ani já neměl rád. A nebyl to jenom Superman. Ale já to bral hlavně jak to je v Čechách. Každou chvilku někdo někde nadává, že Znovuzrození není New52. Ono jim vadí že King není Snyder nebo co, nevím. Do Batmana se nepletu. Možná jim taky vadí, že ze těch stočtyřiceti stránek je tak desetina bonusy, a samotný příběh jenom ten zbytek, kdežto u New52 to nebyl takový poměr. Každýmu něco na něčem vadí, ale lidi jsou divný. Ale to mi je úplně jedno. Co čtu ty svoje série, tak je mám rád všechny, před New52, New52 i Znovuzrození. A SO bude mít ve Znovuzrození perfektní příběhy, na ně se už moc těším.

image
Fimi     10:48 09.11. 2018

Nouma a přitom globálně fanoušci New 52 moc nemusí

image
ňouma     09:58 09.11. 2018

Jestli budou ještě vydávat i New52, tak myslím, že u toho pevná vazba taky bude. Nevydávat New52 by byla chyba, je to taková vlajková loď. Znovuzrození je formátem víc jako jednohubka, tam myslím míň lidí chtělo pevnou vazbu, New52 už mi připadá jako normální knížka, tam bude myslím větší zájem. Ale nevím.

image
Fry     07:50 09.11. 2018 image

Nevhápu tedy že u New52 to normálně fungovalo a celou sbírku až na Harley mám hezky v pevné vazbě. Tady jsem tak trochu doufal ve stejný výsledek ...

Auditorium

strana 6 z 1742    << < 1 2 4 5 6 7 8 9 10 1742 > >>

Přidat příspěvek do auditoria

Antispamová otázka


* povinné položky


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek


Připravujeme

Sherlock 1: Studie v růžové

Pavlovský [23:37 18.11. 2018]
Pokud se něco nepodělá, tak jo.


mm [20:15 18.11. 2018]
Bylo by to dostupné ještě do 24.12.? Předem děkuji za odpověď :)


sj [22:45 16.11. 2018]
Zdravím, myslíte, že stihnete vydat ještě před vánoci? Rád bych daroval pod stromeček :)


Lobo: Dědička a další příběhy

Feroš [06:23 16.11. 2018]
Ach jo,doufal jsem v ten prosinec.


Aktuality

Bojový anděl Alita 3: Cesta ke svobodě

jh666 [17:15 18.11. 2018]
Vy naděláte s logem, podívejte se, co DC udělalo s hřbety New52 sérií, když přešli na DC You https://i.redd.it/v8ydvmhy9im01.jpg


xflori01 [16:33 18.11. 2018]
To sice neladí. Ale k této změně došlo u všech sérií, u všech komiksů. Nakladatelství si změnilo logo, které dává na hřbety a zadní stránky knih. Také vytvořila poddodělení, ke kterým vytvořili vlastní stránky - viz. Cre....


Mara [10:12 18.11. 2018]
Ahoj, proc doslo ke zmene loga na hrbetu knizky oproti predchozim dilum? Vubec to ted v knihovnicce neladi :(


Hvězdný prach - Romance v říši kouzel

het2 [15:30 18.11. 2018]
Knizka vypada nadherne. S jednim velkym ALE - velka skoda zvoleneho fontu, hlavne tedy velikosti. Vetsina stranek je tak nejak prazdna, odstavce jsou od sebe odrazene hrozne daleko a to pismo je titerne. Fakt se to spatn....


Skalpy 9: Zatni pěsti

rooty [12:02 18.11. 2018]
Dekuji za tuhle pecku!!! Porad verim, ze se pustite do Bastardu, az tohle zakoncite. Klidne i formou startovace. Aaron je perfektni v tomto zanru, jeho Marvelovky jsou pouze lehoucky odvar.


Čarodějova nevěsta 5

Petr Litoš [21:58 15.11. 2018]
Skoro jiste melo ;-)


Modrá CREW

Sirius.svk [15:34 04.11.2018]
tirreus predpokladám že hľadáš toto: "tirreus — 11.12.2016 11:15 Ahojte redakčníci a všichni čtenáři, nejdříve bych chtěl poděkovat za nádherné dva díly Ekhö. Do budoucna bych si rozhodně přál jeho pokračování, protože ve Francii už vyšel 5. a 6. díl. To je moje jasná první volba, bylo by moc hezké tuhle celou tuhle řadu převést do češtiny, jak bude postupně vycházet a dotáhnout ji do konce. No a pak, kdybych si mohl přát, tak v podstatě COKOLIV od Alessandra Barbucciho (priority v tomto pořadí - Lord of Burger, Sky Doll, CHOSP,...) nebo od Christopha Arlestona (Le chant d'Excalibur, Les Naufragés d’Ythaq, Légendes de Troy, zvláště pak Ploneïs l'Incertain, a spoustu dalších...). Když to mám zobecnit, tak COKOLIV z nakladetelství Soleil :) Než tohle všechno vydáte, tak máte co dělat :))) Jsem velkým fandou francouzské a belgické školy, takže prosím pozornost zaměřit tam :) Ale jinak, všechny tři navržené série na 4. a 5. díl modré crwe se mi líbí a s chutí bych si je přečetl :) Díky a mějte se hezky :) Moc se těším! :)"


brum brum [21:33 03.11.2018]
tirreus: Tak jestli víš, že to bylo přibližně před rokem, hledej přes čísla stránek dole a podle data. Jinak lze hledat na google přes site:stránkatečkakoncovka text. Ale ne vždycky tě to pak na webu crwe hodí přímo na tu stránku, kterou ti to najde. Jestli ti jde ale aspoň o text, tak ten takto najít můžeš přímo přes vyhledavač, pokud si aspo něco z textu pamatuješ.


Sirius.svk [20:55 03.11.2018]
tirreus obávam sa že možnosť vyhľadávať tu nie je.
199306 [19:04 21.11. 2018]
Prodávám

HELLBOY-SÉMĚ ZKÁZY (1. vydání) klasická verze
HELLBOY-SÉMĚ ZKÁZY (1. vydání) látková verze, vyšlo 100 kusů

Nabídky prosím do mailu. Do konce listopadu. Prodám nejvyšším nabídkám. Klasickou verzi za méně než 1500 neprodám a látkovou za méně než 3000 neprodám.
199306@centrum.cz


Peeta [18:28 21.11. 2018]
Zdravím!
Prodám následující komiksy:
UKK:
KLAN M
Syn klanu M
Zombie z Marvelu
Iron Man - extremis
Strange - přísaha
Thor - znovuzrození
Iron Man - 5 nočních můr
Obležení
Daredevil - zmrtvýchvstání
Thor - hledání bohů
Cap America - nový úděl
Ultimates - nadčlověk

DC:
Superman pro zítřek kniha 1
Superman pro zítřek kniha 2 - zabalená
Poslední syn kryptonu - zabalená
Wonder Woman - ztracený ráj, kruh - obě zabalené
Superman - brainiac - zabalená
Superman odkaz - kniha 1,2 zabalené obě

Cena + poštovné dohodou, knihy jsou ve skvělém stavu, max 1 čtené a nebo nové. Můžu zaslat foto v případě zájmu.


Fimi [11:40 21.11. 2018]
Prodám dckk 51 ks za 8000 Kč...jako nové, jednou čtené nebo jen prolistovane.

Batman Ticho souborné paperback jako nový 800 Kč
Superman Pro zítřek komplet 1-2 bb art 400 Kč

Druuna 1-3 komplet, pevná vazba, 3000 Kč
Cena včetně poštovného

V angličtině Dc Deluxe Rebirth (znovuzrození)kus za 500 Kč..jedna kniha obsahuje dvě volume, větší formát, bonusy, pevná vazba

Batman kniha 1a2
Flash kniha 1a2
Wonder woman kniha 1
Batman Flash Buttom...300 Kč

Spawn Origins Deluxe kniha 1, 3000 Kč výborný stav
Spawn Origins Deluxe kniha 2, 600 Kč

filipmikolasek1@gmail.com
Rocket 2: Tahání za ocas (MDSComics)
Živí mrtví 25: Není cesty zpět (Geekcave)
Dlouhý zítřek a další příběhy (Komiksárium)Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž


Banner