Nevlastní někdo nějakého green lanterna?Díky za nabídky.
Kromě níže uvedených prodám:
Abrafaxové v Africe, Alvin Norge-@peklo.Zcom,IRS - Cesta peněz, Vlad- Můj bratr Igor
Prodám 30 DNÍ DLOUHÁ NOC za 260 Kč + pošt. V perfekt. stavu
Vcera se stal trapny omyl a proto prodam:

USAGI YOJIMBO SPIKNUTI DRAKA

piste mi na emil kdyby mel nekdo ciste nahodou zajem. Nejak se domluvime. :)
Dobrý den, na Aukru zítra končí, 1. kolo prodeje komiksů. Pokud si chcete doplnit sbírku (Lobo, Zelený Raoul, Batman, Soudce Dredd, Spider-Man, X-Men, Wolverine, atd.), tak máte poslední šanci, ceny jsou slušné.
Adresa: aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=10488959

Uživatelské jméno: Mistaq.

A již 18.9. začne další kolo, můžete se těšit na starší komiksy: XXX comix, komiksy od nakladatelství Barlow, Calibre aj.

Seznam doplním během víkendu ve složce na adrese:
comicsdb.cz/user_s.php?kat=3&id=522

Uživatelské jméno: Mistak
Koupím komiks od E. Bilala - Volavka a Chladný rovník. Prosím nabídněte /pište prosím přímo na mail/
ahoj mám naprodej 2 komiksi wolwerine ještě žiju
a new x mean g jako genocida
napiště e mail kdyby byl zájem:) prodám dost levně.
ahoj mám naprodej 2 komiksi wolwerine ještě žiju
a new x mean g jako genocida
napiště e mail kdyby byl zájem:) prodám dost levně.
Oprava: Aargh! č.2 a 4 (ne 3 )
Mnojo no, já ho kupovala za 50 v hrabárně krakatitu. Kde ty časy jsou... Na tomhle kousku se moc vydělat nedá.