Kobol: A co ti vadí ? Raenius tu avizuje stejně jako na Aukru.. Komu to ubližuje ? Čí to žere chleba ? Tvoje hláška je stejně obsažná jako reakce jakéhosi Ninjera na LoBa, kterej DAL PROSTĚ NABÍDKU Crew # 2 za 400,-: "Je to nemalej zmrd." Není. Jen nemusíš kupovat, Ninjere. Co skoro musíš, to je NEURÁŽET. A tobě, Kobole, vlastně vadí CO ?
Na aukru se draží věci!Co si dělaš reklamu?
na aukru se draží The Punisher-Warzone CL9 ...Od korunky...mrkněte na to
koupím Komiksové legendy 2 - Lobo Bullíkův případ 2 a Lobo Kostěj nesmrtelný. Nabídky prosím pište do mailu.
SMAX od Alana Moora za 250,- na iapetus.cz
Koupim Punishera III + neco z Loba. Nabidnete.Za dobrou cenu. Diky.
Prodám 1.díl knihy J.Kulhánka Noční klub, fungl nový, nečtený. Nabídky na mail.
Kúpim zachovalý komiks Spiderman #1 z roku 1999 s podtitulom "Kde jsi, Spider-Mane?" z vydavatelstva Crew. Prípadné ponuky prosím zasielat na email hebert.v@centrum.sk alebo icq 274-985-317. Vopred dakujem.
Prodám 1.díl Sin City v 1. vydání v měkké vazbě ve velmi dobrém stavu. Nejvyšší nabídce.
Na aukru se draží kostěj, pro někoho kdy by měl zájem?