crew.cz | auditorium
Katalog komiksů CREW 2019 (PDF verze ke stažení)

Auditorium


Auditorium

strana 9 z 1793    << < 1 2 7 8 9 10 11 12 13 1793 > >>
image
Kukky88     16:37 13.06. 2019

Fimi: osobně si myslím ze asi ne protože tohle jsou věci kterých se u nás vydavatele boji jsou moc dospělé a to česky fanoušek co kupuje jen UKK DCKK NHM nedokáže docenit viz třeba Fatale (kterou doufám u Bbartu dotahnou když vydají třetí dil nechápu proc to nedali do Delux Edic dve knihy je to a fanoušci by byli spokojeni a myslím si ze i náklady by byli nižší) a Criminal Americký Upír Planetaryl Mezi řádky SKALPY Parker atd taky bych to rad všechny tyhle série ale nevím nevím už asi lámu hůl a začnu asi kupovat v EN...... ale zajímalo by mě čím to je když třeba konkurence vydava jen dospělé komiky a daří se jim.....?

image
Pavlovský     08:46 13.06. 2019 image

My díky, že to kupujete!

image
Fimi     22:47 12.06. 2019

Ano za Skalpy také děkuji a nejen za ně ale taky že Mezi řádky, Mýty...snad se jednou dočkáme i Lazarus, East of west a Wicked And divine

image
J.     13:43 11.06. 2019

Abych nezapomněl (což jsem zapomněl), díky Crwi za Skalpy. V tomhle směru to byly s touhle sérií krásný roky, fakt špička toho co jsem kdy četl, u který jsem hltal každou stránku a čekal netrpělivě na každej díl se zatajenym dechem. Díky za to, že jste to dotáhli do konce i přes všechny překážky.

image
Fives     23:15 10.06. 2019

brum brum: Díky za pomoc :)

image
Pavlovský     23:13 10.06. 2019 image

Fives: ANo, dá se platit kartou.

image
brum brum     23:02 10.06. 2019

Fives:
- na místě bude možné platit kartou, v budově je též bankomat
seqoy.cz/index.php?zobraz=novinka-detail&id_novinka=120

image
Fives     22:25 10.06. 2019

Pavlovský: Bude sa dať na Crwecone platiť kartou? Dotaz asi trocha zapadol.

image
Doppelganger_     21:27 10.06. 2019 image

Peter Parker: The Spectacular Spider-Man skončil na konci minulého roku, teď jede The Amazing Spider-Man a Friendly Neighborhood Spider-Man. Chip Zdarsky se po Spectacular pustil do skvělé minisérie Spider-Man: Life Story, která ještě vychází.

image
Kukky88     18:23 10.06. 2019

Sorry psal jsem to na mobilu a neprekontroloval jsem si to ale psal jsem o Parkerovi Darwina Cooka (Spider-Man to jde opravdu úplně mimo mě;) no Parkera doporucuju kde se dá ale co se dá dělat pořídim originál bohužel par let čekat na další díl opravdu nejde. Snad se nás trh trosku vzpamatuje a lidi budou kupovat i kvalitní komiksy jako je například Parker..... no jsem zvědavý na vás ediční plán na příští rok ale jestli se bude nést ve stejném duchu jako ten letošní tak pomalu ale jistě jako vás fanoušek odpadnu bohužel se pro mě se stáváte čím dal min zajímavý příští rok dovydate většinu serii které odebiram a pak už zbylou jen Th Walking Dead ale mrzí jsem vás Fanda už hezkou řádku let.

image
Pavlovský     16:45 10.06. 2019 image

Kukky88: Pokusím se odpovědět na to, co se mi povedlo pochopit. Pokud Peterem myslíš Peter Parker Spectacular Spider-Man... jak jako, že máte vydat všechny díly dohromady? Ta série pořád jede! Máme počkat, až toho vyjde pár stovek sešitů a pak to vydat v jedné knize? Vydáváme to normálně po knihách, jako Strange, Strážce Galaxie, Thora atd. Tohle nechápu. A Hulka zatím neplánujeme. Ale z Marvelu budeme přidávat, tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet.

Aha, došlo mi, že asi myslíš Parkera. Ne, komplet se nechystá, možná zase za pár let nějaká knížka. Hele, jestli se vám to líbilo, doporučujete, pište o tom, dávejte tomu na comicsb vysoké hodnocení... Tak knížka se nemusí ani zaplatit, jde o to, aby člověk měl pocit, že to vůbec má smysl dělat.

image
Kukky88     16:30 10.06. 2019

A co ten Immortal Hulk je nějaká šance ?? No a stím Peterem tedy asi na české vydání čekat tedy nebudu velká skoda ze jste to radši neudělali jako komplet všech dílu dohromady (ještě když jste fandové) je skoda ze tyto věci moc neděláte vydání by bylo rychlejší. čím myslíte ze to je ze lidi kupuji spis Marvel DC ribíz který je ve většině případu naprosto o ničem ale zase je levný to jako jo a tyto kvalitní komiksy vynechavaji?

image
Fimi     23:19 09.06. 2019

Lenny každý Cates dobrý Cates

Fry tak nějak... mě ani nezajímá v jaké podobě to vyšlo u nás. To je jako bych měl Deluxe verzi v aj Skalpů nebo Mýtů ale automaticky bych tomu u nás dával slabé hodnocení protože je to u nás pouze v tpb. Pokud u nás vyjde např Lazarus který mám v deluxkach, okamžitě tomu napalim pět hvězd protože tu sérii prostě žeru a bude mi ukradené v jaké podobě vazbě salatovem vydani a s jakým překladem to vyjde

image
Lenny     22:31 09.06. 2019 image

Bude Catesův Thanos? Výtečně!

image
Fry     21:50 09.06. 2019 image

A ještě poslední komentář k tomu 1602, kdyby daný uživatel napsal, že změnil názor, až že se mu komiks nelíbil, dal 2* a stejně tak by změnil své hodnocení u UKK verze, vůbec bychom se nad tím nepozastavili. Tady šlo jen o to záměrné snižování hodnocení za účelem poškození celkového hodnocení.

image
Fry     21:48 09.06. 2019 image

brum brum: Já tady vystupuji čistě za sebe, o žádné ohánění tituly tady nestojím. U toho 1602 jsem zasáhl dle mého oprávněně, dotyčný napsal komentář a dal hvězdičky jen na základě svého dojmu k druhému vydání.

Já jsem ke konci minulého roku hodnotil prvního Aquamana z Rebirthu pouze na základě toho, že jsem ho četl v originále, který mám podepsaný autorem. Nemyslím si, že je nutné hodnotiti čistě jen českou verzi úplně stejné knihy kterou mám v originále.

V každém případě si ale myslím, že lidi databázi v aktuálním schématu používají dobře ... to že jednou za rok je nějaký incident viz. 1602 je zcela normální a popravdě mě překvapuje, že něco takového neřešíme třeba každý měsíc.

Na jednu stranu asi dobře, na druhou stranu to ukazuje to, že když se jednomu uživateli řekne "tímto směrem bychom nechtěli aby databáze fungovala", tak se na to nabalí přesně takoví uživatelé jako jsi ty a začneš mě tady poučovat o tom jak by se vlastně mělo hodnotit a že když jsem si přečetl něco digitálně, nebo nedej bože v jiné jazykové úpravě, tak vlastně porušuji to, co jsem dříve napsal.

Kdybychom selektovali lidi pouze na základě toho, jestli mají českou verzi, tak bychom od nich museli ke každému hodnocení požadovat snad fotografii, lépe video, že danou verzi opravdu vlastní a nehodnotí tak českou verzi na základě zahraniční.

Tohle ale není ten problém, který bychom měli řešit.

Fimi běžně hodnotí věci, na základě toho, že to četl v originále a podle mě žádné pravidla neporušuje. Hodnotí dílo, nebo jak mě tady taháte za slovíčko "produkt" a nesnižuje, nebo nezvyšuje hodnocení na základě formátu provedení.

Jinak by klidně mohl napsat "četl jsem to v originálu v deluxe verzi, ale v česku to vyšlo pouze v paperbacku, navíc bez lentikulární obálky, takže komiks sice fajn, ale 2*" ...

image
brum brum fandící Nizozemsku     21:18 09.06. 2019

J. II, já pochopil, že tím myslí to dílo, taky proto jsem poté, co jsem reagoval na ten produkt, který zmínil, vztáhnul reakci i na obsah, na to dílo, a nechal jsem to pro jeho dobro být. Že jsem pak byl poučen ohledně toho, co ten produkt je, beru jako zábavný bonus, který mě dělá usmívajícího (anglicky umím dokonale).

Fimi, takový komentář pořád řekne o produktu (:-D) víc než komentář hodnotící zahraniční vydání, které obě složky produktu (obsah, forma) nezmíní.

Jsem měl za to, že hodnocení zahraničních vydání nebo stáhnutých komiksů se na comicsdb toleruje, aby se těch pár lidí, kteří tam chodí komentovat, nenaštvalo, taky proto, že když to nenapíšou do komentáře, tak to nikdo nezjistí. Že to je ale až tak časté, že to ještě bude admin hájit (dost neobratně), to jsem nečekal.
Databáze jako databáze, co všechno u nás vyšlo, kdo překládal, kdo vydával atd., je ale skvělá, v tomhle je to skvělý počin. A kdyby lidi fakt hodnotili hlavně to, čeho se databáze týká (u nás vydané komiksy), což je ale hlavně věc uživatelů, tak by byla bez chybičky.

image
Pavlovský     21:17 09.06. 2019 image

Co se týče Parkera, tak na příští rok už nějaké libůstky máme, takže zatím ne. Možná časem. Ale problém je, že ten zájem byl fakt tam minimální, že to ubilo i naše věrozvěstské ambice.

A Strážci galaxie... jedeme pořád dál, takže pokud série cestou neumře, tak se ke Catesovi dostaneme. Ale příští rok to nebude. Ostatně, příští rok vydáme dalšího Thanose, kde se objeví postava, která pak do Strážců přejde. Takže by to ani nešlo.

image
Fry     21:11 09.06. 2019 image

brum brum: Ještě k tomu provedení - ano, neříkám, že to nikdo nemůže zmínit, nebo nějak komentovat, taky se mi většinou nelíbí třeba obálka, protože je jiná od té zahraniční atd. nicméně do hodnocení samotného komiksu by se to v nejlepším případě promítnout nemělo, protože to o tom, zdali je ten komiks dobrý, nebo sračka neříká vůbec nic :)

image
Fimi     20:45 09.06. 2019

J jak se ptám?

No momentálně je skutečně hodně chválen Immortal Hulk, Venom od Catese a strážci galaxie od Catese. Dám ruku do ohně za to že tu příští rok alespoň jedna z nich vyjde

Auditorium

strana 9 z 1793    << < 1 2 7 8 9 10 11 12 13 1793 > >>

Přidat příspěvek do auditoria

Antispamová otázka


* povinné položky


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek


Aktuality

Modrá Crew na Crweconu!

Edkofdd [16:01 17.07. 2019]
J. Ja to chapem. Jo a "Jestli jsi v životě dostal vždycky co jsi chtěl, pak jsi musel mít šťastný dětství."- nie nemam stastne dedstvo. Pekny den prejem J.


J. [14:13 17.07. 2019]
Nehledě na to, že hlasování čtenářů o tom co vyjde je nejspravedlivější způsob. Ať vyjde to, čeho si žádá nejvíc lidí. Já se přiznám, že předplacenou MC nemám (čili bez možnosti hlasování, čistě mojí vinou) a tudíž by mě....


J. [07:29 17.07. 2019]
Radku, eh teda Edkofdde: a já bych chtěl zas něco úplně jinýho. Ale ani podle mě ani tebe to není, protože komiksovejch čtenářů je víc a ty maj zas jiný chutě. Buďme rádi, že tady MC vychází, až to půjde vydávat častějc,....


Edkofdd [22:31 16.07. 2019]
Keby to bolo na mna tak by som chcel tieto komiksi 1. okko; 2. Shi; 3. Jednorozec; 4. Orbital; 5. Ehkö; 6. (znobudobitie). Panove z CREWe budte taky dobry a domyslite to vydavanie. Suhlasim s BLACKDADom trebalo by urobit....


Připravujeme

Bleach 21: Be My Family Or Not

Charvos [13:46 16.07. 2019]
sem vedel, ze se nekdo najde :)


Pavlovský [08:56 16.07. 2019]
Andy: Vydržte, ještě to nevzdáváme.


AndyS [07:53 16.07. 2019]
Zdravím, jen aktuální dotaz, asi stále není v plánu dělat potlačování série Bleache že? Marně doufám, třeba se někdy poštěstí.


Vydali jsme

Zero 4: Kdo ohněm

Fimi [08:41 16.07. 2019]
No mě celkem překvapilo že napsal pro Valiant Dead drop


quetzalogg [21:58 15.07. 2019]
Doufám, že za tenhle zvrat(ek) v sérii Aleš Kot v Image pucuje hajzly.


Krysí královny 2: Do dáli se vinoucí chapadla N´Rygothova

Pavlovský [23:18 15.07. 2019]
Quetzallog: Tam to bude spíš tím, že to jede pořád dál. A ještě všechno nevyšlo. Takže za čas vyjde sedmá kniha, kde budou díly 16 až třeba 21.


Modrá CREW

Sirius.svk [22:16 13.07.2019]
osobne som za väčšie formáty, preto ma celkom teší že konkurenčné vydavateľstvo začalo vydávať európu aj keď nie všetko čo zatiaľ plánujú ma zaujalo. Ale systém že vydáme prvý diel v malom a potom ak bude oň záujem vydáme celú sériu vo veľkom je skôr vydavateľská sebevražda ako reálna možnosť. Keď si vezmeš že tu pravidelne ľudia plačú nad tým že niečo stojí o 100 korún viac a že to teda nebudú kupovať. Tak systém "vydali sme prvú časť v malom a ak sa vám páči tak si musíte kúpiť zvyšok + znova prvú časť vo väčšom a za drahšie" ozaj nie je schodná.


maco [17:00 12.07.2019]
Alebo ekho. Počkať este zopár casti a vydat ho ako pupiky. Tie tiež boli vydavane postupne a potom naraz v jednej veľkej knihe aj ked pupiky stale pokračujú.


maco [16:57 12.07.2019]
Skoda takých diel do mc v tak malom formáte. Možno by stalo za uvazenie ci sa nechcete na hlasovanie vyprdnut a radšej vydavat niektoré knihy ako celok vo zväcsenom formáte. Taký okko ako integral, suborne vydanie? Zo začiatku sa mi ten projekt pozdával ale teraz som v rozpakoch, pretože diela ako john silver a iné by možno vydali v inych vydavatelstvach v celku ako integral vo väcsom formáte. Projekt to je dobrý, ale rozsiril by som ho podla záujmu. Mc by ste mohli použiť ako mali prieskum trhu. Príklad. Vydali ste okko, je on záujem tak ho nedovydat v modrej crewi ale ako integral v celku samozrejme vo velkom formáte...
MrFlame [20:17 20.07. 2019]
Prodám díly (1-5) mangy Čarodějova nevěsta v nepoužitém stavu.

Na ceně se můžeme dohodnout.

Piště na mail: flameczlp72@gmail.com


Markét [13:25 18.07. 2019]
KOUPÍM!

- Ve službách nuly 7


sf [11:47 17.07. 2019]
Prodám SLAINE: Poklady Británie za 260,- + pošta
Storm: Kroniky Pandarve (Multiverzum)
Wolverine: Starej dobrej Logan (Multiverzum)
Američtí bohové 2: Já, Ainsel (Schefikův blog)Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž