crew.cz | auditorium
Katalog komiksů CREW 2019 (PDF verze ke stažení)

Auditorium


Auditorium

strana 7 z 1822    << < 1 2 5 6 7 8 9 10 11 1822 > >>
image
ňouma     22:35 21.10. 2019

Pavlovský: Docela mě potěšilo že máme stejný myšlenky. V tom Komiksáři. Docela to byly věci co já tady někdy píšu. A dokonce jste se perfektně trefili i se spinoffy. Teda jak jsem to pochopil já. Heroes in Crisis byla pecka. A furt se to perfektně prodává. Napsal to King a to je někdo. A kdo je tam hlavně v hlavní roli, to ani nemusim psát. A že se už těším až to vydáte je jasný. A teď k tomu vyšly dva spinoffy. První Harley Quinn and Poison Ivy co se drží hlavní postavy z HIC. Jak jste psali to držet se hlavních postav. Vyšlo to v několika verzích obálky a součet měl prodejnost skoro stejnou jako tenkrát první sešit HIC. V první desítce nejprodávanějších komiksů minulýho měsíce. Psala to J.Houserová, ne že by byla neznámá nebo začátečnice, ale nikdy nebyla v kategorii jako King. Taková prodejnost byla trochu nečekaná. A Flash Forward, to už se nedrží hlavní postavy, a prodejnost nic moc, ani ne polovička co HQ and PI. Že bych chtěl i HQ and PI je jasná věc. K vydávání sérií, to je složitý. Že doděláte všechno je taková vaše čestná nálepka. To přitahuje zákazníky. Ale zase na druhou stranu vás to omezuje. Takže bych myslel zkoušet bez záruky vydání ty série menších nakladatelství co jsou pro vás spíš tak nějak experiment a maj víc dílů. Ne když maj 3 nebo 4 knížky, ale třeba 20. A určitě dovydávat co má pár dílů. Třeba ta Jungle Girl, to má jenom 3 knihy. A taky dovydávat to co máte k balíku. Myslim něco jako svět DC. Protože tam jedna věc podporuje druhou a jsou k tomu filmy a seriály a romány a hry a tak dál. Teď třeba film Joker. Výdělek mu leze skoro k miliardě. A polovička Black Labelů je s Jokerem. A i jinak maj Black Labely dobrou prodejnost. V americe. Tady nevim, tady amerika není. Teď třeba vyšel první díl Harleen. Luxusní a samozřejmě mnohem dražší než jsou normální komiksy. A konkurence byla jako prase. Ale stejně je v první desítce nejprodávanějších komiksů minulýho měsíce. Sejic se tím dostal do první ligy. A takovýhle komiksy doufám zase zvednou zájem o další komiksy z DC. A to DC má další film co jde za čtvrt roku do kin a další už se začal natáčet. Takže asi takhle.

image
Pavlovský     21:35 21.10. 2019 image

brum brum: Děkujeme za odvážný názor :-).

image
Pavlovský     21:34 21.10. 2019 image

Fefty: To by znamenalo asi založení nové nakladatelství :-). A i tak se trochu bojím, že by si to lidi spojili. Ono je fakt, že i když my jsme série dojížděli, tak na nás stejně ulpělo to, co dělala jiná nakladatelství.

image
brum brum     21:00 21.10. 2019

Kouknul jsem na konec a na dotaz a za mě to je jasné. Ať rozhodnou lidi. Třeba dál dovydávejte některé série, u kterých by vám při utnutí krvácelo srdce, ale klidně zkuste i to, co se děje u jiných nakladatelství běžně, koukejte na prodeje a když nebude zájem, tak to prostě utněte. Tím se vám uvolní ruce na další série a komiksy, ne jako teď, když máte nějakou sérii, která je jasně prodělečná, ale kvůli závazku dovydat vše ji dojedete až do konce. Pro nás to může mít minimálně plus v tom, že nám to rozšíří obzory, budeme uvedeni do začátku příběhu a je na nás, jestli si tu sérii zkompletujeme v jiném jazyce.

A víte, co si ještě myslím? Nevíte. Tak já vám napíšu, co si ještě myslím :-D Rozhodněte si to i podle sebe, co je výhodnější pro vás, co vy preferujete.

image
Fefty     20:47 21.10. 2019

Hodně dobrý a zajímavý příspěvek, dík za něj. Když jsem si četl komentáře pod ním, zatím převažují ti, kteří chtějí raději garantovat dovydání celé série i za cenu toho, že zajímavější série s míň komerčním potenciálem kvůli tomu nedostanou šanci. I když já bych jako čtenář třeba s rizikem nedovydání (ale jen s takovým, o kterém od vás vím férově dopředu) klidně riskoval, chápu, že většinový čtenář ne. To, co by mě ale proto potěšilo, by bylo založení nějaké vaší odnože, vedlejšího labelu, prostě něčeho, co by fungovalo právě na té bázi menšího nákladu, vyšší ceny a třeba i předprodeje. Mohli byste tam využít svých zkušeností, kontaktů a vkusu, dozor nad tím třeba svěřit někomu dalšímu, aby vás to nezatěžovalo, a jakoby to odstřihnout od té vaší hlavní činnosti, která tvoří trh. Třeba na to jednou dozraje čas, do té doby vám držím palce.

image
Pavlovský     19:48 21.10. 2019 image

POZOR! Na Komiksáři jsme se pokusili odpovědět na to, podle čeho se rozhodujeme o vydávání komiksů... a proč třeba nevydáme něco, co považujete za super. A ve finále pokládáme divákům jednu celkem zásadní otázku. Takže se mrkněte... a napište nám svůj názor!

https://www.youtube.com/watch?v=DZtRFeXIPy8

image
Alfi     23:51 20.10. 2019 image

Ďalší problém s eshopom - filter Skladem nefunguje, zobrazuje aj vypredane komksy

image
Alfi     08:44 20.10. 2019 image

Ešte jeden problém - vyhľadávanie funguje len s diakritikou, t.j. napr “kure” nenájde nič, “kuře” už áno.

image
Apu     16:25 19.10. 2019 image

Pokud by se u nového obchodu podařilo udělat wishlist, bylo by to super. Jinak jsem spokojen.

image
rewkon     14:31 19.10. 2019 image

Eshop vypadá v pohodě jediné co mi chyby o oproti stařému eshopu je ,že u dáneho produktu nevypisujete o kolik procent byl daný produkt zlevněn a to je škoda . Pak bych chtěl poděkovat za vydávaní znovuzrození hrdinů dc jsem rád ,že tu od DC vychází aktuální věci kupují zatím vše kro mně Harley doufám ,že příští rok budete vydávat nadále jinak bych si klidně dal říct Supermana nebo Super Sons slyšel jsem ,že i GL nejsou špatní.

image
Mraky     09:13 18.10. 2019

brum brum: To jsme se nepochopili - mě jde o to, jednoduše se dostta na web Crwe z eshopu - už u minulého mi dost vadilo, že to nebylo intuituvní a rychlé, vypisoval jsem adresu že. Možná je to jen můj problém, ale existují na to nástroje, jak to zjistit a jak s tím pracovat.
Třeba to je jen můj problém, pro mě je na stránce eshopu nejpodstatnější záložka Předobjednávky" a pak tady na stránce "Můžete se těšit" :D.

image
Fry     09:00 18.10. 2019 image

// tak nic jde to, na původním odkazi to ale ukazuje error :)

image
Fry     08:59 18.10. 2019 image

!! Eshop mi pořád nejde rozjet na mobilu

image
brum brum     20:30 17.10. 2019

Mraky, já to chápu jako účel, aby účty diskuzní/fanouškovské a ty oficiální s adresou a maily na eshopu byly od sebe. Nebo když se někdo přes slabé heslo nabourá do účtu, nebude moci nic objednat, na eshopu je jako přihl. údaj mail a tam je pravděpodbnost nabourání přes slabé heslo nízká. Tohle já zase vítám, ale sto soudruhů, sto chutí.

image
Mraky     19:53 17.10. 2019

brum brum: Díky, spíše jsem tím chtěl říct, že provazba mezi eshopem a tímto webem dost malá (tedy dovolím si říci že i nulová), což mi přijde škoda - protože tady jsou informace, diskuze, co výjde ... Ono upřímně i propagace/zobrazení odkazu na Eshop tady na webu je dost mizerná. Nevím jak moc se u nového webu dělalo s UX, ale mezery to má.
Každopádně jinak je to určitě krok vpřed, nechci vypadat, že jen kritizuju ;).

image
brum brum     16:24 17.10. 2019

Mraky, úplně dole v tom velkém černém poli jsou čtyři ikony, takový malý glóbus, pak eFko atd., to první je odkaz na crew.cz (pak na Facebook, youtube a na twitter).

U kategorie Scénáristé by mělo být s krátkým e uprostřed.

Možná nepodstatné blbosti, kterých jsem si všiml při brouzdání autory, ale pro pořádek to sem hodím:
Je tam třikrát Ennis, Garth, Gath a Gart.
James Tynion je tam jako James Tynion, James Tynion IV, James Tynion IV. a James T Tynion IV.
Jsou tam John Buscemi a John Buscema jako autoři Conana, nevím, jestli to nemá být jen jeden člověk.
U óčka je ohn Wagner (asi John?) a pod písmenem N je neuveden plus neuvedeno, taky tam je napsal.
Zep je tam jako Zep a ZEP.

Nový web pro e-shop se mi taky líbí, i když změny na webech spíš rád nemám. Ty ikonky pro edice, světy atd. jsou pěkný.

image
slowenska_crew     13:20 17.10. 2019

Čo som to chcel kúpiť... (panebožejasomnešťastný)

image
Fimi     10:49 17.10. 2019

JP děkuji, to jsem chtěl slyšet... Vím o Strange od Catese jinak pokud jste již něco oznámili tak mi to uniklo. F4 od Slotta?

image
Pavlovský     10:46 17.10. 2019 image

Fimi: Marvel přidávat budeme, ale Immortal Hulka zatím nechystáme.

image
Fimi     10:43 17.10. 2019

JP rád bych vás poprosil, zda byste mi mohl naznačit, např slovem ano či ne, zda příští rok nechystate vydat Immortal Hulka. Abych věděl zda to kupovat v aj nebo počkat. Děkuji

Auditorium

strana 7 z 1822    << < 1 2 5 6 7 8 9 10 11 1822 > >>

Přidat příspěvek do auditoria

Antispamová otázka


* povinné položky


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek


Vydali jsme

Naruto 45: Bojiště Konoha

xflori01 [19:18 21.11. 2019]
Souhlasím s newtwoem. Spousta textu hodně zasahuje až do vazby. Dále např. str. 127 je hodně špatně naeditovaná - písmo vystupuje z bublin, překrývá se, atd. Poté jsem našel hnidopišské chyby v názvech kapitol, kdy v obs....


newtwo [23:52 20.11. 2019]
škoda že některé části textu jsou až skoro ve (vazbě), ale jinak jsem moc rád, že to stále jede a doufám v celkové vydání :)


Aktuality

Ediční plán 2020: Leden

Lee [12:59 21.11. 2019]
Za Green Blood palec nahoru. Jen jsem tajně doufal, že by to mohlo vyjít pěkně v celku a ve větším formátu. Ta kresba by si to zasloužila jen opravdu skvělá. Já to už mám právě takto po jednom a v celku by to byla větší ....


Radek Blacksad [11:00 21.11. 2019]
za Green Blood tiez velke diky, tesim sa


Fimi [17:00 20.11. 2019]
GREEN BLOOD ano... Děkuji, výborné


Před Incalem

toncek [07:54 21.11. 2019]
ufff nálož před vánocama - argo Bouncer, Providence, teď Před Incalem - to se prohnu, a to přísně selektuju do sbírky jenom to nejlepší :) ovšem tady se nedá couvnout. žena mně zadáví...


Fimi [07:39 21.11. 2019]
A k po.rání drahý


Pavlovský [07:33 21.11. 2019]
Incal je Omnibus sám o sobě - kompletní série v jedné knize. Pokud bychom dali dohromady Incal, Před Incalem a Po Incalu... tak by to bylo až nelidsky tlustý, těžký a nečitelný.


Kaufman [18:38 20.11. 2019]
Neplánuje se Incal omnibus?


Připravujeme

Zpráva pro Adolfa 2

Lee [12:55 21.11. 2019]
Super a je opravdu "cool" že jste zvolili černé provedení. Už se těším jak to dopadne.


Modrá CREW

Radek Blacksad [22:21 07.11.2019]
Aj keď sú dve novinky dostatočne zaujímavé, bolo by to za mňa úplne v poriadku, keby vyhral Jednorožec. Ostatné komiksy ešte budú mať 2 šance.


Karel_6969 [09:22 12.09.2019]
Maco: Teď by to nešlo. Pokud se nepletu tak třeba Orbitalu je zatím 7 dílů a na osmém (originálním) se teprv pracuje, tudíž se teď hlasovalo o 5 a 6 a sedmý samostatně by se nevydal. A myslím, že podobně to bylo i u ostatních sérií. Proto se hlasovalo pouze o jedné knize, tedy dvou původních sešitech.


zipiik [16:52 11.09.2019]
Ono je fajn, že v Modré Crwi vycházejí i další věci, než dokola Ekho-Okko-Orbital. Chtělo by to najít způsob, jak dovydávat delší série, o které je zájem, než je nechat mezi sebou tlouct v hlasování. Třeba na střídačku, 2x ročně "Modrá Crew Speciál - letní/zimní".
Pepek [12:11 20.11. 2019]
předání Praha nebo preferuji Zásilkovnu, dá se ale i Pošta :P

pepikland@seznam.cz

AARGH! - 18 - stav: nové/nečtené - 110,-
AARGH! - 17 - stav: nové/nečtené - 110
AARGH! - 16 - stav: nové/nečtené - 110
AARGH! - 15 - stav: nové/nečtené - 110
AARGH! - 14 - stav: nové/nečtené - 200
AARGH! - 13 - stav: nové/nečtené - 200
AARGH! - 12 - stav: nové/nečtené - 200
AARGH! - 11 - stav: nové/nečtené - 250
AARGH! - 10 - stav: nové/nečtené - 250
AARGH! - 09 - stav: nové/nečtené - 400,-
AARGH! - 08 - stav: nové/nečtené - 450,-
AARGH! - 07 - stav: nové/nečtené - 500,-
AARGH! - 05 - stav: nové/nečtené - 500,-


Mickey Mouse 19/1995, 4/1994, 8/1995 - 50,- za vše


Kačer Donald komplet za 1900,-

10x 1996 - obálku má jen číslo 2, ostatní jsou bohužel bez obálky
15x 1997 - obálku mají čísla 3,10,11,12,13,14,19 a 24-25, ostatní jsou bez obálky (7)
13x 1998 - 1,4,5,6,10,12,14,15,16,17,24,25,26
21x 1999 - 1,3,5,7,9,10,11,12,14,15,17,18,19,20,21,22,23,24,25,
23x 2000 - 2, 4-12, 15, 18-21, 23, 24

English 100 Bullets - The Hard Way - 100 nábojů #08: Posmrtné blues - 150,-


Fell: Kruté město - stav: nové/nečtené - 220,-

Spiknutí: Tajný příběh protokolů sionských mudrců - 120,-


Kniha komiksů - Franta Karel - 170,-

Leonardo 5: Génius pro každou příležitost - 50,-

Exodus: Dobrodružství pidilidí 1 - 35,-

Živí mrtví 1 - Staré dobré časy - stav: nové/nečtené - 150,-

UKK 44: CAPTAIN AMERICA: ZIMNÍ VOJÁK, ČÁST 1 - 300,-

UKK 85: MARVEL: POČÁTKY - 60. LÉTA - jen rozbalené/nové/nečtené - 150,-

Kája Saudek: Monografie - stav: nové/zabalené - 3000,-

Liga výjimečných 1 - stav: jen rozbalené/nové/nečtené - 650,-

Liga výjimečných 2 - stav: přebal v horším stavu/ samotná kniha je dobrá - 500,-

Garfield v nadživotní velikosti - 50,-

Bunkr: Komiksová revue #01 - stav: nové/nečtené - 300,-

XXX Comix Speciál: Sex v Itálii - stav: nové/zabalené - 200,-

XXX Comix Speciál: Velmi zvláštní vězení - stav: poškrábaná obálka - 250,-

XXX Comix Speciál: Gulliveriana - stav: trošku ojetá obálka - 250,-

XXX Comix #03 - stav: nové/zabalené - 200,-

XXX Comix #04 - stav: nové/nečtené - 300,-

Clever & Smart: V tajném poslání - stav: obálka nese známky času - 800,-

Komiksfest revue 03/2009 - 200,-

Pif - 1/1991 - 100,-

Čtyřlístek č.273 (7/98) - Dobře nafilmovaná loupež - 30,-

Zabil jsem Adolfa Hitlera - 150,-

Encyklopedie komiksu v Československu 1945–1989 - 80,-

Y: Poslední z mužů 1 - Jako jeden muž - 200,-

Black Hole - 380,-

Bedeman #08 - 100,-

BubbleGun 2 - 150,-

Kuře na švestkách - 100,-

Řeka - 150,-


Edric [09:49 20.11. 2019]
Neprodává někdo:
Batman New52 papebacky v čj? Ideálně komplet nebo větší množství.
Sandman 6 a dál

Za nabídky děkuju.


Hugo [15:56 19.11. 2019]
PRODÁM:
hardbacky ENG, 300 Kč/ks:
Batman - Death and the Maidens deluxe edition (Rucka/Janson)
Batman - Black and White vol. 4

papebacky ENG, 80 Kč/ks (nebo 300 Kč za všech 5):
Luthor (Azzarelo/Bermejo)
Guardians of the Galaxy - Telltale Games
Uncanny 2 (Diggle/Campbell)
Starman - Infernal Devices
Push (prequel k filmu z r. 2009)

České paperbacky:
Banda 1 (Ennis/Robertson) - 200 Kč
Simpsonovi - Nervy v kýblu bublin - 100 Kč
Doctor Who - Terorformace - 100 Kč
Gardield 40 - starší a širší - 50 Kč
(nebo všechny 4 za 350 Kč)

Komiksové komplety 150 Kč/ks (nebo 400 Kž za všechny 3):
NHM 1: Avengers + plakát
NHM 51: She-Hulk
DCKK: Catwoman - Selenina velká loupež

Osobní předání v Praze, jinak pošta 80 Kč a platba předem na účet.
e-mail: kulac@seznam.cz
Žoldnéř 2: Tajemná formule (CBDB.cz)
Thor 1: Bůh hromu znovuzrozený (Multiverzum)
Tokijský ghúl: RE 2 (Multiverzum)Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž