crew.cz | ring volný

Ring volný

Vítáme vás na místě, kam můžete vkládat (zatím skrz nás, pak uvidíme) svoje práce - a to jak scenáristické, tak malířské. Pořád si nám někdo stěžoval "jsem malíř, ale nemůžu sehnat scenáristu" nebo "jsem scenárista, ale nemůžu sehnat ženskou... tedy malíře", až se nám vás zželelo (a taky nám to už lezlo na nervy), takže tady máte místo, kde se můžete oťukávat a kontaktovat - a pak už je to jen na vás, co z vás vypadne. A třeba nám to pak můžete nabídnout.

A máte tu i kategorii ČLÁNKY, to kdybyste chtěli napsat nějaký článek o komiksu, který vás zaujal. Ale pozor, spíš o zahraničním. Na kritiku (či pochvalu) u nás vydaných komiksů je tu www.comicsdb.cz a my jim nechceme lézt do zelí... a navíc by to nepůsobilo zrovna objektivně.

Obrázy, scénáře i články posílejte na adresu redakce@crew.cz - a my vám je sem vložíme.


Poslední přidané obrázky


náhled obrázku autor: Lukáš Hučko
vloženo: 21:27 15.02. 2017
do nového okna
náhled obrázku autor: Lukáš Hučko
vloženo: 21:27 15.02. 2017
do nového okna
náhled obrázku autor: Lukáš Hučko
vloženo: 21:27 15.02. 2017
do nového okna


Galerie uživatelů Crwe


obrázek z galerie ''
Lukáš Hučko
vloženo 4 obrázků
obrázek z galerie ''
Bimm a Baldrick
vloženo 6 obrázků
obrázek z galerie ''
Natálie Karásková
vloženo 18 obrázků
obrázek z galerie ''
Vítek Fučík (Bender)
vloženo 4 obrázků
obrázek z galerie ''
Martina Blahnová
vloženo 13 obrázků
obrázek z galerie ''
Máro
vloženo 15 obrázků
obrázek z galerie ''
Radek Balint
vloženo 6 obrázků
obrázek z galerie ''
stepka.flo
vloženo 1 obrázků
obrázek z galerie ''
Ezechiel Mauricius
vloženo 4 obrázků

Další autoři


Tom Mortty Tramita tramita.tom@gmail.com [vloženo 5 obrázků]

Infera inferaal@gmail.com [vloženo 10 obrázků]

Tomeš 2.suteren@email.cz [vloženo 3 obrázků]

Rastislav Peťko petkorastislav@gmail.com [vloženo 12 obrázků]

Testudos testudos@seznam.cz [vloženo 4 obrázků]

6mwtd 6mwtds@gmail.com [vloženo 18 obrázků]

Klára Kopecká klarkakopec@seznam.cz [vloženo 6 obrázků]

Pavel Liška septimitive@gmail.com [vloženo 6 obrázků]

Markéta Mariková marketamarikova@email.cz [vloženo 7 obrázků]

Veronika testudos@seznam.cz [vloženo 14 obrázků]

Dichter Der.Dichter@seznam.cz [vloženo 11 obrázků]

Michal Ondrousek ondrousek.mic@gmail.com [vloženo 3 obrázků]

Satine Zillah satinezillah@gmail.com [vloženo 9 obrázků]

Baltimora baltimora@azet.sk [vloženo 11 obrázků]

Jan Tomeš tomesakjan@seznam.cz [vloženo 2 obrázků]

Martin Benek martin.benek@email.cz [vloženo 4 obrázků]

Štefan Hajduk hajduk.stefan2008@gmail.com [vloženo 142 obrázků]

Michal Drgonec drrrgy@gmail.com [vloženo 4 obrázků]

Michal Rumlena wex2012@gmail.com [vloženo 3 obrázků]

Ondra David OndraDavid123@seznam.cz [vloženo 45 obrázků]

Mr. Freake sugar.martin.96@gmail.com [vloženo 4 obrázků]

Václav Rozsypálek rozsypalek.v@gmail.com [vloženo 1 obrázků]

Karel Luzar karelluzar@gmail.com [vloženo 14 obrázků]

Ondřej Minář ondrej.minar@seznam.cz [vloženo 1 obrázků]

Petr Karvy petarena@seznam.cz [vloženo 5 obrázků]

Dominik Lauko dominik.lauko@centrum.sk [vloženo 5 obrázků]

Matyáš Tošovský matyas.tosovsky@email.cz [vloženo 3 obrázků]

Altair Komixář altairthestar@gmail.com [vloženo 5 obrázků]

Michal Křiklava MKriklava@seznam.cz [vloženo 3 obrázků]

Ondřej Zítka OndraZitka@seznam.cz [vloženo 13 obrázků]

David Koukal dkoukal@seznam.cz [vloženo 6 obrázků]

Lucie Kozemčáková (10 let) [vloženo 3 obrázků]

Tomáš Zděnovec tzcomics@seznam.cz [vloženo 8 obrázků]

Jiří Carda carda.rytesklo@gmail.com [vloženo 1 obrázků]

Martin Krajčovič fourisek@gmail.com [vloženo 4 obrázků]

Ondra Rainer Rainer.ondra@seznam.cz [vloženo 9 obrázků]

Tomáš Kodydek TKodydek@seznam.cz [vloženo 12 obrázků]

Jan Gruml HoNzaGru@seznam.cz [vloženo 26 obrázků]

Martin Hrubý martinhruby1979@gmail.com [vloženo 7 obrázků]

Tomáš Ponížil drakohydrus@seznam.cz [vloženo 6 obrázků]

Jana Maja maajaana@gmail.com [vloženo 5 obrázků]

Sodoma Komora mikrotiko@gmail.com [vloženo 1 obrázků]

Murin murin.art666@seznam.cz [vloženo 7 obrázků]

Pavel Štechmiler Pavel.stechmiler@seznam.cz [vloženo 23 obrázků]

Dominik Chvatik Twetty222@seznam.cz [vloženo 35 obrázků]

Gabriel Kurak gabriel.kurak@gmail.com [vloženo 18 obrázků]

Denis Caňo stokratstoka@azet.sk [vloženo 1 obrázků]

Hepis hepishepis@gmail.com [vloženo 1 obrázků]

Pavel Sakala pavelsakala@email.cz [vloženo 4 obrázků]

Striga catajova.zuzana@seznam.cz [vloženo 29 obrázků]

Skiipsy Skiipsy@seznam.cz [vloženo 28 obrázků]

jetpack lo-tracker@seznam.cz [vloženo 1 obrázků]

Kosthei kosthei@centrum.cz [vloženo 43 obrázků]

Gob Zedols snowsvk@gmail.com [vloženo 4 obrázků]

MáK mak@comic.com [vloženo 1 obrázků]

Jan Horák jazzmersiless@gmail.com [vloženo 9 obrázků]

Petr Boháček bohacekpetr@rocketmail.com [vloženo 16 obrázků]

Václav Roháč rohac.v@seznam.cz [vloženo 18 obrázků]

Jindra Varga jindravraga@gmail.com [vloženo 29 obrázků]

Filip Drahokoupil rwrdcheb@seznam.cz [vloženo 31 obrázků]

Petr Nemček lkupcova@hotmail.com [vloženo 10 obrázků]

Krykryn krykryn@seznam.cz [vloženo 2 obrázků]

Tom Velčovský TomVelcovsky@seznam.cz [vloženo 6 obrázků]

Mára Nesládek mara1703@seznam.cz [vloženo 1 obrázků]

Jakub Vichr jerichoo@centrum.cz [vloženo 24 obrázků]

Honza Chládek Bourak.Honza@seznam.cz [vloženo 21 obrázků]

M. Slaba slaba-m@seznam.cz [vloženo 3 obrázků]

Peter Scholtz skipp25@azet.sk [vloženo 11 obrázků]

Andrej Wsol andrewwsol@hotmail.com [vloženo 6 obrázků]

Argišt Alaverdyan AArgist@seznam.cz [vloženo 1 obrázků]

Tomáš Patka k.FunThomas@seznam.cz [vloženo 14 obrázků]

Jakub Krejčík jkrejcc@gmail.com [vloženo 19 obrázků]

Satine Zillah j.keyd@azet.sk [vloženo 4 obrázků]

DevCageR devcager@gmail.com [vloženo 9 obrázků]

Omisir omisir@seznam.cz [vloženo 3 obrázků]

Lenka Šimečková lenkasimeckova787@seznam.cz [vloženo 35 obrázků]

Erik marsesworld@yahoo.com [vloženo 1 obrázků]

Jakub Gajdošík jakub.gajdosik@email.cz [vloženo 15 obrázků]

Vasil [vloženo 5 obrázků]

Skiipsy Skiipsy@seznam.cz [vloženo 19 obrázků]

Míša Fišerová fismenka@centrum.cz [vloženo 12 obrázků]

Andrej Žiak Andrej.Ziak@seznam.cz [vloženo 36 obrázků]

Tomáš Eder inmax@centrum.cz [vloženo 1 obrázků]

Jan Klimecký honza@mmsoft.cz [vloženo 7 obrázků]

Antonín a Jiří Tesařovi [vloženo 4 obrázků]

Jan Tomeš tomesakjan@seznam.cz [vloženo 3 obrázků]

Martin Štipala [vloženo 6 obrázků]

Pilip D pilipd@seznam.cz [vloženo 4 obrázků]

We-Ex W-eX@seznam.cz [vloženo 7 obrázků]

Kosák Balcarek.Lukas@seznam.cz [vloženo 3 obrázků]

Gorerotten gorerotten@seznam.cz [vloženo 5 obrázků]

Marek Černý macomix@gmail.com [vloženo 38 obrázků]

David Marcin dadicko26@gmail.com [vloženo 17 obrázků]

Vladimír Kočička ml. StuntMan.BiLL@seznam.cz [vloženo 44 obrázků]

Dderik DDerik@seznam.cz [vloženo 11 obrázků]

Jaro Slabej jslabej@zoznam.sk [vloženo 3 obrázků]

Savel savel.soukup@seznam.cz [vloženo 4 obrázků]

Casspike casspike@email.cz [vloženo 8 obrázků]

nepodepsaný planetx@centrum.cz [vloženo 4 obrázků]

Melkor [vloženo 16 obrázků]

Marty Plus info@martyplus.cz [vloženo 3 obrázků]

Marcoo m.leschinger@email.cz [vloženo 3 obrázků]

Peter Němeček Lucia.Kupcova@dometic.sk [vloženo 11 obrázků]

Michael Petrus devcager@gmail.com [vloženo 8 obrázků]

Cehli cehli@vychod.net [vloženo 3 obrázků]

Petr Willert wilda@volny.cz [vloženo 22 obrázků]

pan Mario marioboy@seznam.cz [vloženo 10 obrázků]

Jack Sparrow adio.flip@seznam.cz [vloženo 15 obrázků]

Michal Kastl MichalKastl@seznam.cz [vloženo 48 obrázků]

R. Wilflingová wilfling@centrum.cz [vloženo 9 obrázků]

Jiří Augustin Augustin28@seznam.cz [vloženo 36 obrázků]

Rado Repicky repicky@zoznam.sk [vloženo 14 obrázků]

Matěj Pospíšil matej.pospisil@seznam.cz [vloženo 8 obrázků]

Jakub Dušek jakub.dusek@komixville.cz [vloženo 8 obrázků]

Mikláš Suchý ponozky.ps@centrum.cz [vloženo 8 obrázků]

Ivoš Ondráček IvoOndracek@seznam.cz [vloženo 46 obrázků]

Jana Karelová [vloženo 8 obrázků]

Michal Roubalík roubi.m@seznam.cz [vloženo 1 obrázků]

Morbid LEOHORT@seznam.cz [vloženo 3 obrázků]

Tomáš Gladiš tommmson@gmail.com [vloženo 8 obrázků]

Tomáš Roller tomas.roller@chello.sk [vloženo 14 obrázků]

Rawen havranr@zdm.cz [vloženo 14 obrázků]

Viliam Tencer vilten@vilten.sk [vloženo 25 obrázků]

Miloš Kohout mkohout@zoznam.sk [vloženo 6 obrázků]

Oliver Vršanský oliver.vrsansky@seznam.cz [vloženo 7 obrázků]

Peter Nemcek [vloženo 3 obrázků]

SAW dub16inek@seznam.cz [vloženo 13 obrázků]

MASAHI [vloženo 8 obrázků]

Michal Tureček [vloženo 1 obrázků]

Petr Dubecký [vloženo 16 obrázků]

Pavel Talaš (PATA) [vloženo 25 obrázků]



Scénáře


Martin Koristek [vloženo 2 scénářů]
kontakt: m.koristek3@gmail.com

Ondřej a Pavel Bláhovi [vloženo 1 scénářů]

Ivo "Sláine" Skolek [vloženo 2 scénářů]

Jan Vrobel [vloženo 1 scénářů]

Vladimír Kočička ml. [vloženo 1 scénářů]
kontakt: StuntMan.BiLL@seznam.cz

Kosthei [vloženo 1 scénářů]
kontakt: kosthei@centrum.cz

Adrián "Kyller" Šiška [vloženo 2 scénářů]
kontakt: kyller@atlas.sk

Tomáš Stejskal [vloženo 2 scénářů]

Ondra a Pavel Bláhovi [vloženo 1 scénářů]

Jan Ježek [vloženo 2 scénářů]
kontakt: rhradecny@volny.cz

Josef "Choze" Blažek [vloženo 2 scénářů]

Vadim Dillinger [vloženo 1 scénářů]
kontakt: dillingervadim@hotmail.com



celkem vloženo 11 komentářů



Články


Lukáš "Lukkas" Kos [vloženo 1 článků]
kontakt: lukkos@seznam.cz



celkem vloženo 9 komentářů




Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu






Joe Golem [2]

Secret Wars: Agents of Atlas [0]

Fistful of Blood [0]

Switch [0]

Mythic [0]


Vydali jsme

Bleach 21: Be my family or not

xflori01 [20:02 30.04. 2017]
Taky bych byl pro :) Aspoň ty Arrancaři s Aizenem by se šikli :)


Fry [11:49 30.04. 2017]
Tak co, jak to vypadá? Nechcete pokračovat? Moc prosím :)


Auditorium

Radek Blacksad [10:24 29.04. 2017]
fox - tri prispevky pod Tebou je termin Crweconu a aj miesto.


fox [10:19 29.04. 2017]
je někde uveden termín CRWECONU 2017? asi jsem něco zaspal, ale nikde ani nemůžu najít nějaký informace... stránky nejsou... bude vůbec letos?


Darker [09:50 28.04. 2017]
5. června 11-díl... aby bylo jasno :D


Aktuality

Modrá Crew 3: Okko - už je venku!

Darker [08:29 29.04. 2017]
Aáá moment, moje chyba, mají tam tak blbě to posouvání na další stránky, že to vypadalo, že mají jen 2 stránky Ennisa a ono ne :D Tak nic, ignoruj mě :)


Darker [08:27 29.04. 2017]
A kolik tam vidíš Punishrů, Preachrů nebo Hitmanů? Hmm :)


Sirius.svk [22:42 28.04. 2017]
Darker len si zle hľadal majú tam ennisa https://www.gildia.pl/szukaj/osoba/garth-ennis


Darker [20:57 28.04. 2017]
Tak jsem koukal na ty polské stránky a jen tak namátku jsem zkusil pár sérií komiksů. Tak v některých jsou hodně napřed a docela jim závidím (Thorgal, Tokijský Ghůl, apod.), ale že tam skoro vůbec nemají třeba Ennise, ta....


Gmork [13:41 28.04. 2017]
Radek:Můj poslední comment k Okku. Mám přečteno všech pět cyklů, a je pořád stejně dobré. Pokud se ti líbil první cyklus, budou se ti určitě líbit i ty další. Jestli to nemůžeš vydržet, až to vydá Crew, tak zkus ty polák....


Modrá CREW

Pavlovský [20:51 30.04.2017]
zgrywus: |Teď je to vyrovnané. Za týden nemusí.


zgrywus [22:59 29.04.2017]
Pavlovský: Když je to takhle vyrovnané, nestálo by za to vydat Orbital i Silvera rovnou bez dalšího kola?


Pavlovský [16:38 29.04.2017]
Radek Blacksad: Tomu moc nevěříme, že by k tomu došlo. V případě, že ano, zvítězil by ten, který má početně víc hlasů. To, že mají oba 41 procent, neznamená, že mají oba stejně hlasů, může se to o hlas lišit. Ale myslím, že se další lidi ještě přidají.




Jirka29 [00:22 01.05. 2017]
Nabízím - UKK Válka Avengers proti Defenders

Sháním tyto UKK (zabalené):

Daredevil: Zmrtvýchvstání
Kravenův poslední lov
Wolverine: Projekt X
Zázraky
Black Panther: Kdo je Black Panther?
The Amazing Spider-Man: Zrození Venoma
Iron Man: Démon v lahvi
Syn Klanu M
Obležení
Dětská křížová výprava
Spider-Man: Návrat

KONTAKT - RIDER29@seznam.cz


Kulich [21:40 30.04. 2017]
Major Zeman a jeho 6 případů (pevná)...650kč


Kulich [21:40 30.04. 2017]
Major Zeman a jeho 6 případů (pevná)...650kč




Bílý láma (Comics-blog.cz)
Modrá Crew 1: Ekhö 1-2 (fandom.sk)
Živí mrtví 19: Válečné bubny zní (Fantasy Planet)



Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž


Banner

Doporučujeme

Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Animefest.cz topzine.cz batman.cz batman.cz between-us origami_ikonka.gif nafilmu.cz www.comicscity.cz/ www.komiksfest.cz/ vlcibouda.net/ www.lacultura.cz www.nerdi.cz Kulturio.cz