crew.cz | auditorium
Katalog komiksů CREW (PDF verze ke stažení)

Auditorium


Auditorium

strana 4 z 1866    << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1866 > >>
image
zgrywus     16:57 15.06. 2020 image

Pavlovský: Připomínám se s rezervním obalem na Křížovou palbu. Podařilo se Vám někde najít bezprizorní kus?

image
ňouma     23:37 14.06. 2020

Pavlovský: Přesně tak. Black Labely byly takový paralelní světy Co kdyby, a každej autor co je psal si tam vytvořil svůj vlastní svět co nesouvisí s jinýma Black Labelem ani s hlavní linií. Teda tak to bylo na začátku. Black Label už není původní Black Label, udělali z toho jednu z řad podle věku čtenářů, ale zůstalo to že jsou to hodně paralelní nezávislý světy. Jenom dva Black Labely co si vzpomenu souvisí s hlavní linií. Teda jestli se to dá brát jako hlavní linie, když vlastně těch liní je v hlavním DC světě několik a zapletený dohromady. Hlavně jsem se chtěl zeptat na další Black Labely. White Knight jse už psali že vydáte, ale už toho zase vyšlo víc. Ne všechno stojí zato, ale něco ještě jo. Zrovna nedávno vyšel nový Azzarello. Jestli nekecá tak jeho poslední komiks u DC. Blbý. Jenomže to dokonce vypadá jako že se zaseknul a že s jeho plánovanou prací pro Image taky moc nebude.

image
Pavlovský     21:52 14.06. 2020 image

Edkofdd: Je to jedna značka: Black Label. Tam by měly vycházet spíše samostatné věci, u kterých mají autoři volnější ruce. Spolu ale obvykle nijak nesouvisí. (Samozřejmě, pokud přímo autor nenapíše pokračování, což je případ Murphyho White Knighta.)

image
ňouma     21:49 14.06. 2020

Edkofdd: Obojí je Black Label ale dějově to spolu nesouvisí.

image
Edkofdd     20:12 14.06. 2020 image

Je batman zatracení a harleen jedna séria?

image
Fimi     07:43 14.06. 2020

Nouma Big Four je celkem zavedené označení pro thrash USA, Metallica, Slayer, Anthrax, Megadeth, jen aby nevznikl nějaký problém.. Ale je to spíš vtip

Mne je vcelku u zadku jakou obálku bude klasika mít a jestli bude pruh nebo třeba srdíčko.. Jen se zeptám, tohle tedy bude nějaká forma crewniho ukk, chápu to dobře? A když tam budou tedy nějaké delší příběhy, např Annihilace, budete je dělat komplet nebo jen ochutnávku? Nebo do delších příběhů vůbec nepůjdete? Bude to Teda formou edice Complete Collection jak vychází v zahraničí? jestli Teda znáte tuto edici...

image
ňouma     23:30 13.06. 2020

brum brum_ To s barvama je perfektní nápad. Asi nejvíc by se mi líbilo když by DC série co ještě není takže nemá zatím svoji grafickou podobu byla ve třech barvách. Bílá, červená a modrá. Tyhle tři barvy máme na vlajce my i amíci. A jsou to klasický superhrdinský barvy. V jedný verzi nosí kostým v těhle barvách Wonder Woman protože jsou to barvy USA a tím jim dává najevo že ona je přítel. Ale nevzpomenu si kde to bylo. Už se mi ty verze pletou. A Harley je bílá a vlasy má obarvený do červena a modra, takže tahle kombinace je vlastně barva dvou ze čtyř z Big Four. I když Harley má moc verzí a moc kostýmů v různých barvách i odstínech, a Wonder Woman taky. To je teda jenom nápad. Spíš pro legraci než že bych čekal že to tak bude.

image
brum brum     22:23 13.06. 2020

"Stejně jako vás nedokážeme přinutit, aby se vám líbil komiks, který se vám nelíbí, "

Budu parafrázovat jednoho sociálně demokratického klasika:
Metody jsou.

Mně přijde fajn, že ta červená jde dohromady s crewním logem. Které by mohlo být někde na hřbetu. Kdyby DCčková řada byla do modra, tak to jde dohromady zase s Modrou Crwí. No a kdyby DC pruh byl taky jen dvoubarevný, nebo by tam hrály prim modrá s bílou, tak jsou to státní barvy ČR (světově komiksy česky) a zároveň amerických imperialistů, které obě stáje reprezentují.

A je to fakt hezké a vkusné. Já bych nelhal.

image
Fry     22:10 13.06. 2020 image

Pavlovský: Díky za finální vyjádření, vážím si toho a názor obálku ponechat tak jak smýšlíte naprosto respektuji. :)

image
Pavlovský     21:43 13.06. 2020 image

Vážně stručně: I když jsme přesvědčení, že jsme géniové a že všechno, co děláme, je super, tak občas se - z nějakých podivných zásahů vesmíru - stane, že kritici mají pravdu. To se stalo celkem nedávno u Berserka, kde pak grafik celý komiks ještě překopával, aby byl blíž originálu a sfxka nepřekrývala obrázek. A ano, výsledek je fakt lepší. Někdy se stane, že jsou kritici mimo a trvají na něčem, co je v celkem objektivně špatně (používání japonských jmen v anglickém přepisu). A někde je to prostě otázka vkusu. A s tím se fakt nedá nic dělat. Stejně jako vás nedokážeme přinutit, aby se vám líbil komiks, který se vám nelíbí, tak vás nemůžeme zmermomocnit, aby se vám líbilo logo, vzhled stránky, grafická úprava obálky. Absolutně to bereme v potaz a přemýšlíme o tom (člověk si často, při dlouhé práci na něčem, vypěstuje vůči tomu slepotu a nějaké věci prostě nevidí... asi jako bordel ve svém pokoji), ale tady fakt zůstaneme u toho, že se nám to líbí. A líbilo by se nám i takovouhle řadu vést a přinášet pod její hlavičkou něco z komiksové klasiky. Nebudeme zatím říkat co a kdy, ale nějaké plány máme.

image
Ovečka brum brum     17:46 13.06. 2020

Fry, on tu nikdo netvrdí to, co píšeš. Je hezké, že ses nepřímo poplácal po zádech za to, že ty jsi neovečka, ale nejdříve se nauč chápat a interpretovat text druhých, když se k tomu vyjadřuješ.
A nemáš vůbec za co, ale fakt vůbec.

image
Fry     16:34 13.06. 2020 image

Tak jste se navzájem poplácali po ramenou a můžete se těšit z toho jak moc velké ovečky na tomto trhu jste. Sry, ale s někým kdo za každou cenu bude tvrdit, že vydavatel dělá vždycky všechno nejlíp nemám zájem nadále komunikovat.

Až tady zase někdy něco napíšu, tak na mě prosím nereagujte, díky

image
Ukecaný brum brum     13:41 13.06. 2020

Forest, přesně tak! A tahle tzv, konstruktivní kritika typu "udělejte to jinak, mohlo by to odradit od koupě", která od některých (nehážu vás všechny do jedenoho pytle, toho jsem dalek) není ničím jiným než dětinským vyhrožováním, aby dostali to, co chtějí oni sami, je úsměvná. Kdyby v Crwi nevěděli co dělají, nejsou tam, kde jsou.
Navíc jsem podobu obálky schválil jako ten, co mluví za lidi se vkusem, tak je přece jasné, že je vše v nejlepším pořádku. Je fajn, že jsme ke konsensu nakonec dospěli, i když to chvíli trvalo a trošku to drhlo. Jen tak dál!

image
Forest     09:33 13.06. 2020

Ja se tim svym komentarem neplanoval nekoho dotknout, jen mi to prijde, ze je to porad neco. Sefove Crwe musej mit bozskou trpelivost, pac to musi byt obcas tezky. Tech prispevku stylu tohle kupovat nebudu, pac to ma osklivou obalku, tohle zase nevyjde v pevny vazbe, tohle bude trvat par let nez to vyjde cely...
Proste vzdycky se tu vyroji par lidi, co maji nutkani sdelit, ze tohle kupovat nebudou, pac proste neco. Jen nejak nejsou schopny pochopit, ze jen podle jejich vkusu se ridit vydavatelstvi asi neda

image
Edkofdd     00:09 13.06. 2020 image

Vy máte ale problémy.

image
ňouma     10:44 12.06. 2020

brum brum: Dík.

image
Ukecaný brum brum     22:02 11.06. 2020

ňouma, buď si jistý, že skoro nikdo necouvne od koupě něčeho, co chce, kvůli tomu pruhu. A ti couvající budou vyváženi těmi, které ten pruh naopak osloví. Zmínky o bestsellerech se taky nedávají na obálky jen tak, fungují. Tohle je něco podobného na ten způsob. V každém případě tě chválím za dobrý komentář. Ty se nezdáš, ale umíš!
Mně by se docela líbilo, kdyby to bylo číslované. Třeba jen na hřbetu, nahoře, v pokračujícím pruhu. Aby to lidi motivovalo ke kompletaci.

Landak, to máš recht, že zařazení těhle dvou do kolekce by bodlo, ale to už je asi pozdě. Ale jestli budou v legendách události (eventy) a komiksy postav, tak by 1602 vlastně byla trošku mimo a ten Logan svým způsobem taky.

image
ňouma     21:33 11.06. 2020

Můj názor k legendám je že mi nezáleží na grafický podobě, ale že by to chtělo zhodnotit všechny názory a najít takový řešení, aby ty obálky přispěly k co nevětší prodejnosti. Protože když to bude mít úspěch tak to Crew nejenom že nezruší, ale bude to asi vydávat tak často jak to jenom půjde. A tím bude větší možnost že dostanu ty komiksy co bych chtěl já, ale je to i větší pravděpodobnost že i ty ostatní dostanou víc co budou chtít.

image
TonyT     21:05 11.06. 2020 image

Crew - tak balík ze Startovače udělal radost a vlastně krom Skalpů nemám nic dvakrát. Jinak Parker Lovec je super a přimlouvám se za další díl a Requiem taky paráda nevím proč jsem váhal.

image
Landak     20:14 11.06. 2020

Zapomnel jsem se zeptat: nove obalky k 1602 a Loganovi s prouzkem pro zajemce by se asi hodne prodrazilo,co? Tyhle knihy do legend pasuji.

Auditorium

strana 4 z 1866    << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1866 > >>

Přidat příspěvek do auditoria

Antispamová otázka


* povinné položky


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek


Vydali jsme

Sunstone 3

wiesert [11:53 09.07. 2020]
Také by mě zajímalo zda bude pokračování, autor jich v závěru pár zmiňuje, otázka je jestli vyšla už vyšla i nějaká knižní verze nebo zda by crew udělala tištěnou vezi z té internetové, kde minimálně Sunstone Mercy, což ....


Flash 6: Když zamrzne peklo (Znovuzrození hrdinů DC)

brum brum [21:53 03.07. 2020]
"Chybějící" čísla jsou i v dalších sériích. ALE... Ta chybějící čísla nejsou ani v původních amerických vydáních. Že chybí má své opodstatnění, buď jsou v jiných souborných vydáních (něco vyšlo nebo vyjde u nás....


Fimi [20:55 03.07. 2020]
Jh666 a to se vyplatí


jh666 [16:58 03.07. 2020]
Kyuubi: 33 vyšlo ve třetím Metalu


Kyuubi [16:32 03.07. 2020]
Dobry den, Flash 5 obsahoval sesity do cisla 32 a Flash 6 je od cisla 34... Uniklo mi neco nebo se cislo 33 nekam ztratilo? Dekuji


Bleach 23: Mala Suerte!

krvinka56 [11:12 03.07. 2020]
Zdravím kdy to dostane Send na rozesílání?


Aktuality

Volejte ředitelům živě - mrtvě!

ňouma [18:04 02.07. 2020]
Mluvili jste o házení vidlí a že se kvůli tomu posouvají věci s Wonder Woman. A že vydáte Breaking Glass. Tak by mě zajímalo kdy to vlastně vydáte. Jak to plánujete s Wonder Woman je to perfektní myšlenka. Film a různý k....


brum brum [22:40 30.06. 2020]
Ono je to takhle strašně dlouho, měl jsem za to, že to je záměr, nebo je nutno mít nějaký smluvní vztah nebo tak něco, tak jsem to nezmínil dříve. Měl jsem. A není zač. Až budete mít díky tomu vyšší prodeje, tak já se....


Pavlovský [08:03 30.06. 2020]
brum brum: Díky za upozornění, pracujeme na tom. Je to čistě problém v programu.


brum brum [21:07 28.06. 2020]
Mě docela překvapilo, že přes heureku se na crewní eshop nedostanu. Mohu hodnotit, po objednání, ale v tom výčtu při hledání něčeho se mi Crew vůbec nezobrazuje, což je vzhledem k tomu hodnocení, co má, strašná škoda. ....


Modrá CREW

Pavlovský [20:26 31.03.2020]
Dobrý den, bohužel bude posunuta. Zatím se plánuje na konec července.


Patrik78 [07:16 28.03.2020]
Dobrý den chci se zeptat jestli MC vyjde podle plánu nebo bude odsunuta z důvodu karantény. Děkuji za odpověď


brum brum [18:21 11.01.2020]
J. P., že se ke mně nikdo další nepřidal taky mluví proti. A jak se komiksové westerny rozmáhají je spíš důvod pro nevydání, konkurence bude značná a lidi budou vybírat.
sinacherib [17:34 10.07. 2020]
Ahoj,
shanim Vetrelci Omnibus 1 a Predator Omnibus 1
prosim nabidnete nekdo? Diky
hamous.petr@seznam.cz


Ultra [18:56 09.07. 2020]
Superman Earth one ENG HC - 450Kč
Robin war ENG HC s přebalem - 250Kč
Osobko ostrava nebo zásilkovnou, v případě koupě celku slevím o poštovné :)

Pavelmica788@seznam.cz


Ultra [18:55 09.07. 2020]
Superman Earth one ENG HC - 450Kč
Robin war ENG HC s přebalem - 250Kč
Osobko ostrava nebo zásilkovnou, v případě koupě celku slevím o poštovné :)
Minecraft komiks: Chodí wither okolo (Good Games)
Caravaggio (25fps.cz)
Wolverine: Starej dobrej Logan (Iron Comics)Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž