crew.cz | auditorium
Katalog komiksů CREW (PDF verze ke stažení)

Auditorium


Auditorium

strana 1823 z 1865    << < 1 2 1821 1822 1823 1824 1825 1826 1827 1865 > >>
image
Lord.Morfeus     23:15 23.02. 2007

Koukám, že se mi zase jednou podařilo rozjet pořádnou diskuzi. Hurá! :-)

Můžeme se dlouze bavit o tom, proč jsme jako ČR v tomto směru tam, kde jsme, ale jen těžko to změníme. Já jsem si našel svou vlastní střední cestu, která mi vyhovuje.

Na filmy chodím do kina (protože mám doma malou televizi). Když ale distributoři čekají s premiérou půl roku (obligátní případ Sin city), samozřejmě si film stáhnu. A vůbec se za to nestydím. Na Sin city jsem potom stejně šel i na půlnoční premiéru.
Něco jiného jsou seriály - sleduji SG-1, SGA, Heroes, Lost, Prison Break a The 4400. Jak jinak se na to můžu dívat, než stahováním z internetu???

DVD až na výjimky u nás nekupuji a opravdu mě netrápí, že tím vlastně poškozuji českou distribuci. Když mám možnost levnější koupě v zahraničí a patřím k těm š?astnějším, co nepotřebují u filmu jakoukoli českou podporu, proč platit víc? (mimochodem, často mě překvapí, že i na zahraničním DVD najdu české titulky a mnohdy i dabing - např. trilogie Indiana Jones má kompletní CZ podporu v célé EU)

A k hudbě - ideální střední cesta: Stahuji a co se mi hodně líbí kupuji. Tohle mi přijde jako zcela logický postup a vůbec to neberu jako krádež. Proč bych měl zaplatit 500,- za CD, na které jsem zvědavý, ale nevím, zda se mi bude líbit? Jen škoda, že většina lidí vynechává tu část s kupovaním.

Namrepus: O těchhle prodloužených verzích slyším prvně. Mám 2 disc special edition Daredevila a limited edition Punishera, ale prodloužený se mi nezdají. Tak mám dojem, že distribuce už dává ty super deluxe extra edice na obaly čistě jen kvůli upoutání pozornosti. :-(

image
bapi     23:12 23.02. 2007

Jo, já mám taky kolem 100 DVD, z toho je také něco kolem 20 origo. Holt většina pálených filmů nejsou pro mně nějaké srdcovky, takže i kdybych je na DVD neměl, tak to klidně přežiju, ale jelikož je ta možnost, tak je mám. Takže tak. ;)

image
Markýz de Sade     23:06 23.02. 2007

4 Dark Scavenger: Tulit se nebudu, na to mám Slaina. :)

4 Andreew: Hele to bylo dost "yntymní", já tady taky nerozhlašuju, že máš třetí bradavku a hemeráky.

4 rychlík: Klidně přijeď a tvoje prdel pozná bat-středověk. Jinak abych byl vážný, neberu na byt kdejakýho houmlesáka. Výjimku tvoří jen Andreew, to kvůli tý třetí bradavce.

ad vypalování: Upřímně řečeno, až budou CD a DVD stát tolik jakou hodnotu skutečně mají, tak se přestane pálit. Do tý doby klidně suďte všechny paliče, včetně mě a mojí sbírky 350CD a 100DVD. Origoš je z toho asi 20%.

Souhrnný MdS

image
Namrepus     22:19 23.02. 2007

Ještě - kdo vyděl Punisher a Daredevil DIRECTOR´S CUT tak jistě skřípe zuby že to u nás nevyšlo.

image
Namrepus     22:09 23.02. 2007

Jinak mě se filmy Punisher i Daredevil taky docela líbily , až na Travoltův ospalý výkon (v Pulp Fiction byl stokrát lepší mafouš)a dva komické blbečky v Punisher a kung fu akci na dětském hřišti SLEPÉHO právníka (má TAJNOU identitu jako DD) a J.Gardner samosebou ve filmu Daredevil.

image
Namrepus     21:59 23.02. 2007

Black Jag: Nechodíš náhodou do Hud.Krámu v Brně? Přesně to (o vypalování atd.) tam vcelku dost nekompromisně přesně tvými slovy odsuzuje SBĚRATEL aFILM. FANOUŠEK R.K. Nelze než souhlasit díky pirátům nic neseženem a v obchodech je kulový.
Bapi: K těm cenám DVD, distributor vydělává pouze v počátku (při ceně cca 499) potom to (taky díky blbým zákonům - zákon o skladném) musí prodat za každou cenu. 199 a pod. jsou ceny zbytkové, tudíž distr. z toho má tak akorát že nemusí platit zlodějsky vysoké slkadné (pokud to vyprodá).Dál je vtom změna DPH atd. To že odešli Warneři a Universal je fakt blbý (už třeba kvůli starým Supermanům který měli Warner v edičáku), zůstali tu jen čeští distributoři a ti musí tituly kupovat, tudíž je jich tu míň a vybavenost DVD o to horší. Myslím si,že 500 za DVD jsou slušný prachy , vzpomeňme před 5 roky to stál film 1000 - 1500 Kč bez dabingu, bez titulků u bonusů a kolikrát i bez nich.Vypalování a stahování je nešvar který v konečném důsledku postihuje nás všechny (hlavně sběratele,kteří to myslí s filmem vážně).ČR JE JAKO JEDINÝ STÁT EU na pirátské listině jako vedle států jako třeba Rusko,Ukrajina,ČÍNA.Malej českej človíček prostě přemýšlí - DVD stojí 1000 , kdyby 500 koupím ho - DVD stojí 500 , kdyby 200 koupím ho - a věřte že znám dost takových kteří mi zdělí že 200 je moc , když si to vypálí ušetří 180 Kč. ....... OSTUDA !!!

image
Tomek     20:39 23.02. 2007

Plánujete ještě CL Punishera War Journal??Předem díky za odpověď.

image
Andreew     20:34 23.02. 2007

Dark Scavenger: Navzdory svojí přezdívce je markýz "docela" normální, jen až si sundá hadry, tak si všimni, že má na hrudníku fixkou napsáno "nahatý MdS".

image
rychlik     19:07 23.02. 2007

sakris, ja snad na ten con taky zajedu - podle tech reci tady to tam fakt bude stat za to...
jestli mezi ty pomucky budou patrit bat-pouta, bat-bicik a jine bat-cokoliv, proc ne :)

image
Dark Scavenger     18:51 23.02. 2007

MdS: Přespání u tebe se mi sice jeví docela riskantní , ale když už to stavíš takhle, jeden víkend bych pořádnému přísunu alkoholu, nikotinu a nezávaznému pokecu obětoval. Ale musíš mi slíbit, že se ke mně nebudeš pokoušet v noci přitulit, ani mě nebudeš nutit, abych obdivoval tvoje perverzní sexuální pomůcky ;-).

image
bapi     18:33 23.02. 2007

ještě doplním, že potom, co jsem ten film viděl, tak jsem rád, že jim za takovouto ohavnost nepřispěju do kasičky. ;)

image
bapi     18:26 23.02. 2007

Jinak Ghost Rider je snad nejhorší film, jaký jsem kdy viděl. A to comicsové filmy hodnotím všeobecně o něco kladněji než ostatní. ;)

image
bapi     18:24 23.02. 2007

Jako v něčem souhlasím a vněčem ne. IMHO je trochu rozdíl porovnávat pirátství a krádež TV za 50k. Obě dvě věci jsou krádeže, ale distributoři by se měli zamyslet nad cenami. Když jsou schopní ten film prodávat po několika měsících za 200, tak se nemůžou divit, že jim za to lidi nechcou dát těch "premiérových" 500. Jako když se mi ten film opravdu líbí, tak si ho samozřejmě koupím origo. A když to teď vezmu kolem těch Clerks 2, tak já bych si je klidně koupil, nebo bych na ně zašel do kina, ale když to u nás pustí v kinech až půl roku po premiéře v USA a to to ještě pomítají z DVD a jenom v jednom kině v Praze... A nebo třeba ke Spider-Manovi 3. Když to pouštějí s dabingem (a když navíc hlavní postavu dabuje stvůra jakou je Jan Maxián), tak a? se prostě nediví, že se jim na to někteří lidi vyserou. Já kvůli toho budu asi muset jet přes celou republiku, abych to viděl v origo... A ještě k tomu sthování filmů: nestydím se, když si stáhnu nějakou sračku, nebo když se jedná o film, který se u nás dostane na DVD tak nejdřív za rok viz třeba Tenacious D. A ještě k cenám DVD. IMHO jsou přemrštěné. Když si to člověk spočítá, tak je jasný, že většina lidí si to radší vypálí, nebo počká, až to bude stát 200,- což je taková přijatelná cena. Ale samozřejmě, když se jedná o filmy jako SW, Spidey... tak jdu do originálu.

image
blackJag     17:36 23.02. 2007

bapi: Nemyslím. Psal jsem, že pořádně nic nevyjde, což jsem myslel jako výbavu disků, popř. spec. edice. Jsem přesvědčen, že pirátství je jeden s jevů, který tohle negativně ovlivnil - by? třeba nepřímo, třeba tím, že špatné prodeje přiměly odejít Warnery a Universal, kteří to začínali rozjíždět( plochové edice, speciálka Jurských parků, atd...) a teď to tu chybí, protože Bonton na to sere a i věci jako X3 a Piráti 2 vyšly jako 1 disk,4dvd Království nebeske v obyčejné plastove, hnusné krabce (fuj), což je na kokot těžkým způsobem.
Navíc, o čem se tu bavíme, je to krádež jako každá jiná. Nebudu nikoho prudit, že si kupuje piráty u čongů, ale docela mi vadí, jak celkově jev stahování a rozšiřování těchto věcí zapustil kořeny v našich životech a je čím dál víc lidí, kterým to přijde normální. Je to o to více zarážející, že normálně tito lidé krádež neschválí, ale tohle je normální, jo? Takže dojdeš do krámu, vezmeš si plazmu a prodavačovi řekneš, že tvoje 50tka už ti nesedí, tak si posloužíš?
A přitom je to stejně blbý argument jako: chtěl jsem vědět, jáké to je nebo kde na to mám brat prachy?

image
Markýz de Sade     17:15 23.02. 2007

4 Dark Scavenger: Neříkej, že bys jeden víkend v březnu neobětoval ba?ůžkářskému srazu v Práglu. Zrovna v tvém případě bych se maturity nebál. Nabízím i nocleh u mě doma. Hlavně nezapomeň vzít Slaina, nebudeme přeci platit za pivo. :)

4 Slaine: Nedělej Zagorku a koukejte s Darkem dovalit. Zas taková hvězda nejsi, abys ohrnoval nos nad mojí rozkládací sedačkou a nocí ve společnosti vášnivého Darka. S mojí maličkostí jako kameramanem. :)

4 DEmnoG: Tak to bys mi křivdil. Viděl jsem celou jednu přednášku a polovinu aukce s Grusovými originály.

4 andre: Nevím co bych ti napsal, ale nechtěl jsem tě vynechat, abys mě neobvinil z diskriminace.

Proba?ůžkářský MdS

image
rychlik     16:49 23.02. 2007

piratství je docelo odrzkozni tema... ja osobne jsem ochotnej dat za (obyc.) dvd do 500,-, vic se mi zda predrazeny... za luxusni edici samozrejme vic.
zrovna tedkonc resim - nechtel jsem si porizovat embosovanou kartu kvuli jednomu nakupu ze zahranici, tak jsem po dlouhy dobe stahoval (stydim) a ted se objevili jisti clerks aj na jednom ceskym e-shopu... je mi lito dat 400 za neco co uz mam, ale do Kevina S. ty penize nakonec dam - ten si to zaslouzi...

image
Pavlovský  člen redakce CREW     16:32 23.02. 2007

Bapi: Za to ale zase hlavně můžou zákazníci. Firmám se prostě nevyplatí dělat luxusní řady, protože za to nikdo ty peníze nedá a zůstane to ležet. Některé firmy se z našeho trhu už stáhli, protože to pro ně nemělo smysl. Většina lidí s věci vypálila a ostatní si koupí DVD, jen když je to jako příloha časopisu za devadesát korun.

image
bapi     16:22 23.02. 2007

A když se mám vrátit ještě k těm DVD, tak že u nás distributoři dávají takové ořezy za plnou cenu, tak to je jen jejich chyba. viz třeba X3 Ale i v zahraničí už začínaj řezat DVD, třeba takový Potomci lidí na DVD budou prakticky bez bonusů i v ostatních zemích...

image
bapi     16:16 23.02. 2007

blackjag: Počkat, jak u nás na DVD nic pořádného nevychází? myslím, že prakticky u nás vychází to samé... A ještě k pirátství: Studia si za to můžou sami, když některé filmy mají u nás takové zpoždění... Třeba takový Rocky 6 jde u nás o více než 2 měsíce později než v USA a to byl už koncem roku ´06 na netu DVDscreener, takže je to distributorova chyba... Navíc, když chci GR vidět, abych věděl, jak moc je to špatný, ale nechcou se mi dávat přemrštěné peníze za vstupné, tak proč ne? A když si už nakousl to s těmi DVD, tak třeba takový X-Men 3 šlo u nás na DVD o 2 měsíce později než v USA a to jsme měli premiéru stejně jako oni... no, vlastně o den dřív. A ty vzdechy, že u nás nic pořádného na DVD nevychází a ani kvůli pirátství vycházet nebude, jsou trochu nesmyslný, nemyslíš?

image
blackJag     16:08 23.02. 2007

DD byl dost v pohodě, podle mne. To Punisher se mi už víc líbil ten první s Dolphem :-) Ten nový byl nějaký měkoučký a T. Jane moc uslzený. Konec toho filmu ukázál, jak to mělo celé vypadat.
Jinak GR může být sračka jako kotel, ale nesnížím se k tomu, abych něco stahoval. Fuck it!
Všechny piráty a paliče fuckovat do análu zerzavou mačetou :-( Možná je to přehnané, ale mám pocit, že právě kvůli tomuto rozšířenému jevu u nás nic pořádně na dvd nevychází... a asi ani nebude, jak to čtu.
"Mám to na disku, ale nejsem na to hrdý" ??? Uff, tak proč?

Auditorium

strana 1823 z 1865    << < 1 2 1821 1822 1823 1824 1825 1826 1827 1865 > >>

Přidat příspěvek do auditoria

Antispamová otázka


* povinné položky


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek


Vydali jsme

Flash 6: Když zamrzne peklo (Znovuzrození hrdinů DC)

brum brum [21:53 03.07. 2020]
"Chybějící" čísla jsou i v dalších sériích. ALE... Ta chybějící čísla nejsou ani v původních amerických vydáních. Že chybí má své opodstatnění, buď jsou v jiných souborných vydáních (něco vyšlo nebo vyjde u nás....


Fimi [20:55 03.07. 2020]
Jh666 a to se vyplatí


jh666 [16:58 03.07. 2020]
Kyuubi: 33 vyšlo ve třetím Metalu


Kyuubi [16:32 03.07. 2020]
Dobry den, Flash 5 obsahoval sesity do cisla 32 a Flash 6 je od cisla 34... Uniklo mi neco nebo se cislo 33 nekam ztratilo? Dekuji


Bleach 23: Mala Suerte!

krvinka56 [11:12 03.07. 2020]
Zdravím kdy to dostane Send na rozesílání?


Aktuality

Volejte ředitelům živě - mrtvě!

ňouma [18:04 02.07. 2020]
Mluvili jste o házení vidlí a že se kvůli tomu posouvají věci s Wonder Woman. A že vydáte Breaking Glass. Tak by mě zajímalo kdy to vlastně vydáte. Jak to plánujete s Wonder Woman je to perfektní myšlenka. Film a různý k....


brum brum [22:40 30.06. 2020]
Ono je to takhle strašně dlouho, měl jsem za to, že to je záměr, nebo je nutno mít nějaký smluvní vztah nebo tak něco, tak jsem to nezmínil dříve. Měl jsem. A není zač. Až budete mít díky tomu vyšší prodeje, tak já se....


Pavlovský [08:03 30.06. 2020]
brum brum: Díky za upozornění, pracujeme na tom. Je to čistě problém v programu.


brum brum [21:07 28.06. 2020]
Mě docela překvapilo, že přes heureku se na crewní eshop nedostanu. Mohu hodnotit, po objednání, ale v tom výčtu při hledání něčeho se mi Crew vůbec nezobrazuje, což je vzhledem k tomu hodnocení, co má, strašná škoda. ....


Pavlovský [20:21 28.06. 2020]
Krvinka56: Těžko říct úplně přesně, ale zatím pořád vedou kamenné prodejny. Osobně mám pocit, že v e-shopech lidi jdou spíš najisto, trochu odpadá ten náhodný prodej, když se člověk zajde podívat do knihkupectví a něco h....


Modrá CREW

Pavlovský [20:26 31.03.2020]
Dobrý den, bohužel bude posunuta. Zatím se plánuje na konec července.


Patrik78 [07:16 28.03.2020]
Dobrý den chci se zeptat jestli MC vyjde podle plánu nebo bude odsunuta z důvodu karantény. Děkuji za odpověď


brum brum [18:21 11.01.2020]
J. P., že se ke mně nikdo další nepřidal taky mluví proti. A jak se komiksové westerny rozmáhají je spíš důvod pro nevydání, konkurence bude značná a lidi budou vybírat.
celyl [15:15 05.07. 2020]
Prodám:
Sherlock Holmes - případ čtyř případu komiks 150
Tokijský ghúl - 1 - 14, nejlépe komplet, cena ? 60 za kus dohoda možná
Znovuzrození hrdinů D.C. Batman: 1 Ve stínu netopírů 150, Válka vtipů a hádanek 150, Já jsem Gotham 150 vše brož
Batman detective BB art 1 Tváře smrti 190, Trest 250 vše brož
Jack Wolfgang Argo 300
Vše top stav jako nové.
Mail lukicely@gmail.com


sapér [11:56 05.07. 2020]
prodám Zámek a klíč první díl jednou čtený v pevné vazbě s přebalem za 350


Thomas [20:00 03.07. 2020]
PRODÁM Ultimátní komiksový komplet, série 1, tj. prvních 60 knih, pevná vazba. Poštou ne. Osobní předání, mohu přivézt autem - okr. Kolín, okr. Praha-východ nebo východní okraj Prahy. Cena dohodou za celou sérii, jednotlivé kusy ne.
Harleen (Bunny the reader)
Harleen (Vanili.cz)
Harleen (Multiverzum)Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž