Hladám komicsy aj kresby Káji Saudka do roku 1990 . Výmena vítaná mám množstvo duplikátov .Hladám všetko o filme do roku 1980 plagáty, fotosky, foto hercov , diapozitívy , programy , časopisy - western , Winnetou filmy .
Stále aktuální.))
Zdravím všechny., už jsem toho dost sehnal díky Vám, ale chybí mi stále aargh 1 a 6.9 a také xxx comics čísla 5,6..také bych dobře zaplatil za conana 11,12 od semicu.jo a také jsem sběratel káji saudka, komety hlavně od čísla 30-36 a jiné komiksy..díky za Vaše nabídky a také rady kde bych to mohl sehnat..možno i tel 724 917 916...Láďa
z kralup, kousekk od prahy
ondra : pokud z jakeho mnesta jsi ¨???
ahoj, sháním Batman: Ticho kniha 1., nebo alespoň tip na nějaké knihkupectví, kde by ještě mohli být poslední kusy. děkuji
mam na prodej:
meteor 1-6
abrafaxove v africe
alvin norge 1-3
gipsy 1-4
enki bilal jarmark 1-3

cenu nabidnete.
knihy jsou v hodne dobrem stavu, jednou ctene a pak zarazene do sbirky.
nabizim:
Maxx - 150,-
Tintin, Tajemství jednorožce a Poklad rudého raubíře - 100,-
Umpa-Pa 1-3 - 250,-
Zdravim,
Rad bych koupil:
Bedeman c. 1
Aargh! c. 1
Bubblegun c. 1
Sorrel c. 6,7,8

Netusim jake jsou ceny, takze bych nabidl 500,- Kc za kazdy z tech komiksu (Bedeman c. 1, Aargh! c. 1, Bubblegun c. 1). Za Sorrely 6,7,8, bych nabidl tak 450 za ty tri dohromady.
Dekuji (mozno i tel. 731 113 370)
Kúpim Tarzan sa vracia č. 2 a Terminátor 2 od Semic Slovartu. Je mi jedno či v slovenčine alebo češtine.
O ktoré komiksy ide je v týchto odkazoch:
comicsdb.cz/comics.php?id=758
comicsdb.cz/comics.php?id=1495
Draco nobilis: comicsdb.cz/autor.php?id=306