Dětské komiksy Nakladatelství CREW s.r.o.

A co zde najdete? Komiksové novinky pro děti, které jsou pro lepší orientaci označené doporučením věku čtenáře.

Jak začít s komiksem?

V dnešní době, kdy svět zaplavují jen krátké, elektronické zprávy, kdy na nic není čas a délka psaného slova nás zdržuje, nebo dokonce obtěžuje, je čím dál tím těžší zaujmout děti (a mnohdy i dospělé) knihou. Odpovědí na takovou situaci může být právě komiks.

Komiks – kniha propojující obraz a slova. Pomocí jednotlivých okének rozpohybuje děj v srozumitelném, barevném a jednoduchém sledu, podobně jako to dělá film.

Díky těmto vlastnostem po komiksu sahá stále více učitelů, knihovníků i rodičů. Proč? Rozložení komiksu pomáhá začínajícím čtenářům s prvními texty. Díky obrázkům si děti lépe představí děj a s bublinami jim může přijít, že nečtou v kuse velké množství textu. Komiks může být i dobrou pomůckou ve čtení pro děti s dislexií, kterým může vyhovovat rozložení textu do krátkých vět. Mnoho dětí, které čtení nezajímá anebo je nebaví, sahá po komiksu proto, že jeho hrdiny znají z televize nebo počítačových her. Ostřílenější čtenáři si komiks naopak vychutnají proto, že dokáží ocenit propojení náročných témat s výtvarným uměním. Díky malým krůčkům, které čtenáři dovedou s komiksem, jsou pak schopni větších kroků s náročnějšími texty.

A kde začít?

CREW KIDS obsahuje komiksy pro nejmenší, malé i ostřílenější dětské čtenáře. Doporučení věku vám pomůže se v titulech zorientovat a ukázky vám umožní zalistovat si konkrétním komiksem.

Tak směle do toho! Přejeme vám mnoho zábavy!

Mimoni
Mimoni

Myslíme i na nejmenší čtenáře! Příběhy plné humoru a malých žlutých potvůrek osloví každého, i toho, kdo neumí číst! Příběhy jsou téměř bez textu, pouze s obrázky. Doporučujeme již od tří let.

3+ Koupit
Bart Simpson
Bart Simpson

Kdo by neznal Barta Simpsona? Tenhle časopis je plný dobrodružství tohohle malého, žlutého rošťáka! Vychází každý měsíc a my ho doporučujeme od šesti let.

6+ Koupit
Velká kniha Barta Simpsona
Velká kniha Barta Simpsona

Chcete mít příběhy o Bartovi a jeho rodince hezky svázané? Pak doporučujeme tuhle parádu! Doporučujeme od šesti let.

6+ Koupit
SpongeBob
SpongeBob

Kdo žije v ananasu na dně moří? To ví už každé malé dítě! Přece Spongebob! Dobrodružství žluté podmořské houby vychází v těchto knihách, doporučené číst od šesti let.

6+ Koupit
My Little Pony
My Little Pony

Příběhy z čarovné Equestrie nyní i v komiksové podobě! Zažívejte dobrodružství poníků, pegasů a jednorožců a poznejte, že přátelství je opravdu magické! Pro čtenáře od šesti let.

6+ Koupit
Minecraft
Minecraft

OFICIÁLNÍ KOMIKSOVÉ PŘÍBĚHY ZE SVĚTA MINECRAFTU!
Jak může počítačová hra změnit život obyčejným dětem? Komiksové příběhy ze světa Minecraftu jsou vhodné pro čtenáře od šesti let.

6+ Koupit
Můj první komiks
Můj první komiks

Poznejte svět superhrdinů světa Marvel a DC! Již klasičtí superhrdinové přicházejí v příbězích vhodných i pro mladé a začínající čtenáře. Vychutnejte si jejich dobrodružství v edici Můj první komiks! Vhodné již od sedmi let.

7+ Koupit
Mladí Titáni do toho!
Mladí Titáni do toho!

Tak tahle superhrdinská parta nemá obdoby! Jejich dobrodružství, humor i akce vás nepustí, dokud knihu nedočtete! Doporučujeme od sedmi let.

7+ Koupit
DC SuperHrdinky
DC SuperHrdinky

Jaké to je chodit do školy, když jste superhrdinka (anebo záporačka) ve světě DC Universe? Rozhodně to není nuda! Tenhle komiksový úlet si můžete užít už od sedmi let!

7+ Koupit
Batman / Želvy nindža Adventures
Batman / Želvy nindža Adventures

Co když Batman spojí síly s želvími nindži? Natřou to společně svým nepřátelům, Trhači i Jokerovi! Doporučujeme od osmi let.

8+ Koupit
Kůstek
Kůstek

V novém barevném vydání k vám přichází Kůstek, fantasy sága, která vás vtáhne do světa krysáků, draků a drsných babiček! Doporučujeme číst od osmi let.

8+ Koupit