crew.cz | ring volný

Ring volný

Vítáme vás na místě, kam můžete vkládat (zatím skrz nás, pak uvidíme) svoje práce - a to jak scenáristické, tak malířské. Pořád si nám někdo stěžoval "jsem malíř, ale nemůžu sehnat scenáristu" nebo "jsem scenárista, ale nemůžu sehnat ženskou... tedy malíře", až se nám vás zželelo (a taky nám to už lezlo na nervy), takže tady máte místo, kde se můžete oťukávat a kontaktovat - a pak už je to jen na vás, co z vás vypadne. A třeba nám to pak můžete nabídnout.

A máte tu i kategorii ČLÁNKY, to kdybyste chtěli napsat nějaký článek o komiksu, který vás zaujal. Ale pozor, spíš o zahraničním. Na kritiku (či pochvalu) u nás vydaných komiksů je tu www.comicsdb.cz a my jim nechceme lézt do zelí... a navíc by to nepůsobilo zrovna objektivně.

Obrázy, scénáře i články posílejte na adresu redakce@crew.cz - a my vám je sem vložíme.


Poslední přidané obrázky


náhled obrázku autor: Tomáš Kodydek
vloženo: 08:10 18.05. 2016
do nového okna
náhled obrázku autor: Tomáš Kodydek
vloženo: 08:10 18.05. 2016
do nového okna
náhled obrázku autor: Tomáš Kodydek
vloženo: 08:09 18.05. 2016
do nového okna


Galerie uživatelů Crwe


obrázek z galerie ''
Máro
vloženo 15 obrázků
obrázek z galerie ''
Radek Balint
vloženo 6 obrázků
obrázek z galerie ''
stepka.flo
vloženo 1 obrázků
obrázek z galerie ''
Ezechiel Mauricius
vloženo 4 obrázků
obrázek z galerie ''
Tom Mortty Tramita
vloženo 5 obrázků
obrázek z galerie ''
Infera
vloženo 10 obrázků
obrázek z galerie ''
Tomeš
vloženo 3 obrázků
obrázek z galerie ''
Rastislav Peťko
vloženo 12 obrázků
obrázek z galerie ''
Testudos
vloženo 4 obrázků

Další autoři


6mwtd 6mwtds@gmail.com [vloženo 18 obrázků]

Klára Kopecká klarkakopec@seznam.cz [vloženo 6 obrázků]

Pavel Liška septimitive@gmail.com [vloženo 6 obrázků]

Markéta Mariková marketamarikova@email.cz [vloženo 7 obrázků]

Veronika testudos@seznam.cz [vloženo 14 obrázků]

Dichter Der.Dichter@seznam.cz [vloženo 11 obrázků]

Michal Ondrousek ondrousek.mic@gmail.com [vloženo 3 obrázků]

Satine Zillah satinezillah@gmail.com [vloženo 9 obrázků]

Baltimora baltimora@azet.sk [vloženo 11 obrázků]

Jan Tomeš tomesakjan@seznam.cz [vloženo 2 obrázků]

Martin Benek martin.benek@email.cz [vloženo 4 obrázků]

Štefan Hajduk hajduk.stefan2008@gmail.com [vloženo 97 obrázků]

Michal Drgonec drrrgy@gmail.com [vloženo 4 obrázků]

Michal Rumlena wex2012@gmail.com [vloženo 3 obrázků]

Ondra David OndraDavid123@seznam.cz [vloženo 45 obrázků]

Mr. Freake sugar.martin.96@gmail.com [vloženo 4 obrázků]

Václav Rozsypálek rozsypalek.v@gmail.com [vloženo 1 obrázků]

Karel Luzar karelluzar@gmail.com [vloženo 14 obrázků]

Ondřej Minář ondrej.minar@seznam.cz [vloženo 1 obrázků]

Petr Karvy petarena@seznam.cz [vloženo 5 obrázků]

Dominik Lauko dominik.lauko@centrum.sk [vloženo 5 obrázků]

Matyáš Tošovský matyas.tosovsky@email.cz [vloženo 3 obrázků]

Altair Komixář altairthestar@gmail.com [vloženo 5 obrázků]

Michal Křiklava MKriklava@seznam.cz [vloženo 3 obrázků]

Ondřej Zítka OndraZitka@seznam.cz [vloženo 13 obrázků]

David Koukal dkoukal@seznam.cz [vloženo 6 obrázků]

Lucie Kozemčáková (10 let) [vloženo 3 obrázků]

Tomáš Zděnovec tzcomics@seznam.cz [vloženo 8 obrázků]

Jiří Carda carda.rytesklo@gmail.com [vloženo 1 obrázků]

Martin Krajčovič fourisek@gmail.com [vloženo 4 obrázků]

Ondra Rainer Rainer.ondra@seznam.cz [vloženo 9 obrázků]

Tomáš Kodydek TKodydek@seznam.cz [vloženo 12 obrázků]

Jan Gruml HoNzaGru@seznam.cz [vloženo 26 obrázků]

Martin Hrubý martinhruby1979@gmail.com [vloženo 7 obrázků]

Tomáš Ponížil drakohydrus@seznam.cz [vloženo 6 obrázků]

Jana Maja maajaana@gmail.com [vloženo 5 obrázků]

Sodoma Komora mikrotiko@gmail.com [vloženo 1 obrázků]

Murin murin.art666@seznam.cz [vloženo 7 obrázků]

Pavel Štechmiler Pavel.stechmiler@seznam.cz [vloženo 23 obrázků]

Dominik Chvatik Twetty222@seznam.cz [vloženo 35 obrázků]

Gabriel Kurak gabriel.kurak@gmail.com [vloženo 18 obrázků]

Denis Caňo stokratstoka@azet.sk [vloženo 1 obrázků]

Hepis hepishepis@gmail.com [vloženo 1 obrázků]

Pavel Sakala pavelsakala@email.cz [vloženo 4 obrázků]

Striga catajova.zuzana@seznam.cz [vloženo 29 obrázků]

Skiipsy Skiipsy@seznam.cz [vloženo 28 obrázků]

jetpack lo-tracker@seznam.cz [vloženo 1 obrázků]

Kosthei kosthei@centrum.cz [vloženo 43 obrázků]

Gob Zedols snowsvk@gmail.com [vloženo 4 obrázků]

MáK mak@comic.com [vloženo 1 obrázků]

Jan Horák jazzmersiless@gmail.com [vloženo 9 obrázků]

Petr Boháček bohacekpetr@rocketmail.com [vloženo 16 obrázků]

Václav Roháč rohac.v@seznam.cz [vloženo 18 obrázků]

Jindra Varga jindravraga@gmail.com [vloženo 29 obrázků]

Filip Drahokoupil rwrdcheb@seznam.cz [vloženo 31 obrázků]

Petr Nemček lkupcova@hotmail.com [vloženo 10 obrázků]

Krykryn krykryn@seznam.cz [vloženo 2 obrázků]

Tom Velčovský TomVelcovsky@seznam.cz [vloženo 6 obrázků]

Mára Nesládek mara1703@seznam.cz [vloženo 1 obrázků]

Jakub Vichr jerichoo@centrum.cz [vloženo 24 obrázků]

Honza Chládek Bourak.Honza@seznam.cz [vloženo 21 obrázků]

M. Slaba slaba-m@seznam.cz [vloženo 3 obrázků]

Peter Scholtz skipp25@azet.sk [vloženo 11 obrázků]

Andrej Wsol andrewwsol@hotmail.com [vloženo 6 obrázků]

Argišt Alaverdyan AArgist@seznam.cz [vloženo 1 obrázků]

Tomáš Patka k.FunThomas@seznam.cz [vloženo 14 obrázků]

Jakub Krejčík jkrejcc@gmail.com [vloženo 19 obrázků]

Satine Zillah j.keyd@azet.sk [vloženo 4 obrázků]

DevCageR devcager@gmail.com [vloženo 9 obrázků]

Omisir omisir@seznam.cz [vloženo 3 obrázků]

Lenka Šimečková lenkasimeckova787@seznam.cz [vloženo 35 obrázků]

Erik marsesworld@yahoo.com [vloženo 1 obrázků]

Jakub Gajdošík jakub.gajdosik@email.cz [vloženo 15 obrázků]

Vasil [vloženo 5 obrázků]

Skiipsy Skiipsy@seznam.cz [vloženo 19 obrázků]

Míša Fišerová fismenka@centrum.cz [vloženo 12 obrázků]

Andrej Žiak Andrej.Ziak@seznam.cz [vloženo 36 obrázků]

Tomáš Eder inmax@centrum.cz [vloženo 1 obrázků]

Jan Klimecký honza@mmsoft.cz [vloženo 7 obrázků]

Antonín a Jiří Tesařovi [vloženo 4 obrázků]

Jan Tomeš tomesakjan@seznam.cz [vloženo 3 obrázků]

Martin Štipala [vloženo 6 obrázků]

Pilip D pilipd@seznam.cz [vloženo 4 obrázků]

We-Ex W-eX@seznam.cz [vloženo 7 obrázků]

Kosák Balcarek.Lukas@seznam.cz [vloženo 3 obrázků]

Gorerotten gorerotten@seznam.cz [vloženo 5 obrázků]

Marek Černý macomix@gmail.com [vloženo 38 obrázků]

David Marcin dadicko26@gmail.com [vloženo 17 obrázků]

Vladimír Kočička ml. StuntMan.BiLL@seznam.cz [vloženo 44 obrázků]

Dderik DDerik@seznam.cz [vloženo 11 obrázků]

Jaro Slabej jslabej@zoznam.sk [vloženo 3 obrázků]

Savel savel.soukup@seznam.cz [vloženo 4 obrázků]

Casspike casspike@email.cz [vloženo 8 obrázků]

nepodepsaný planetx@centrum.cz [vloženo 4 obrázků]

Melkor [vloženo 16 obrázků]

Marty Plus info@martyplus.cz [vloženo 3 obrázků]

Marcoo m.leschinger@email.cz [vloženo 3 obrázků]

Peter Němeček Lucia.Kupcova@dometic.sk [vloženo 11 obrázků]

Michael Petrus devcager@gmail.com [vloženo 8 obrázků]

Cehli cehli@vychod.net [vloženo 3 obrázků]

Petr Willert wilda@volny.cz [vloženo 22 obrázků]

pan Mario marioboy@seznam.cz [vloženo 10 obrázků]

Jack Sparrow adio.flip@seznam.cz [vloženo 15 obrázků]

Michal Kastl MichalKastl@seznam.cz [vloženo 48 obrázků]

R. Wilflingová wilfling@centrum.cz [vloženo 9 obrázků]

Jiří Augustin Augustin28@seznam.cz [vloženo 36 obrázků]

Rado Repicky repicky@zoznam.sk [vloženo 14 obrázků]

Matěj Pospíšil matej.pospisil@seznam.cz [vloženo 8 obrázků]

Jakub Dušek jakub.dusek@komixville.cz [vloženo 8 obrázků]

Mikláš Suchý ponozky.ps@centrum.cz [vloženo 8 obrázků]

Ivoš Ondráček IvoOndracek@seznam.cz [vloženo 46 obrázků]

Jana Karelová [vloženo 8 obrázků]

Michal Roubalík roubi.m@seznam.cz [vloženo 1 obrázků]

Morbid LEOHORT@seznam.cz [vloženo 3 obrázků]

Tomáš Gladiš tommmson@gmail.com [vloženo 8 obrázků]

Tomáš Roller tomas.roller@chello.sk [vloženo 14 obrázků]

Rawen havranr@zdm.cz [vloženo 14 obrázků]

Viliam Tencer vilten@vilten.sk [vloženo 25 obrázků]

Miloš Kohout mkohout@zoznam.sk [vloženo 6 obrázků]

Oliver Vršanský oliver.vrsansky@seznam.cz [vloženo 7 obrázků]

Peter Nemcek [vloženo 3 obrázků]

SAW dub16inek@seznam.cz [vloženo 13 obrázků]

MASAHI [vloženo 8 obrázků]

Michal Tureček [vloženo 1 obrázků]

Petr Dubecký [vloženo 16 obrázků]

Pavel Talaš (PATA) [vloženo 25 obrázků]



Scénáře


Martin Koristek [vloženo 2 scénářů]
kontakt: m.koristek3@gmail.com

Ondřej a Pavel Bláhovi [vloženo 1 scénářů]

Ivo "Sláine" Skolek [vloženo 2 scénářů]

Jan Vrobel [vloženo 1 scénářů]

Vladimír Kočička ml. [vloženo 1 scénářů]
kontakt: StuntMan.BiLL@seznam.cz

Kosthei [vloženo 1 scénářů]
kontakt: kosthei@centrum.cz

Adrián "Kyller" Šiška [vloženo 2 scénářů]
kontakt: kyller@atlas.sk

Tomáš Stejskal [vloženo 2 scénářů]

Ondra a Pavel Bláhovi [vloženo 1 scénářů]

Jan Ježek [vloženo 2 scénářů]
kontakt: rhradecny@volny.cz

Josef "Choze" Blažek [vloženo 2 scénářů]

Vadim Dillinger [vloženo 1 scénářů]
kontakt: dillingervadim@hotmail.com



celkem vloženo 7 komentářů



Články


Lukáš "Lukkas" Kos [vloženo 1 článků]
kontakt: lukkos@seznam.cz



celkem vloženo 5 komentářů




Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu






Citizen Jack [0]

Joe Golem [1]

Secret Wars: Agents of Atlas [0]

Fistful of Blood [0]

Switch [0]


Auditorium

Putin [02:12 27.05. 2016]
Dobrý den, ¨stále jsem se nedočkal odpovědi na můj dotaz, ačkoliv tady bylo již odpovídáno na mnoho jiných? Co ten dotisk Incalu?


Očník [22:15 26.05. 2016]
Ukk: Ve předu pořád píšou, že to tisknou v Bukurešti v kanálu.


m. [20:42 26.05. 2016]
Jojo, jde to videt, cislo "119" je uplne jinym fontem nez cely zbytek serie... :(


Kapis [07:52 26.05. 2016]
Teď už bude jistota, že se každého dílu dotkly dětské Bangládešské ručičky;)


Připravujeme

Bleach 21: Be My Family Or Not

Fry [19:39 26.05. 2016]
Zrovna mi došel a už teď mi je líto, že mi další nepřijde :(


Aktuality

Mýty 9: Synové impéria

Torkvaad [11:55 26.05. 2016]
Grrr: I když je to zabijácké, tak lidi v zahraničí také museli čekat, než to celé dovyjde. Dva díly ročně mi přijdou optimální tempo :) Kdyby byly tři, je to nebezpečný luxus!


Pavlovský [07:32 26.05. 2016]
Očník: Jack je dost samostatný a i jinak laděný - a až dojde na crossover, tak tam samozřejmě budou i díly z něj. Ostatně existuje i crossover Mýtů s Mezi řádky!


Smrt: Vysoká cena za život!

vteco [10:38 26.05. 2016]
risha03: Já si nijak nestěžuji, jen bych příště uvítal nějaké info o plánovaném dotisku. :)


risha03 [22:36 25.05. 2016]
Bazarovka za dve stě? A na co si stěžuješ? Za mne obrovské díky. Prosím, víc takovejch překvapení. Hlavně věci od Vertiga.... Určitě si brzo objednám oba dva díly smrti.


vteco [17:30 25.05. 2016]
Taky se to mohlo nějak dopředu oznámit, den před tím jsem sehnal bazarovku za 200. Náhoda? Nemyslím si! Ale díky za dotisky!




Andejko [02:10 27.05. 2016]
PRODÁM TYTO KOMIKSY

Srdce Impéria - 1x čtené, jako nové
SuperKomiks box 1-6 - nové, nečtené
Witchblade Kompendium - nové, stále ve fólii

Dohoda na e-mail andrej.kerestes@seznam.cz


Ledvik [23:01 26.05. 2016]
Prodám

Batman a Syn 300 Kč
Speder-Man & Spol. sešity 1_16 = 1500 Kč


Bh té jhor [22:46 26.05. 2016]
Koupím:
Preacher 3
Zámek a Klíč 3




Mezi řádky 2: Informátor (Comics-blog.cz)
Útok titánů 7 (Comics-blog.cz)
All You Need Is Kill - Stačí jen zabíjet (Neoluxor.cz)



Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž


Banner

Doporučujeme

Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Animefest.cz topzine.cz batman.cz batman.cz between-us origami_ikonka.gif nafilmu.cz www.comicscity.cz/ www.komiksfest.cz/ vlcibouda.net/ www.lacultura.cz www.nerdi.cz Kulturio.cz





obrázek k novince - Bleach 21: Be My Family Or Not Bleach 21: Be My Family Or Not

30.5.2016 (potvrzené datum)

obrázek k novince - Gantz 12 Gantz 12

6.6.2016

obrázek k novince - Batman 5: Rok nula: Temné město Batman 5: Rok nula: Temné město

11.6.2016 (premiéra na Crweconu 2016)

obrázek k novince - Sandman: Předehra Sandman: Předehra

11.6.2016 (premiéra na Crweconu 2016)

obrázek k novince - Parker: Lovec Parker: Lovec

11.6.2016 (premiéra na Crweconu 2016)

obrázek k novince - Fax ze Sarajeva Fax ze Sarajeva

11.6.2016 (premiéra na Crweconu 2016)

obrázek k novince - Útok Titánů 8 Útok Titánů 8

červenec 2016

obrázek k novince - Tokijský ghúl 1 Tokijský ghúl 1

srpen 2016

obrázek k novince - Gantz 13 Gantz 13

září 2016

obrázek k novince - Usagi Yojimbo: Senso Usagi Yojimbo: Senso

září 2016