crew.cz | auditorium
Katalog komiksů CREW (PDF verze ke stažení)

Auditorium


Auditorium

strana 5 z 1866    << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1866 > >>
image
Landak     20:07 11.06. 2020

Taky se vyjadrim. Chci vetsi skalu cerveny v pruhu. Bilou linku o polovinu zuzit. Ruku o 1,2 cm posunout dolu a napis dole smrsknout o 70 %. Takovou obalku koupi o 12 lidi vice nez puvodni vasi.
Fraji, misto otirani se o obalky nebo lidi tady se nech nekym poucit o tom,co je konstr.kritika. Taky proc nicim neopravnena premira sebevedomi skodi. V posl.rade co znamema konec debaty.

image
brum brum     18:51 11.06. 2020 image

"Já jsem taky mlčící většina a co se týče těch obálek, tak já si myslím, že nevím.:) "

Hele, ono to je ale celkem trefné. Libí nelíbí, vždyť to je detail a je celkem jedno, jestli to tam bude, nebo ne. Šéfíci to tam mít chtějí, kvůli řadám klasik, legend, tak když to není vyloženě odpudivé, což prostě není, tak proč to hanit způsobem, jakým to tu někdo dělá. Jestli to někdo odrazuje od koupě, tak je otázka, co ho odradí příště a jestli spíš nehledá záminky být negativistický za každou cenu.
Někteří si zvykli na to, že kucí z Crwe jsou dobrota sama a jsou nakloněni diskuzi úplně o všem, skoro u všeho vysvětlují proč a jak, tak jim přijde normální místo slušného a normálního "mně se nelíbí, nešlo by to jinak" psát stylem Hej počkej, tohle změňtě, to je hnus, to si JÁ prostě nekoupím. Tak si to, v..e, nekupuj.

image
brum brum     17:35 11.06. 2020 image

Ukecaný brum brum je ukecaný proto, že je morální povinností autorit a učenců ukazovat ostatním směr. Ukecaný brum brum tam, kde někteří prezentují své názory jako fakta (v tomto případě "spíš to hyzdí dojem, se to fakt nehodí"), prezentuje své názory. Pokud zrovna neprezentuje fakta, protože jako morální autorita a učenec si to může dovolit. Vidí totiž dál, mnohem dál. Ukecaný brum brum zná rozdíl mezi konstruktivní kritikou a hnidopišstvím za každou cenu. Já o sobě málokdy něco napíšu, a už vůbec ne sebechválu, je mi to vyloženě proti srsti, ale tentokrát jsem se musel ozvat, už to nešlo dále snášet.

Lenny, černá a červená je osvědčenou kombinací. V designu a tak, nemyslím zrovna to, že to ženské vědí a využívají.
Tady je to vztah hlavně černá-červená, bílá-žlutá.
Což samozřejmě neznamená, že se to musí každému líbit, o tom žádná.

Jak tam v pravé části ta červená přechází do světlejších tónů, tak mně se líbí, jak to jde s tou rukou pěkně dohromady. Ale tady se asi stejně bavíme o jedné obálce a u dalších to může být jiné. Pokud mají páni ředitelé nějaký záměr a ten pruh je toho součástí (uvnitř knížky nebo na zadní obálce to postrádá smysl), tak tam něco prsknout musí.

Foreste, ty bys měl přispívat do zdejších debat více, máš co říci!

Původně jsem tu měl ještě odstaveček, kde píšu něco o sněhu, ale smazal jsem ho, sem to nepatří. Ale co sem patří je to, jaké vášně vzbudí proužek na obálce, ale za zásahy do díla, která jsou neopodstatněná (už brzy se dozvíte víc), jsou jiní poplácáváni po zádech :-D Nemají to crewní šéfíci lehké, nemají. Soucítím s nimi. A obdivuji, jak se ke kritice staví. Žádná agrese z jejich strana, ani skrytá. To dokáží jen silné osobnosti. Asi proto jim tak rozumím, jsem také takový.

image
brum brum     17:12 11.06. 2020 image

Kdyby někdo netušil, a chtěl se vyjádřit, o čem je řeč, tak jde o tohle https://bit.ly/3hkM9RZ

Právě jsem se vrátil z debaty levicových intelektuálů (téma "Není levice jako levice"), kde jsme při diskusi popíjeli čaj, cumlali nožičky brýlí při přemýšlecích pózách a měli nohu přes nohu (nikdo neklečel, nikdo!), a samozřejmě se k tomu, co tu padlo, musím vyjádřit. Cca v 17:30 čekejte mé vyjádření.

image
Lenny     13:15 11.06. 2020 image

Přidám se k Fryovi, taky se mi to nelíbí. Tahle obálka stojí na černo-žlutých odstínech a červenej pruh to úplně rozbíjí

image
Gmork     12:39 11.06. 2020

Já jsem taky mlčící většina a co se týče těch obálek, tak já si myslím, že nevím.:)

image
Fry     12:34 11.06. 2020 image

Forest: Hele ty věčně mlčící většino :) to že napíšu že něco není vyloženě oku lahodící ze mě nedělá hned frfňající menšinu. Nejvíce ukecaný je tady brum brum, který za každou cenu musí vždycky projevit svůj názor.

To že tady jednou za čas napíšu nějakou svou konstruktivní kritiku ze mě hned nedělá to čím mě prezentuješ. Takže tak.

image
Forest     10:35 11.06. 2020

Mě se teda obálka Wolverina v tý edici Marvel Klasiky vyloženě líbí i s tím proužkem. A takovou edici Marvelu i DC rozhodně kupovat budu, pro mě je to plus.
To jen, aby se projevila i mlčící většina místo tý věčně frfňající menšiny :-)

image
Fimi     22:51 10.06. 2020

A kolik těchto klasik bude ročně? Třeba dvě Dc a dvě Marvel?

image
brum brum     20:05 10.06. 2020

ňouma, moc bych na to u toho BB artu nesázel.

Já tuhle novou crewní řadu pochopil tak, že tam budou legendární komiksy, ať eventy, nebo to nejlepší jednotlivých postav. Co třeba vyšlo v kompletech a je lidmi vyhledáváné a dobře hodnocené, nebo právě to, co tu nevyšlo a přitom jde o to nejlepší z Marvelu/DC. Ty Krize jsou sice významné, ale že by to byly samy o sobě nějaké extra pecky, nevím nevím.
V každém případě uvidíme, rád se nechám překvapit a snad nebude smršť otázek na to, co všechno tam bude a co ne. Ať jsme trošku napnutí.

image
ňouma     17:46 10.06. 2020

brum brum: Vůbec nemám ponětí. Původně to mělo vyjít, pak zase snad nemělo, ale teď se BBart zase víc pustil do DC, tak třeba budou i dřív plánovaný speciály. Vydali třeba z New52 Forever Evil. Final Crisis je ale starší, míň aktuální než New52, tak na to moc nespoléhám. Problém je i to, že sice Final Crisis není nic rozsáhlýho, ale bez Countdown to Final Crisis by to asi nebylo ono. A Countdown je 52 čísel, to je hodně.

image
brum brum     14:08 10.06. 2020 image

J. Pavlovský, ta hlavička se mi vyloženě líbí. A tady jde s tou černou skvěle dohromady.

Co se týká koupě nekoupě, tak postav je v Marvelu přehršel a jenom nápis Wolverine plus ruku může spousta průměrných konzumentů komiksové zábavy přejít, ale když je tam to zařazení do celku v podobě toho velmi hezkého pruhu s nápisem MARVEL, tak je to trkne a hned na to koukají jinak než jako na ruku a nějakého Wolverina. Navíc lidi rádi kompletují, takže když budou ty komiksy v rámci nějakého celku, tak si spíš koupí i to, co by třeba nekoupili. Je to pro jejich vlastní dobro.

Já si to koupím, i když jsem Wolverina nějak moc nečetl, abych vyvážil počty. K tomu přihodím i Logana. No a časem žlutýho Daredevila, který tam jistě vyjde ;-D A že bude i DCčko je skvělý. To by tam mohl být Superman s All-Star Superman a Secret Identity. Nebo levicový neintelektuál Green Arrow.

Ti co jsou zodpovědní za tyhle crewní nápady by měli dostat přidáno. Fakt.

ňouma, Inf. Crisis a Final Crisis nevyjdou, ne? Se speciály je konec, nebo se něco změnilo?

Red Stripes Matter!

image
ňouma     13:09 10.06. 2020

Pavlovský: Řady klasiky od Marvelu a DC by byly skvělý. Nemáte zatím nějakou představu jak moc do minulosti půjdete a jak až moc rozsáhlý věci chcete vydávat? Byly by perfektní takový jako No Mans Land nebo Countdown to Final Crisis. Jenom je to dost rozsáhlý. Ale důležitý. Hlavně jestli fakt vyjde Final Crisis v DC komiksovým kompletu.

image
t_gon     12:04 10.06. 2020

Pavlovsky:
Blame je super a kdyby to vychazelo u nas, rad bych ozelel Master edice. Ten pribeh tma neni nijak extra kosaty, ale kresba je skvela, brutalita taky a celkove ten "Matrix" svet ma sve kouzl oa neni v manze prilis okoukany. Navic je to uazvrene a nijak extra dlouhe. Jinak fakt doporucuji ten Netflix film, ktery potesi audiovizualem a ten svet vykresli perfektne...

image
Fimi     12:01 10.06. 2020

JP no super takže nějaké superhero Marvel dc jakože MDEK skutečně chystáte? To je paráda že rozjedete nějakou takovou edici...jsem zvědav po čem sáhnete tedy z těch klasik...jako ono venku vychází tzv Complete Collection, kde jsou vždy nějaké runy rozdělené do tpb po dvou třech volumkach... Např Annihilace omnibus vychází na dva díly Complete Collection edice...to tedy mám čekat něco takového od vás?

image
Pavlovský     10:51 10.06. 2020 image

Blame: Jinak, jak tady padlo to Blame, tak na to jsme se taky dívali... je to vážně super kreslený, ale když ono to nemá téměř žádný děj. A vlastně ani konec.

image
Pavlovský     10:47 10.06. 2020 image

Legendy Marvel: Co se týče toho, co tam vyjde a v jakém vzhledu, tak ano, chystáme i věci, co ještě nevyšly, jak u Marvelu, tak plánujeme i něco podobného s DC. A proto právě tam máme tu jednotící hlavičku, abychom pak právě přitáhli pozornost k méně známým titulům... jako je třeba ta Anihilace (to je čistě příklad, zatím ji neplánujeme). Přiznáme se, že jsme se v tomhle trochu inspirovali poláky, kteří vydávají hodně aktuální věci - a pak mají podobně vypadající volnou řadu, se kterou se vrací ke klasice minulosti.

image
Duracell     10:44 10.06. 2020

Suhlasim s Fry, ohladne zaradenia tychto bookov do rady. Dost ma to odrazuje od kupy. Avsak je to pravdepodobne odpoved na komiksove komplety, kde mozu vydavat booky z roznych odbobi bez vydania kompletnej story.

image
Pavlovský     10:42 10.06. 2020 image

Edkofdd: Ano, do dvou knih.

image
Fry     23:12 09.06. 2020 image

landak: Možná jsem zvolil trochu silná slova, nebo jsem spíše zapomněl přidat " :) " , nicméně jakožto kupujícího by mě tento proužek spíše odradil, než nalákal, toť vše, končím debatu :)

Auditorium

strana 5 z 1866    << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1866 > >>

Přidat příspěvek do auditoria

Antispamová otázka


* povinné položky


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek


Vydali jsme

Sunstone 3

wiesert [11:53 09.07. 2020]
Také by mě zajímalo zda bude pokračování, autor jich v závěru pár zmiňuje, otázka je jestli vyšla už vyšla i nějaká knižní verze nebo zda by crew udělala tištěnou vezi z té internetové, kde minimálně Sunstone Mercy, což ....


Flash 6: Když zamrzne peklo (Znovuzrození hrdinů DC)

brum brum [21:53 03.07. 2020]
"Chybějící" čísla jsou i v dalších sériích. ALE... Ta chybějící čísla nejsou ani v původních amerických vydáních. Že chybí má své opodstatnění, buď jsou v jiných souborných vydáních (něco vyšlo nebo vyjde u nás....


Fimi [20:55 03.07. 2020]
Jh666 a to se vyplatí


jh666 [16:58 03.07. 2020]
Kyuubi: 33 vyšlo ve třetím Metalu


Kyuubi [16:32 03.07. 2020]
Dobry den, Flash 5 obsahoval sesity do cisla 32 a Flash 6 je od cisla 34... Uniklo mi neco nebo se cislo 33 nekam ztratilo? Dekuji


Bleach 23: Mala Suerte!

krvinka56 [11:12 03.07. 2020]
Zdravím kdy to dostane Send na rozesílání?


Aktuality

Volejte ředitelům živě - mrtvě!

ňouma [18:04 02.07. 2020]
Mluvili jste o házení vidlí a že se kvůli tomu posouvají věci s Wonder Woman. A že vydáte Breaking Glass. Tak by mě zajímalo kdy to vlastně vydáte. Jak to plánujete s Wonder Woman je to perfektní myšlenka. Film a různý k....


brum brum [22:40 30.06. 2020]
Ono je to takhle strašně dlouho, měl jsem za to, že to je záměr, nebo je nutno mít nějaký smluvní vztah nebo tak něco, tak jsem to nezmínil dříve. Měl jsem. A není zač. Až budete mít díky tomu vyšší prodeje, tak já se....


Pavlovský [08:03 30.06. 2020]
brum brum: Díky za upozornění, pracujeme na tom. Je to čistě problém v programu.


brum brum [21:07 28.06. 2020]
Mě docela překvapilo, že přes heureku se na crewní eshop nedostanu. Mohu hodnotit, po objednání, ale v tom výčtu při hledání něčeho se mi Crew vůbec nezobrazuje, což je vzhledem k tomu hodnocení, co má, strašná škoda. ....


Modrá CREW

Pavlovský [20:26 31.03.2020]
Dobrý den, bohužel bude posunuta. Zatím se plánuje na konec července.


Patrik78 [07:16 28.03.2020]
Dobrý den chci se zeptat jestli MC vyjde podle plánu nebo bude odsunuta z důvodu karantény. Děkuji za odpověď


brum brum [18:21 11.01.2020]
J. P., že se ke mně nikdo další nepřidal taky mluví proti. A jak se komiksové westerny rozmáhají je spíš důvod pro nevydání, konkurence bude značná a lidi budou vybírat.
Ultra [18:56 09.07. 2020]
Superman Earth one ENG HC - 450Kč
Robin war ENG HC s přebalem - 250Kč
Osobko ostrava nebo zásilkovnou, v případě koupě celku slevím o poštovné :)

Pavelmica788@seznam.cz


Ultra [18:55 09.07. 2020]
Superman Earth one ENG HC - 450Kč
Robin war ENG HC s přebalem - 250Kč
Osobko ostrava nebo zásilkovnou, v případě koupě celku slevím o poštovné :)


Danko [14:24 09.07. 2020]
Prodám 5x Spider-Manovské UKK:
UKK 8: Kravenův poslední lov
UKK 9: Zrození Venoma
UKK 21: Návrat
UKK 63: Dolů mezi mrtvé
UKK 64: Jed

Jako celek prodám za 600 Kč, pokud bude zájem pouze o vybraný kus/kusy, tak cena dohodou.
Všechny knihy jsou ve skvělém stavu, jednou čtené (není problém dodat detailnější foto).
Preferuji osobní předání v Praze.
Minecraft komiks: Chodí wither okolo (Good Games)
Caravaggio (25fps.cz)
Wolverine: Starej dobrej Logan (Iron Comics)Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž