crew.cz | auditorium
Katalog komiksů CREW 2019 (PDF verze ke stažení)

Auditorium


Auditorium

strana 6 z 1822    << < 1 2 4 5 6 7 8 9 10 1822 > >>
image
brum brum     17:55 23.10. 2019 image

Že dokončovači se s těmi, co koupí první díly a pak odpadnou, nevylučují, je jasný, stejně tak to, že u každé sérii jsou ty grafy asi trošku jiné taky, ale to už je moc proměnných a diskuze se vede na úrovni globálné vzato, jak by řekl Nárožný.

Chce to přechod na tržní kapitalismus a čím dřív se to udělá, tím méně to bude bolet. A když to tvrdí levicový intelektuál, tak to je už co říct. Včera bylo pozdě, dámy a pánové.

image
brum brum     17:51 23.10. 2019 image

Ad ak bude viac sérií, môže klesnúť kupovanosť, keďže ľudia čo si kupujú tri série čo ich bavia si možno nebudú môcť dovoliť šesť sérií
jako k nevýhodě.
To by podle toho, co se ví, mělo být naopak. Prodeje jsou nejvyšší na začátku série a pak klesají. Špatně prodávané série se stopnou, těch ne moc lidí, co by sérii kupovalo, už ji kupovat dál nebude, ale těch docela dost lidí, co kupují první díl nebo první díly, ale koupí tu nově rozjetou sérii. Že pak část lidí, co chce jistotu, nebude série kupovat vůbec, je asi pravda, je ale otázka kolik těch lidí vlastně je. Pokud je dokončovačů jenom polovina z celkového počtu ochutnávačů, pak by prodeje byly vyšší.

Pro dlouhodobý výhled i pro dokončovače by to mělo být výhodné, a to proto, že se najdou tituly, které se dobře prodávají, nejen na začátku, ale do konce, zjistí se, o co je zájem (teď to až tak zjišťovat nelze), což pak díky prodejům a vyšším ziskům umožní sem tam dojet sérii nebo vydat titul, u kterého je jasné, že nemá šanci na úspěch, úspěšné série budou financovat ty méně úspěšné. To se teď taky děje, ale určitě v menší míře a čím víc propadáků bude, tím víc si budou v Crwi dávat pozor na to, co vydají a kolik to má dílů.

No a budu k těm dokončovačům, kteří chtějí mít jistotu, trošku ošklivý, ale oni si nic jiného ani nezaslouží, he he, jestliže tu jistotu mít nebudou a nebudou tak dle svých slov tu sérii ani kupovat, dokud nedojede, tak nebudou nadávat, že nemají sérii dokončenou. Všichni tak budou šťastní a spokojení.

image
brum brum     17:27 23.10. 2019

Alfi, z čeho čerpáš, že je takových menšina? Jestli z komentářů, kterých je, pravda, naprostá většina, tak to může být zkreslené. Za prvé tím, že lidem, kteří na dokončování nebazírují, to je celkem fuk, takže se k tomu ani nevyjadřují, za druhé tím, že komentáře samotné, navíc když to píše zlomek lidí, kteří si komiksy kupují, jsou jen komentáře, prodeje mohou ukazovat něco jiného. U nich je vidět, kolik opravdu chce to dokončování, kdo koupí i poslední díl, ten sérii dokončil.

Pokud by se braly komentáře na yt, FB a tady jako nějaké volby, tak se lidi vyjádřili jasně, je jeden nebo dva, kteří chtějí opak, dalším asi dvěma nebo třem to je jedno/jsou pro kombinaci, tak dvě desítky lidí, ne-li víc (jeden člověk ale může napsat na třech webech tři komentáře a být za tři lidi ), jsou jasně pro dokončování.

Mě dost překvapuje, a překvapuje mě o to víc, když sem tam někdo plácá Jiřího a Petra po zádech, jací jsou to kabrňáci, že dojíždí za cenu ztrát a jak myslí na fanoušky, že se nikdo nezeptal jich, jaký na to mají názor a co by bylo nejlepší pro ně jako nakladatele, případně co si myslí o tom, který z těch způsobů by byl nejlepší pro rozšiřování komiksu mezi lidi a hlavně co je nejlepší z dlouhodobého pohledu. To je samý Já chci jistotu, jinak nekupuju, ale jak to vidí druhá strana, to nikoho nezajímá.

image
ňouma     15:33 23.10. 2019

Je ještě jeden důvod nevzdávat vydávání brzo. Někdy se stává že série má slabej začátek a pak se to rozjede. V americe to zničilo už dost sérií. Takže když by se to stoplo hned, přijdeme o to nejlepší. Někdy píšou sérii různý autoři nebo tak. Nebo si autor až pozdějc uvědomí že to má psát tak jak to má psát a udělá po slabším rozjezdu pecku. Je otázka jestli to pak ke koupení přitáhne lidi co viděli že první díly nic moc.

image
Alfi     12:14 23.10. 2019 image

Ad Beast: Myslím, že práve naopak, menšina je tých čo by chceli viac sérií ktoré ale možno nebudú dovydané.
Výhody navrhovanej zmeny ako ich vidím viac:
- máš prístup k viacerým titulom v češtine
Nevýhody:
- ľudí môže odradiť od kupovania ak vedia, že komiks dopadne ako série typu Banda, Planetary, DZM a pod.
- ak bude viac sérií, môže klesnúť kupovanosť, keďže ľudia čo si kupujú tri série čo ich bavia si možno nebudú môcť dovoliť šesť sérií
- môže klesnúť frekvencia vydávania kníh

Takže za mňa dokončovať.

image
Beast     09:22 23.10. 2019

Ad dovydávání sérií. Osobně když už začnu něco kupovat, tak to chci mít celé. A mám velký problém se "odpojit" a něco přestat kupovat, dokonce i Zero mám všechny čtyři díly (jj Zero se stalo měřítkem nekvality).
Na druhou stranu to vypadá, že jsem spolu s dalšími v menšině. Tak kde najít kompromis mezi vydáváním novinek a dovydáváním do konce?
Co cesta ala CC? Prostě co zbývá, řekněme poslední čtyři díly série, vydat formou edice na přání. A na skladě si můžete nechat pár desítek kusů kdyby náhodou se časem ještě něco prodalo, tak aby měli i další šanci na dočtení...

image
Apu     21:10 22.10. 2019 image

Alfi: Sekce předobjednávky mizí a zase se objevuje podle toho, zda je co předobjednat :)

image
Fimi     20:58 22.10. 2019

Alfi počkej na příští rok, přijde Strange od Catese, je skvelej...

image
Alfi     20:00 22.10. 2019 image

Ad komiksár: som za dovydávanie. Ja sa zase snažím dokupovať. Strange od Aarona ma nechytil ale zobral som aj posledné dve časti.
Výnimka bola Mezi rádky, kde som kúpil prvú knihu, ale podľa mňa nic moc. Skúsil som druhú... nezlepšilo sa to. Kúpil som tretiu... a po nej som to zabalil.

image
Alfi     19:57 22.10. 2019 image

Ešte k eshopu: len ja som slepý alebo zmizla kategória Predobjednávky??

image
brum brum     17:38 22.10. 2019 image

ňouma, v tomhle stádiu Crew podle mě je. Už vědí, které žánry, který styl se prodává, který ne, podle toho ty série dělají. Zkušenost s Mezi řádky jim taky asi něco dává. Možná to, že podobné série tady prostě rozjíždět nebudou.

Líbí se vám Mezi řádky? Líbí, tak to je dobře. Kupovali byste podobné série, kdyby ale nebyla jistota, že je dojedeme? Ne? No, tak to máte holt smůlu, nevydáme ani jeden díl. Na nás nenadávejte. Ani na masu a blbce bez vkusu ne. Nadávejte na sebe, když se uráčíte něco koupit jen tehdy, když máte jistotu dovydání.

Asi se dám na politiku, úplně si představuju, jak lidem pro ně nepříjemné pravdy vmetám do tváře a oni pískají, dupou, mrskaj po mně transparenty a vejce a já se jim směju z pódií od řečnických pultíků a hřeje mě třicetiprocentní podpora blbců a desítky milionu na kontě. Tak jsem se zasnil a zpátky k výrobnímu pásu...

image
Robur     17:32 22.10. 2019

No, kreslit umíte celkem dobře :-)
Rozhodně bych byl pro, aby jste zahájené série vydali komplet. Toto heslo nějak patří k Vaší značce a změnit ho bych považoval za chybu.
Na druhou stranu by ale sázka na upřímnost mohla opět vyjít. Zkuste třeba otevřít novou edici, kam zařadíte tituly, které by jste nemuseli vydat kompletně. Pokud to čtenář to bude vědět, tak je ze zájmu a bez rizika, že by se mohl považovat za vo.., třeba koupí.
Můžete také zkusit vydávat integrály, omezit počet titulů atd. Jste přeci nakladatelé a jistě znáte (h)různé obchodní triky.

image
brum brum     17:27 22.10. 2019 image

Gmork, že něco nevychází neznamená, že se nedá vydat. Jestliže lidé podmiňují nákup dílů ze série jistotou dokončení oné série, tak se ani nezjistí, zda se vydat dá, nebo nedá.

Padlo ve videích nebo tady párkrát, že se v odhadech v Crwi sekli, a to na obě strany. Něco mělo neočekávány úspěch, něco naopak propadlo, i když se to nečekalo. Z toho plyne, že tohle dá/nedá od stolu, které má od lidí z Crwe nějakou váhu než od lidí mimo, ale pořád je to jen rozhodování od stolu, může být v reálu úplně jiné. Určitě je pár sérií, které by si v Crwi i zkusili, ale nepůjdou do toho kvůli tomu závazku dokončování, které jim strašně svazuje ruce. Než psát o mase, případně na ni nadávat, nadávat na blbce, jak někteeří rádi dělají (mohli by do toho zamíchat ještě politiku, hlavně Babiše, Zemana a Trumpa, ať to je větší prča) by bylo na místě nadávat na ty, kteří Crwi ty ruce svazují. A to ti, kteří ve velkém kupují třeba sebevětší kravinu, nejsou, kupující ptákovin a kravin jsou ti, díky kterým může nakladatel víc experimentovat nebo si dovolit dát milion na dokončení série, která masu nezajímá.

Konzumní masa, to je jak z Příručky mladého levicového intelektuála...
Masa moc nerozhoduje, možná tak nepřímo, když nakladatel vychází ze zkušeností z minulosti. Masa by rozhodovala tehdy, když by se nakladatel řídil prodeji u rozjetých sérií.

image
ňouma     16:49 22.10. 2019

Měsíčně vyjde hrozně moc komiksových sešitů. Minimálně 500, ale asi mnohem víc, co koukám na žebříčky počítají jenom 500 nejúspěšnějších. A stovky komiksových knih. Tak řekněme 1000 věcí měsíčně. A to je jenom ten styl amerika. Nepočítá se do toho Japonsko ani podobný. Experinenty jestli se to chytne nebo ne jsou myslim dobrý. Takže mě ještě napadlo aby se vlk nažral a koza zůstala celá vybírat kratší série. Nejsem expert jako mistr Pavlovský, ale to vím, že v každý skupině jsou perfektní komiksy potom průměrný a pak ty špatný. A že často právě ty nejlepší dělá člověk co to nedělá jako pásovou výrobu, ale udělá jenom něco když má inspiraci, potom udělá jinou sérii a tak dál, takže je od něj hodně kratších sérií. Tak bych myslel pro ty experimenty vždycky z tý skupiny co chce Crew vyzkoušet vzít tu nejlepší sérii co má třeby 3 knížky. Tu vydat, kompletně. Když se chytne, je to perfektní, vydá se další série z tý škatule. A třeba už delší. Když se to nechytne, tak není tak velký problém, protože to byly jenom ty 3 díly, víc ne. Vždycky píšu o Jungle Girl, protože to je přesně ten příklad krátký série co reprezentuje subžánr. Když se to chytí, můžou vydat Sheenu nebo něco jinýho. A u mangy i jiných věcí to bude asi to stejný, jenom to neznám, tak si vystačím s příkladem Jungle Girl. Asi to všichni pochopí. Doufám.

image
Gmork     16:40 22.10. 2019

Jo, tohle je věčné téma, někde je např. šestý díl hororu Revival čtvrtý nejprodávanější (v Polsku) a někde se vůbec nedá vydat (v Čechách). Moc se s tím nedá dělat, holt konzumní masa určuje, co se bude vydávat, viz. aktuální první místo výše, kde trůní ptákovina Minecraft.

image
brum brum     15:31 22.10. 2019 image

TonyT, tak já nikomu ten přístup neberu, nic proti dovydávání nemám, je to velký pozitivum. Je to ale vykoupené něčím jiným, lidé musí počítat s tím, že Crew se do něčeho, co lidi sem tam nadhodí jako návrh na vydávání, nepohrne, právě kvůli svému závazku série dovydat. Ti lidé chtějí série dojet, fajn, ale zároveň chtějí, podle dotazů i občasného brblání tady, aby vyšlo to či ono, co je pro nakladatele riskantní. Kdyby ten závazek dovydávání nebyl, tak by nějakých návrhů tady šli, a něco z toho by se díky zájmu chytlo. Něco ne a skončilo by, ano, ale to něco teď nevydají ani tak.

No a to skončení sérií sice podle množství komentářů na youtube vypadá jako něco, přes co u některých nejede vlak, ale jak píšu ve druhém komentáři (s novým avatarem, jako levicový intelektuál bych měl být i trošku zelený), kolik je těch, kteří opravdu tu sérii chtějí dojet nejen pusou/klávesníci ukazují prodeje. Jestli ta čísla nejsou nějak závratná, oproti číslům u prvních dílů, tak jsou lidé s tím bazírováním na dovydávání vlastně v menšině, protože zbytek přirozeně v průběhu odpadne, čímž tu sérii ukončují sami od sebe. Pak takovým nevadí ani ukončení série ze strany nakladatele (nebo vadí, když si ji zamilují, ale nějak to rozdýchají a příště do další půjdou znovu).

image
TonyT     14:37 22.10. 2019 image

Brum brum- nic ve zlém, ale mám někdy problém pochopit co vlastně chceš říct, piš trochu víc jak se říká pro blbce, překonává tě jenom Ňouma tam jsem ztracený úplně i když je fakt, že tam rovnou vynechávám řádky .... Ale k věci, když mluvím za sebe má důvěra má za následek to, že se nebojím ihned od prvního dílu sérii kupovat, např. Žoldneř, Requiem, tak tři roky zpět bych to neudělal a nemá to s Crewí nic společného. A nekupuji sérii proto abych měl v poličce víc knížek, ale protože mě zajímá příběh jako takový atd. Navíc si myslím, že těch překážek je i bez přičinění nakladatele i tak dost viz. konkurenční CC a jejich Goon, série se sekne a nazdar, tak proč tu námahu a peníze vrážet ještě navíc, už do předu pochybného experimentu což neznamená, že já bych nějaké zajímavé novinky nechtěl zkusit, jenomže co dál, pár lidí si to při neúspěchu zkompletuje v jiném jazyce a co ty ostatní? Když experimentovat tak možná ve stylu CC a jejich kolosálek, dražší knihy o pár kusech pro předplatitele nebo něco na ten způsob, kdy s tím rizikem čtenář do toho už dopředu půjde.

image
brum brum     03:27 22.10. 2019 image

Pod videem nebo někde jinde můžou psát ve většině z té hácé množiny a na ty ostatní se nedostane, ale víc než názory by o tom, jestli chtějí dokončovat série, vypověděla čísla, jelikož všichni ti, kteří si koupí poslední díl, jsou i těmi, kteří o dokončení série opravdu stojí. U ještě nedokončených sérií to číslo kupujících nebude vyšší než počet kupujících u dvou předcházejících dílů a asi lidi kupují ještě rok dva (tři, čtyři) po skončení série, ale někdy se ten nárůst zpomalí hodně a to číslo pak lze brát jako počet lidí, kteří fakt chtějí konec série, protože si kupují všechny díly.

Pokud je to číslo v průměru oproti číslu kupujících třetího až čtvrtého dílu (aby se vyloučily ze statistiky notoričtí ochutnávači prvního nebo prvních dvou dílů, kteří trošku mrší statisticku) o dost nižší, tak by to spíš vypovídalo o tom, že většina lidí spíš obecně ráda ochutnává, jak jste o tom mluvili, a ve skutečnosti nové série vítají, protože je baví to vzrůšo z objevování, z něčeho nového a je jim fuk, jestli se to vydá do konce, nebo nikoliv, protože jim nejde o cíl - dokončení série, ale o tu cestu samotnou.

image
brum brum     02:48 22.10. 2019 image

Pár lidí pod videem to staví tak, že jistota dovydání, která u Crwe je, je podmínkou, aby sérii vůbec začali kupovat. Což staví nakladatele do hodně pitomé pozice, protože zatímco oni celou sérii na své náklady dojedou, čtenář ze série může kdykoliv vystoupit a taky vystupuje (tolikrát zmiňovaný trychtýř, počet komentářů a hodnocení na comicsdb) a je to samozřejmě v pořádku. ALE... nechce se mu dávat pár stovek jednou za půl roku za jeden díl série, která ho už nezajímá, ale nakladatel by měl, aby každý jeden kupující s tímto přístupem byl spokojen a mohl si dokoupit všechny díly z těch svých oblíbených sérií, dojet série úplně všechny.

Množství lidí, které horuje za dovydávání několika sérií, které se nemusí až tak prodávat, než za risk s rozjetím více sérií a možností pak ty hůř prodejné série utnout, mě docela překvapuje, čekal jsem víc lidí s názorem, který jsem vyjádřil níže. I proto, že komplety nadhazují jen začátky sérií, nebo nějaké významné události, a nechávají na lidech, aby pak jeli postavy, runy nebo série na vlastní pěst a podle toho jak pořád komplety pokračují další a další řadou jsou ty komplety asi úspěšné, nebo minimálně nejsou neúspěšné. Jasně, komplety prodávají i ty samotné značky Marvel a DC, známé postavy, je to ve stáncích, ale typický kupující se s tím nepokračováním asi smiřuje dobře, když to kupuje dál. Je samozřejmě otázka, jak relevantní je a bude ten vzorek lidí pod videem nebo všude, kam budou lidi házet své názory, ale i tak mě to množství stejných a podobných názorů překvapila.

image
ňouma     23:01 21.10. 2019

Vlastně jste to říkali, ne psali, ale zvyknul jsem si psát psali, protože se normálně na Komiksář nedívám, radši si to přečtu, takže už automaticky předpokládám že jste to psali, i když ne.

Auditorium

strana 6 z 1822    << < 1 2 4 5 6 7 8 9 10 1822 > >>

Přidat příspěvek do auditoria

Antispamová otázka


* povinné položky


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek


Vydali jsme

Naruto 45: Bojiště Konoha

Pavlovský [19:45 21.11. 2019]
Xflori: Díky za připomínky! Na texty dáme bacha... a název 46 dílu ještě prověříme! Díky (a za chyby se omlouváme)!


xflori01 [19:18 21.11. 2019]
Souhlasím s newtwoem. Spousta textu hodně zasahuje až do vazby. Dále např. str. 127 je hodně špatně naeditovaná - písmo vystupuje z bublin, překrývá se, atd. Poté jsem našel hnidopišské chyby v názvech kapitol, kdy v obs....


newtwo [23:52 20.11. 2019]
škoda že některé části textu jsou až skoro ve (vazbě), ale jinak jsem moc rád, že to stále jede a doufám v celkové vydání :)


Aktuality

Ediční plán 2020: Leden

Lee [12:59 21.11. 2019]
Za Green Blood palec nahoru. Jen jsem tajně doufal, že by to mohlo vyjít pěkně v celku a ve větším formátu. Ta kresba by si to zasloužila jen opravdu skvělá. Já to už mám právě takto po jednom a v celku by to byla větší ....


Radek Blacksad [11:00 21.11. 2019]
za Green Blood tiez velke diky, tesim sa


Před Incalem

toncek [07:54 21.11. 2019]
ufff nálož před vánocama - argo Bouncer, Providence, teď Před Incalem - to se prohnu, a to přísně selektuju do sbírky jenom to nejlepší :) ovšem tady se nedá couvnout. žena mně zadáví...


Fimi [07:39 21.11. 2019]
A k po.rání drahý


Pavlovský [07:33 21.11. 2019]
Incal je Omnibus sám o sobě - kompletní série v jedné knize. Pokud bychom dali dohromady Incal, Před Incalem a Po Incalu... tak by to bylo až nelidsky tlustý, těžký a nečitelný.


Kaufman [18:38 20.11. 2019]
Neplánuje se Incal omnibus?


Připravujeme

Zpráva pro Adolfa 2

Lee [12:55 21.11. 2019]
Super a je opravdu "cool" že jste zvolili černé provedení. Už se těším jak to dopadne.


Modrá CREW

Radek Blacksad [22:21 07.11.2019]
Aj keď sú dve novinky dostatočne zaujímavé, bolo by to za mňa úplne v poriadku, keby vyhral Jednorožec. Ostatné komiksy ešte budú mať 2 šance.


Karel_6969 [09:22 12.09.2019]
Maco: Teď by to nešlo. Pokud se nepletu tak třeba Orbitalu je zatím 7 dílů a na osmém (originálním) se teprv pracuje, tudíž se teď hlasovalo o 5 a 6 a sedmý samostatně by se nevydal. A myslím, že podobně to bylo i u ostatních sérií. Proto se hlasovalo pouze o jedné knize, tedy dvou původních sešitech.


zipiik [16:52 11.09.2019]
Ono je fajn, že v Modré Crwi vycházejí i další věci, než dokola Ekho-Okko-Orbital. Chtělo by to najít způsob, jak dovydávat delší série, o které je zájem, než je nechat mezi sebou tlouct v hlasování. Třeba na střídačku, 2x ročně "Modrá Crew Speciál - letní/zimní".
Pepek [12:11 20.11. 2019]
předání Praha nebo preferuji Zásilkovnu, dá se ale i Pošta :P

pepikland@seznam.cz

AARGH! - 18 - stav: nové/nečtené - 110,-
AARGH! - 17 - stav: nové/nečtené - 110
AARGH! - 16 - stav: nové/nečtené - 110
AARGH! - 15 - stav: nové/nečtené - 110
AARGH! - 14 - stav: nové/nečtené - 200
AARGH! - 13 - stav: nové/nečtené - 200
AARGH! - 12 - stav: nové/nečtené - 200
AARGH! - 11 - stav: nové/nečtené - 250
AARGH! - 10 - stav: nové/nečtené - 250
AARGH! - 09 - stav: nové/nečtené - 400,-
AARGH! - 08 - stav: nové/nečtené - 450,-
AARGH! - 07 - stav: nové/nečtené - 500,-
AARGH! - 05 - stav: nové/nečtené - 500,-


Mickey Mouse 19/1995, 4/1994, 8/1995 - 50,- za vše


Kačer Donald komplet za 1900,-

10x 1996 - obálku má jen číslo 2, ostatní jsou bohužel bez obálky
15x 1997 - obálku mají čísla 3,10,11,12,13,14,19 a 24-25, ostatní jsou bez obálky (7)
13x 1998 - 1,4,5,6,10,12,14,15,16,17,24,25,26
21x 1999 - 1,3,5,7,9,10,11,12,14,15,17,18,19,20,21,22,23,24,25,
23x 2000 - 2, 4-12, 15, 18-21, 23, 24

English 100 Bullets - The Hard Way - 100 nábojů #08: Posmrtné blues - 150,-


Fell: Kruté město - stav: nové/nečtené - 220,-

Spiknutí: Tajný příběh protokolů sionských mudrců - 120,-


Kniha komiksů - Franta Karel - 170,-

Leonardo 5: Génius pro každou příležitost - 50,-

Exodus: Dobrodružství pidilidí 1 - 35,-

Živí mrtví 1 - Staré dobré časy - stav: nové/nečtené - 150,-

UKK 44: CAPTAIN AMERICA: ZIMNÍ VOJÁK, ČÁST 1 - 300,-

UKK 85: MARVEL: POČÁTKY - 60. LÉTA - jen rozbalené/nové/nečtené - 150,-

Kája Saudek: Monografie - stav: nové/zabalené - 3000,-

Liga výjimečných 1 - stav: jen rozbalené/nové/nečtené - 650,-

Liga výjimečných 2 - stav: přebal v horším stavu/ samotná kniha je dobrá - 500,-

Garfield v nadživotní velikosti - 50,-

Bunkr: Komiksová revue #01 - stav: nové/nečtené - 300,-

XXX Comix Speciál: Sex v Itálii - stav: nové/zabalené - 200,-

XXX Comix Speciál: Velmi zvláštní vězení - stav: poškrábaná obálka - 250,-

XXX Comix Speciál: Gulliveriana - stav: trošku ojetá obálka - 250,-

XXX Comix #03 - stav: nové/zabalené - 200,-

XXX Comix #04 - stav: nové/nečtené - 300,-

Clever & Smart: V tajném poslání - stav: obálka nese známky času - 800,-

Komiksfest revue 03/2009 - 200,-

Pif - 1/1991 - 100,-

Čtyřlístek č.273 (7/98) - Dobře nafilmovaná loupež - 30,-

Zabil jsem Adolfa Hitlera - 150,-

Encyklopedie komiksu v Československu 1945–1989 - 80,-

Y: Poslední z mužů 1 - Jako jeden muž - 200,-

Black Hole - 380,-

Bedeman #08 - 100,-

BubbleGun 2 - 150,-

Kuře na švestkách - 100,-

Řeka - 150,-


Edric [09:49 20.11. 2019]
Neprodává někdo:
Batman New52 papebacky v čj? Ideálně komplet nebo větší množství.
Sandman 6 a dál

Za nabídky děkuju.


Hugo [15:56 19.11. 2019]
PRODÁM:
hardbacky ENG, 300 Kč/ks:
Batman - Death and the Maidens deluxe edition (Rucka/Janson)
Batman - Black and White vol. 4

papebacky ENG, 80 Kč/ks (nebo 300 Kč za všech 5):
Luthor (Azzarelo/Bermejo)
Guardians of the Galaxy - Telltale Games
Uncanny 2 (Diggle/Campbell)
Starman - Infernal Devices
Push (prequel k filmu z r. 2009)

České paperbacky:
Banda 1 (Ennis/Robertson) - 200 Kč
Simpsonovi - Nervy v kýblu bublin - 100 Kč
Doctor Who - Terorformace - 100 Kč
Gardield 40 - starší a širší - 50 Kč
(nebo všechny 4 za 350 Kč)

Komiksové komplety 150 Kč/ks (nebo 400 Kž za všechny 3):
NHM 1: Avengers + plakát
NHM 51: She-Hulk
DCKK: Catwoman - Selenina velká loupež

Osobní předání v Praze, jinak pošta 80 Kč a platba předem na účet.
e-mail: kulac@seznam.cz
Žoldnéř 2: Tajemná formule (CBDB.cz)
Thor 1: Bůh hromu znovuzrozený (Multiverzum)
Tokijský ghúl: RE 2 (Multiverzum)Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž