crew.cz | auditorium

Auditorium


Auditorium

strana 1634 z 1677    << < 1 2 1632 1633 1634 1635 1636 1637 1638 1677 > >>
image
bapi     20:28 24.02. 2007

Namrepus: Tak kdybych měl určit cenu DVD jejich bonusy a, především, kvalitou těch filmů, tak za takové Kameňáky na DVD by mi musel Troška platit, abych si je vzal. ;) P.S. Ale když se tady tak oháníš těmi originály, tak napiš, kolik máš doma orig. DVD. A můžeš klidně i tvůj měsíční příjem. :D

image
Pavlovský  člen redakce CREW     19:22 24.02. 2007

Moncika: Chystáme.

image
Slaine     19:10 24.02. 2007

Filmy a hudbu az na vyjimky zasadne palim. Svedomi me netizi, setrim na komiksy ;).

MdS: Aby se k tobe nemusel pritulit i muj Mozkohryz :)

image
Namrepus     18:20 24.02. 2007

Lord Morfeus: Pokud to máš koupený u nás tak máš pravdu. Naši distr. napíšou na obal cokoli v rámci prodejnosti.
Pokud nemáš DD s jednou dějovou línií navíc (cca 25 min.) kde hraje ten zasranej RAPER (jehož jméno mě ted´vypadlo) a Punishera zhruba s 10 min. navrch tak to máš blbý. I když u toho Punishera to zas takovej rozdíl není. Ale je pravda že kinosračku RIDDICK:KRONIKA TEMNA (koupil jsem u nás) mám taky sehnanou přes internet "ROZŠÍŘENÁ VERZE" (má to dabing i čs titulky) a je to o 50% lepčejší movie než to co vyšlo u nás.

image
Namrepus     17:58 24.02. 2007

MdS: I když 20% je na dnešní dobu docela dost. Znám plno šmejdů co mají jenom výpaly a považují se za sběratele. Takže ... nejseš ještě tak morálně zkaženej :-) ......... ALE SEREŠ MĚ STEJNĚ !!!

image
Namrepus     17:52 24.02. 2007

MdS: Sorry ale jak můžeš nazývat sbírkou výpaly? Ostatně to je tvoje věc. Nechci aby to znělo pateticky,ale kam se podělo morální hledisko (v této oblasti)?To je přesně ten problém,dnes se za to stydí málokdo (hlavně co se týče mladší generace), je to tak 7, 8 let co se za to opravdu lidé styděli. Druhá věc - kde je hranice toho , jakou hodnotu opravdu orig. nosiče mají?Respektive jakou cenu jsme ochotni akceptovat? To je stejný jak s comicsem, fůra čechů nadává že jsou drahý,ale vůbec neznají kolik stojí výrobní náklady, autorský práva atd. V zahraničí toto vůbec neřeší, prostě cena je daná, jsem ochoten to koupit nebo nejsem ale rozhodně to neukradnu. Je to prostě o morálce o ničem jiném. Vymlouvání se na ceny je pouze typický folklor většiny lidí - alibisticky si zdůvodňují (podvědomě si omlouvají)svůj čin.Jak už jsem říkal každá změna je vnímána pokud příjde naráz,ale postupně si lidi zvykají a jak už to bývá remcají (pozitivní změny si jen málo chcou přiznat), jsme už takový národ věčných nespokojenců.Už jsem tu psal jak čech přemýšlí, kdyby ceny DVD hopsly z 1300 (cca rok 98 - 2002) na dnešních 500 za novinku, mluvili by jsme jinak. Ovšem klesalo to postupně a my si na to zvykali a pozitíva si neuvědomovali (s jídlem roste chut). Dnes říkáme že kdyby stála DVD 200 tak ... ale již dnes se tato cena zdá mnohým taky vysoká. A hlavně , proč zahraniční firmy odešly a čs. disrib. budto krachují nebo v rámci úsporných opatření vydávají minimum nebo poloviční produkty? Protože ceny za "výrobní" náklady ( práva,distribuce, přímé náklady na výrobu, DPH, skladné a pod.) jsou dané a pod ty prostě jít nejde (v rámci přežití).Sorry ale vypalování (a pod.) s tvrzením že je mě to jedno že kradu (podle mě to krádež není PROTOŽE ...)a ještě chlubení se kolik toho doma mám vypálenýho musí rezolutně odsoudit.Cikán když krade v sámošce žrádlo si to taky dokáže zdůvodnit a jistě to také vydí jinak a je mu to jedno.
Neber to jako útok na tvou osobu(i když mě tímto sereš), je to pouze můj názor.

image
blackJag     17:33 24.02. 2007

Lord.Morfeus: Ano, bylo to skutečně na tvůj popud :-)
Namrepus: Opravdu ten krámek navštěvuji, občas, vyzvednout si svou dávku US comics. Podobnost názorů je čistě náhodná :-) Je fakt dobrý, obchod i majitel a hlavně takový obchůdek bude nejblíž tak v Praze na Čáslavské...
V souvislosti s touto debatou o pálení mne napadla taková apokalyptick myšlenka: Co když to všechno nabude takových rozměrů, že už ty filmy nebude pro koho točit, že už tu hudbu nebude pro koho skládat, protože všichni to poberou jenom ve formě levného přepalku a nikdo za to nebude chtít zaplatit? Je to přehnané, jasně, ale stejně. To by bylo dost smutné :-)

image
moncika     17:31 24.02. 2007

nemůžu sehnat první díl sandmana :( nechystáte dotisk nebo nějaké znovuvydání?

image
krvinka56     08:30 24.02. 2007

Osobně stahování filmů nemám rád a proto je moje 170 kusová sbírka výhradně složená z originálek,sice je tam dost z časopisů ale i dost normálních titulů.

image
Lord.Morfeus     23:15 23.02. 2007

Koukám, že se mi zase jednou podařilo rozjet pořádnou diskuzi. Hurá! :-)

Můžeme se dlouze bavit o tom, proč jsme jako ČR v tomto směru tam, kde jsme, ale jen těžko to změníme. Já jsem si našel svou vlastní střední cestu, která mi vyhovuje.

Na filmy chodím do kina (protože mám doma malou televizi). Když ale distributoři čekají s premiérou půl roku (obligátní případ Sin city), samozřejmě si film stáhnu. A vůbec se za to nestydím. Na Sin city jsem potom stejně šel i na půlnoční premiéru.
Něco jiného jsou seriály - sleduji SG-1, SGA, Heroes, Lost, Prison Break a The 4400. Jak jinak se na to můžu dívat, než stahováním z internetu???

DVD až na výjimky u nás nekupuji a opravdu mě netrápí, že tím vlastně poškozuji českou distribuci. Když mám možnost levnější koupě v zahraničí a patřím k těm š?astnějším, co nepotřebují u filmu jakoukoli českou podporu, proč platit víc? (mimochodem, často mě překvapí, že i na zahraničním DVD najdu české titulky a mnohdy i dabing - např. trilogie Indiana Jones má kompletní CZ podporu v célé EU)

A k hudbě - ideální střední cesta: Stahuji a co se mi hodně líbí kupuji. Tohle mi přijde jako zcela logický postup a vůbec to neberu jako krádež. Proč bych měl zaplatit 500,- za CD, na které jsem zvědavý, ale nevím, zda se mi bude líbit? Jen škoda, že většina lidí vynechává tu část s kupovaním.

Namrepus: O těchhle prodloužených verzích slyším prvně. Mám 2 disc special edition Daredevila a limited edition Punishera, ale prodloužený se mi nezdají. Tak mám dojem, že distribuce už dává ty super deluxe extra edice na obaly čistě jen kvůli upoutání pozornosti. :-(

image
bapi     23:12 23.02. 2007

Jo, já mám taky kolem 100 DVD, z toho je také něco kolem 20 origo. Holt většina pálených filmů nejsou pro mně nějaké srdcovky, takže i kdybych je na DVD neměl, tak to klidně přežiju, ale jelikož je ta možnost, tak je mám. Takže tak. ;)

image
Markýz de Sade     23:06 23.02. 2007

4 Dark Scavenger: Tulit se nebudu, na to mám Slaina. :)

4 Andreew: Hele to bylo dost "yntymní", já tady taky nerozhlašuju, že máš třetí bradavku a hemeráky.

4 rychlík: Klidně přijeď a tvoje prdel pozná bat-středověk. Jinak abych byl vážný, neberu na byt kdejakýho houmlesáka. Výjimku tvoří jen Andreew, to kvůli tý třetí bradavce.

ad vypalování: Upřímně řečeno, až budou CD a DVD stát tolik jakou hodnotu skutečně mají, tak se přestane pálit. Do tý doby klidně suďte všechny paliče, včetně mě a mojí sbírky 350CD a 100DVD. Origoš je z toho asi 20%.

Souhrnný MdS

image
Namrepus     22:19 23.02. 2007

Ještě - kdo vyděl Punisher a Daredevil DIRECTOR´S CUT tak jistě skřípe zuby že to u nás nevyšlo.

image
Namrepus     22:09 23.02. 2007

Jinak mě se filmy Punisher i Daredevil taky docela líbily , až na Travoltův ospalý výkon (v Pulp Fiction byl stokrát lepší mafouš)a dva komické blbečky v Punisher a kung fu akci na dětském hřišti SLEPÉHO právníka (má TAJNOU identitu jako DD) a J.Gardner samosebou ve filmu Daredevil.

image
Namrepus     21:59 23.02. 2007

Black Jag: Nechodíš náhodou do Hud.Krámu v Brně? Přesně to (o vypalování atd.) tam vcelku dost nekompromisně přesně tvými slovy odsuzuje SBĚRATEL aFILM. FANOUŠEK R.K. Nelze než souhlasit díky pirátům nic neseženem a v obchodech je kulový.
Bapi: K těm cenám DVD, distributor vydělává pouze v počátku (při ceně cca 499) potom to (taky díky blbým zákonům - zákon o skladném) musí prodat za každou cenu. 199 a pod. jsou ceny zbytkové, tudíž distr. z toho má tak akorát že nemusí platit zlodějsky vysoké slkadné (pokud to vyprodá).Dál je vtom změna DPH atd. To že odešli Warneři a Universal je fakt blbý (už třeba kvůli starým Supermanům který měli Warner v edičáku), zůstali tu jen čeští distributoři a ti musí tituly kupovat, tudíž je jich tu míň a vybavenost DVD o to horší. Myslím si,že 500 za DVD jsou slušný prachy , vzpomeňme před 5 roky to stál film 1000 - 1500 Kč bez dabingu, bez titulků u bonusů a kolikrát i bez nich.Vypalování a stahování je nešvar který v konečném důsledku postihuje nás všechny (hlavně sběratele,kteří to myslí s filmem vážně).ČR JE JAKO JEDINÝ STÁT EU na pirátské listině jako vedle států jako třeba Rusko,Ukrajina,ČÍNA.Malej českej človíček prostě přemýšlí - DVD stojí 1000 , kdyby 500 koupím ho - DVD stojí 500 , kdyby 200 koupím ho - a věřte že znám dost takových kteří mi zdělí že 200 je moc , když si to vypálí ušetří 180 Kč. ....... OSTUDA !!!

image
Tomek     20:39 23.02. 2007

Plánujete ještě CL Punishera War Journal??Předem díky za odpověď.

image
Andreew     20:34 23.02. 2007

Dark Scavenger: Navzdory svojí přezdívce je markýz "docela" normální, jen až si sundá hadry, tak si všimni, že má na hrudníku fixkou napsáno "nahatý MdS".

image
rychlik     19:07 23.02. 2007

sakris, ja snad na ten con taky zajedu - podle tech reci tady to tam fakt bude stat za to...
jestli mezi ty pomucky budou patrit bat-pouta, bat-bicik a jine bat-cokoliv, proc ne :)

image
Dark Scavenger     18:51 23.02. 2007

MdS: Přespání u tebe se mi sice jeví docela riskantní , ale když už to stavíš takhle, jeden víkend bych pořádnému přísunu alkoholu, nikotinu a nezávaznému pokecu obětoval. Ale musíš mi slíbit, že se ke mně nebudeš pokoušet v noci přitulit, ani mě nebudeš nutit, abych obdivoval tvoje perverzní sexuální pomůcky ;-).

image
bapi     18:33 23.02. 2007

ještě doplním, že potom, co jsem ten film viděl, tak jsem rád, že jim za takovouto ohavnost nepřispěju do kasičky. ;)

Auditorium

strana 1634 z 1677    << < 1 2 1632 1633 1634 1635 1636 1637 1638 1677 > >>

Přidat příspěvek do auditoria

Antispamová otázka


* povinné položky


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Joe Golem [2]

Secret Wars: Agents of Atlas [0]

Fistful of Blood [0]

Switch [0]

Mythic [0]


Připravujeme

Monstress 1: Probuzení

sedw [21:04 21.03. 2018]
Zdravím, ve vrchní liště Naše série jsem viděl u tohoto komiksu český překlad "Netvora." Je to finální název? Zní to dost zvláštně.


Bojový anděl Alita 2: Smrtící anděl

Danken [20:44 21.03. 2018]
Tak kedy to teda vydáte? Myslel som, že to vydáte už tento mesiac.


Alisik 1: Podzim

Tewi [17:10 21.03. 2018]
Kolik bude mít tenhle komix dílů? Jen abych věděla jak moc má peněženka zapláče :D


Batman 1: Já, Gotham

Darker [10:59 18.03. 2018]
Myslíš toto: https://www.youtube.com/watch?v=7KXgItDiDc0 kuknu ;)


Fimi [13:03 17.03. 2018]
Darker už tam je


Darker [19:34 16.03. 2018]
Óóóó... kvůli mě? No už se těším :)


Dlouhý zítřek a další příběhy

Pavlovský [16:31 15.03. 2018]
Autokineton: Zatím ani ne.


Autokineton [22:05 14.03. 2018]
Tak to je skvělé! Snad to do dubna vydržím :-) A o Silver Surferovi od Moebia neuvažujete? To je můj letitý sen, že by se objevil v češtině...


Vydali jsme

Mass Effect: Odhalení

Ria Kon [20:44 19.03. 2018]
Tak sem neodolala a zakoupila. Šance na další Library Edici jsou stejně mizivé. A musím říct, že Odhalení je doposud nejlepší ME komiks. Velmi poutavé a to jsem sotva v půli. Taktéž nejhezčí vizuál. Jen bych ocenila půl....


Elektra: Atentát

jutra [18:21 19.03. 2018]
neplanujete od millera vydat jeste nejakou klasiku treba RONIN to by bylo super


Modrá CREW

Radek Blacksad [19:45 20.03.2018]
příště tam možná bude Undertaker, tak to bude mať Rosinskí zase ťažké :)


Darker [18:28 20.03.2018]
Tak aby bylo jasno, až vám vyhraje Orbital a vypadne Kingsman, tak příště všichni hlasovat pro nářek! Já chci Rosinského, jasné !?! :D


Sirius.svk [12:55 15.03.2018]
Ešte je možnosť že to dostali tí ktorí mali predplatené úplne prvé MC. Prípadne vám to šlo do spamu a nevšimli ste si to :-)
Potvůrka [11:25 21.03. 2018]
Zdravím, sháním komiks Deadpool Valka W.W. Na ceně nezáleží. Pište kdyžtak na mail nabídky, díky moc.


Martin [22:44 20.03. 2018]
Roman podívej se do Arkhamu.
Mají ho tam v antikvariatu za 2litry


Roman [18:52 20.03. 2018]
Koupím komiks Tajné války superhrdinů Marvelu vydaný v roce 2010 a prodávaný za 990,-Kč.
Cena dohodou.
Toto jsou doplňující informace k této e předešlé nabídce ke koupi komiksu.
schyro@seznam.cz
733256139
Sandman 2: Domeček pro panenky (MDSComics)
Rocket 1: Chlupatý a nebezpečný (fantasya.cz)
Zero 4: Kdo ohněm (Komiksárium)Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž


Banner koreastudio.cz