crew.cz | ring volný

Ring volný

Vítáme vás na místě, kam můžete vkládat (zatím skrz nás, pak uvidíme) svoje práce - a to jak scenáristické, tak malířské. Pořád si nám někdo stěžoval "jsem malíř, ale nemůžu sehnat scenáristu" nebo "jsem scenárista, ale nemůžu sehnat ženskou... tedy malíře", až se nám vás zželelo (a taky nám to už lezlo na nervy), takže tady máte místo, kde se můžete oťukávat a kontaktovat - a pak už je to jen na vás, co z vás vypadne. A třeba nám to pak můžete nabídnout.

A máte tu i kategorii ČLÁNKY, to kdybyste chtěli napsat nějaký článek o komiksu, který vás zaujal. Ale pozor, spíš o zahraničním. Na kritiku (či pochvalu) u nás vydaných komiksů je tu www.comicsdb.cz a my jim nechceme lézt do zelí... a navíc by to nepůsobilo zrovna objektivně.

Obrázy, scénáře i články posílejte na adresu redakce@crew.cz - a my vám je sem vložíme.


Poslední přidané obrázky


náhled obrázku autor: Natálie Karásková
vloženo: 19:56 18.10. 2016
do nového okna
náhled obrázku autor: Natálie Karásková
vloženo: 19:56 18.10. 2016
do nového okna
náhled obrázku autor: Natálie Karásková
vloženo: 19:56 18.10. 2016
do nového okna


Galerie uživatelů Crwe


obrázek z galerie ''
Natálie Karásková
vloženo 18 obrázků
obrázek z galerie ''
Vítek Fučík (Bender)
vloženo 4 obrázků
obrázek z galerie ''
Martina Blahnová
vloženo 13 obrázků
obrázek z galerie ''
Máro
vloženo 15 obrázků
obrázek z galerie ''
Radek Balint
vloženo 6 obrázků
obrázek z galerie ''
stepka.flo
vloženo 1 obrázků
obrázek z galerie ''
Ezechiel Mauricius
vloženo 4 obrázků
obrázek z galerie ''
Tom Mortty Tramita
vloženo 5 obrázků
obrázek z galerie ''
Infera
vloženo 10 obrázků

Další autoři


Tomeš 2.suteren@email.cz [vloženo 3 obrázků]

Rastislav Peťko petkorastislav@gmail.com [vloženo 12 obrázků]

Testudos testudos@seznam.cz [vloženo 4 obrázků]

6mwtd 6mwtds@gmail.com [vloženo 18 obrázků]

Klára Kopecká klarkakopec@seznam.cz [vloženo 6 obrázků]

Pavel Liška septimitive@gmail.com [vloženo 6 obrázků]

Markéta Mariková marketamarikova@email.cz [vloženo 7 obrázků]

Veronika testudos@seznam.cz [vloženo 14 obrázků]

Dichter Der.Dichter@seznam.cz [vloženo 11 obrázků]

Michal Ondrousek ondrousek.mic@gmail.com [vloženo 3 obrázků]

Satine Zillah satinezillah@gmail.com [vloženo 9 obrázků]

Baltimora baltimora@azet.sk [vloženo 11 obrázků]

Jan Tomeš tomesakjan@seznam.cz [vloženo 2 obrázků]

Martin Benek martin.benek@email.cz [vloženo 4 obrázků]

Štefan Hajduk hajduk.stefan2008@gmail.com [vloženo 142 obrázků]

Michal Drgonec drrrgy@gmail.com [vloženo 4 obrázků]

Michal Rumlena wex2012@gmail.com [vloženo 3 obrázků]

Ondra David OndraDavid123@seznam.cz [vloženo 45 obrázků]

Mr. Freake sugar.martin.96@gmail.com [vloženo 4 obrázků]

Václav Rozsypálek rozsypalek.v@gmail.com [vloženo 1 obrázků]

Karel Luzar karelluzar@gmail.com [vloženo 14 obrázků]

Ondřej Minář ondrej.minar@seznam.cz [vloženo 1 obrázků]

Petr Karvy petarena@seznam.cz [vloženo 5 obrázků]

Dominik Lauko dominik.lauko@centrum.sk [vloženo 5 obrázků]

Matyáš Tošovský matyas.tosovsky@email.cz [vloženo 3 obrázků]

Altair Komixář altairthestar@gmail.com [vloženo 5 obrázků]

Michal Křiklava MKriklava@seznam.cz [vloženo 3 obrázků]

Ondřej Zítka OndraZitka@seznam.cz [vloženo 13 obrázků]

David Koukal dkoukal@seznam.cz [vloženo 6 obrázků]

Lucie Kozemčáková (10 let) [vloženo 3 obrázků]

Tomáš Zděnovec tzcomics@seznam.cz [vloženo 8 obrázků]

Jiří Carda carda.rytesklo@gmail.com [vloženo 1 obrázků]

Martin Krajčovič fourisek@gmail.com [vloženo 4 obrázků]

Ondra Rainer Rainer.ondra@seznam.cz [vloženo 9 obrázků]

Tomáš Kodydek TKodydek@seznam.cz [vloženo 12 obrázků]

Jan Gruml HoNzaGru@seznam.cz [vloženo 26 obrázků]

Martin Hrubý martinhruby1979@gmail.com [vloženo 7 obrázků]

Tomáš Ponížil drakohydrus@seznam.cz [vloženo 6 obrázků]

Jana Maja maajaana@gmail.com [vloženo 5 obrázků]

Sodoma Komora mikrotiko@gmail.com [vloženo 1 obrázků]

Murin murin.art666@seznam.cz [vloženo 7 obrázků]

Pavel Štechmiler Pavel.stechmiler@seznam.cz [vloženo 23 obrázků]

Dominik Chvatik Twetty222@seznam.cz [vloženo 35 obrázků]

Gabriel Kurak gabriel.kurak@gmail.com [vloženo 18 obrázků]

Denis Caňo stokratstoka@azet.sk [vloženo 1 obrázků]

Hepis hepishepis@gmail.com [vloženo 1 obrázků]

Pavel Sakala pavelsakala@email.cz [vloženo 4 obrázků]

Striga catajova.zuzana@seznam.cz [vloženo 29 obrázků]

Skiipsy Skiipsy@seznam.cz [vloženo 28 obrázků]

jetpack lo-tracker@seznam.cz [vloženo 1 obrázků]

Kosthei kosthei@centrum.cz [vloženo 43 obrázků]

Gob Zedols snowsvk@gmail.com [vloženo 4 obrázků]

MáK mak@comic.com [vloženo 1 obrázků]

Jan Horák jazzmersiless@gmail.com [vloženo 9 obrázků]

Petr Boháček bohacekpetr@rocketmail.com [vloženo 16 obrázků]

Václav Roháč rohac.v@seznam.cz [vloženo 18 obrázků]

Jindra Varga jindravraga@gmail.com [vloženo 29 obrázků]

Filip Drahokoupil rwrdcheb@seznam.cz [vloženo 31 obrázků]

Petr Nemček lkupcova@hotmail.com [vloženo 10 obrázků]

Krykryn krykryn@seznam.cz [vloženo 2 obrázků]

Tom Velčovský TomVelcovsky@seznam.cz [vloženo 6 obrázků]

Mára Nesládek mara1703@seznam.cz [vloženo 1 obrázků]

Jakub Vichr jerichoo@centrum.cz [vloženo 24 obrázků]

Honza Chládek Bourak.Honza@seznam.cz [vloženo 21 obrázků]

M. Slaba slaba-m@seznam.cz [vloženo 3 obrázků]

Peter Scholtz skipp25@azet.sk [vloženo 11 obrázků]

Andrej Wsol andrewwsol@hotmail.com [vloženo 6 obrázků]

Argišt Alaverdyan AArgist@seznam.cz [vloženo 1 obrázků]

Tomáš Patka k.FunThomas@seznam.cz [vloženo 14 obrázků]

Jakub Krejčík jkrejcc@gmail.com [vloženo 19 obrázků]

Satine Zillah j.keyd@azet.sk [vloženo 4 obrázků]

DevCageR devcager@gmail.com [vloženo 9 obrázků]

Omisir omisir@seznam.cz [vloženo 3 obrázků]

Lenka Šimečková lenkasimeckova787@seznam.cz [vloženo 35 obrázků]

Erik marsesworld@yahoo.com [vloženo 1 obrázků]

Jakub Gajdošík jakub.gajdosik@email.cz [vloženo 15 obrázků]

Vasil [vloženo 5 obrázků]

Skiipsy Skiipsy@seznam.cz [vloženo 19 obrázků]

Míša Fišerová fismenka@centrum.cz [vloženo 12 obrázků]

Andrej Žiak Andrej.Ziak@seznam.cz [vloženo 36 obrázků]

Tomáš Eder inmax@centrum.cz [vloženo 1 obrázků]

Jan Klimecký honza@mmsoft.cz [vloženo 7 obrázků]

Antonín a Jiří Tesařovi [vloženo 4 obrázků]

Jan Tomeš tomesakjan@seznam.cz [vloženo 3 obrázků]

Martin Štipala [vloženo 6 obrázků]

Pilip D pilipd@seznam.cz [vloženo 4 obrázků]

We-Ex W-eX@seznam.cz [vloženo 7 obrázků]

Kosák Balcarek.Lukas@seznam.cz [vloženo 3 obrázků]

Gorerotten gorerotten@seznam.cz [vloženo 5 obrázků]

Marek Černý macomix@gmail.com [vloženo 38 obrázků]

David Marcin dadicko26@gmail.com [vloženo 17 obrázků]

Vladimír Kočička ml. StuntMan.BiLL@seznam.cz [vloženo 44 obrázků]

Dderik DDerik@seznam.cz [vloženo 11 obrázků]

Jaro Slabej jslabej@zoznam.sk [vloženo 3 obrázků]

Savel savel.soukup@seznam.cz [vloženo 4 obrázků]

Casspike casspike@email.cz [vloženo 8 obrázků]

nepodepsaný planetx@centrum.cz [vloženo 4 obrázků]

Melkor [vloženo 16 obrázků]

Marty Plus info@martyplus.cz [vloženo 3 obrázků]

Marcoo m.leschinger@email.cz [vloženo 3 obrázků]

Peter Němeček Lucia.Kupcova@dometic.sk [vloženo 11 obrázků]

Michael Petrus devcager@gmail.com [vloženo 8 obrázků]

Cehli cehli@vychod.net [vloženo 3 obrázků]

Petr Willert wilda@volny.cz [vloženo 22 obrázků]

pan Mario marioboy@seznam.cz [vloženo 10 obrázků]

Jack Sparrow adio.flip@seznam.cz [vloženo 15 obrázků]

Michal Kastl MichalKastl@seznam.cz [vloženo 48 obrázků]

R. Wilflingová wilfling@centrum.cz [vloženo 9 obrázků]

Jiří Augustin Augustin28@seznam.cz [vloženo 36 obrázků]

Rado Repicky repicky@zoznam.sk [vloženo 14 obrázků]

Matěj Pospíšil matej.pospisil@seznam.cz [vloženo 8 obrázků]

Jakub Dušek jakub.dusek@komixville.cz [vloženo 8 obrázků]

Mikláš Suchý ponozky.ps@centrum.cz [vloženo 8 obrázků]

Ivoš Ondráček IvoOndracek@seznam.cz [vloženo 46 obrázků]

Jana Karelová [vloženo 8 obrázků]

Michal Roubalík roubi.m@seznam.cz [vloženo 1 obrázků]

Morbid LEOHORT@seznam.cz [vloženo 3 obrázků]

Tomáš Gladiš tommmson@gmail.com [vloženo 8 obrázků]

Tomáš Roller tomas.roller@chello.sk [vloženo 14 obrázků]

Rawen havranr@zdm.cz [vloženo 14 obrázků]

Viliam Tencer vilten@vilten.sk [vloženo 25 obrázků]

Miloš Kohout mkohout@zoznam.sk [vloženo 6 obrázků]

Oliver Vršanský oliver.vrsansky@seznam.cz [vloženo 7 obrázků]

Peter Nemcek [vloženo 3 obrázků]

SAW dub16inek@seznam.cz [vloženo 13 obrázků]

MASAHI [vloženo 8 obrázků]

Michal Tureček [vloženo 1 obrázků]

Petr Dubecký [vloženo 16 obrázků]

Pavel Talaš (PATA) [vloženo 25 obrázků]



Scénáře


Martin Koristek [vloženo 2 scénářů]
kontakt: m.koristek3@gmail.com

Ondřej a Pavel Bláhovi [vloženo 1 scénářů]

Ivo "Sláine" Skolek [vloženo 2 scénářů]

Jan Vrobel [vloženo 1 scénářů]

Vladimír Kočička ml. [vloženo 1 scénářů]
kontakt: StuntMan.BiLL@seznam.cz

Kosthei [vloženo 1 scénářů]
kontakt: kosthei@centrum.cz

Adrián "Kyller" Šiška [vloženo 2 scénářů]
kontakt: kyller@atlas.sk

Tomáš Stejskal [vloženo 2 scénářů]

Ondra a Pavel Bláhovi [vloženo 1 scénářů]

Jan Ježek [vloženo 2 scénářů]
kontakt: rhradecny@volny.cz

Josef "Choze" Blažek [vloženo 2 scénářů]

Vadim Dillinger [vloženo 1 scénářů]
kontakt: dillingervadim@hotmail.com



celkem vloženo 11 komentářů



Články


Lukáš "Lukkas" Kos [vloženo 1 článků]
kontakt: lukkos@seznam.cz



celkem vloženo 9 komentářů




w

Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu






Joe Golem [2]

Secret Wars: Agents of Atlas [0]

Fistful of Blood [0]

Switch [0]

Mythic [0]


Auditorium

rooty [21:18 30.11. 2016]
Kapis - není místo už v knihovně :-)


Kapis [20:23 30.11. 2016]
rooty: stěhuješ se;)?


rooty [16:20 30.11. 2016]
Omlouvám se, patřilo do bazaru. Případně smažte.


rooty [16:19 30.11. 2016]
AKTUALIZACE Prodám osobně Ostrava, případně poštou kontaktní email rooty85@seznam.cz 300 (3. vydání) 300 Bitevní pole #1 200 Crying Freeman - Plačící drak #1 Crying Freeman - Plačící drak #2 Cryi....


rooty [16:17 30.11. 2016]
AKTUALIZACE Prodám osobně Ostrava, případně poštou kontaktní email rooty85@seznam.cz 300 (3. vydání) 300 Bitevní pole #1 200 Crying Freeman - Plačící drak #1 Crying Freeman - Plačící drak #2 Cryi....


Připravujeme

47 róninů

Vlasto [14:16 30.11. 2016]
Jéééj, teším sa! Len to čakanie.


Temná věž 2: Dlouhá cesta domů

sedw [14:59 29.11. 2016]
Celticek: Bylo vydáno včera. :-)


celticek [14:06 29.11. 2016]
Dobrý den, na který den plánujete vydání?


celticek [14:05 29.11. 2016]
Dobrý den, na který den plánujete vydání?


Aktuality

Lucifer 11: Večerní modlitba!

risha03 [12:12 26.11. 2016]
A je to. Dlouhá jízda to byla. Za mne jedna z nejlepších sérii. Takže mám prosbu. Sledujte ty nové komiksy co vychází. A až to půjde vydat, vydejte to. nějaký Lucifer je lepší, nežli žádný Lucifer. No a já jdu na Mezi řá....


Modrá CREW

Tajovský [16:14 29.11.2016]
kabukiman-taky bych to tak viděl, do velke knihy Thorgala bych šel hned. Možná že by se vydavatel divil, stačí se podívat jak dopadl před lety první svazek Conana a jaký úspěch měl pak souborný Kolosalni Conan.


kabukiman [15:12 25.11.2016]
Kapis- No, myslel jsem to spíš než jako modrou krev jako nějakej velkej omnibus třeba po deseti dílech:) Něco jako dělá CC. Že bych byl ochoten si to zaplatit předem :) Tak kdyby třeba Crew něco takového nadhodila a vytisklo by se to až podle toho, jestli se to předem zaplatí:) To je asi jediná možnost jak vydat nějak kvalitně a kompletně XIII nebo Thorgala u nás...


zgrywus [09:43 24.11.2016]
Jen upozornění pro překladatele Třetího testamentu. Papež Gregor IX se správně do češtiny překládá jako Řehoř IX. I když tedy podle datace by to měl být spíš Řehoř X.




Petr Dvořák [09:50 02.12. 2016]
Prodám Top10 Alana Moora knihu první nerozbalená. cena dohodou

Sháním Batman: Dlouhý halloween za rozumnou cenu


Radek [08:14 02.12. 2016]
PRODÁM

Myší hlídka 1, nová, zabalená - 350,-

osobní předání Brno, jinak poštovné 50,-


Martin [01:48 02.12. 2016]
PRODÁM

nové, nečtené ->

Slaine: Poklady Británie (paperback) - 300 kč
Věčná válka (paperback) - 300 kč

1x čtené, jako nové ->

Darkness - 230 kč
Grandville - 250 kč
Krajina půlnočních stínů - 250 kč
Ragemoor - 230 kč
Živí mrtví 1 až 10 - 1500 kč

Kontaktní e-mail: satry5@seznam.cz




Klub rváčů 2 (Vaše literatura)
Modrá Crew 1: Ekhö 1-2 (Reflex)
Mýty 10: Dobrý princ (Comics-blog.cz)



Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž


Banner koreastudio.cz

Doporučujeme

Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner Animefest.cz topzine.cz batman.cz batman.cz between-us origami_ikonka.gif nafilmu.cz www.comicscity.cz/ www.komiksfest.cz/ vlcibouda.net/ www.lacultura.cz www.nerdi.cz Kulturio.cz