Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského zážitku, zobrazení přizpůsobeného obsahu, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.
Nastavení cookies
Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského zážitku, zobrazení přizpůsobeného obsahu, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.
Vždy aktivní
Funkční cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a je nutné, aby byly vždy zapnuty. Jde zejména o otázky bezpečnosti, ukládání položek košíku, korektní zobrazení na mobilních zařízeních nebo odesílání formulářů. Tyto cookies neukládají žádné vaše osobní identifikovatelné informace.
Analytické cookies nám přináší detailní informace o provozu webu, průchodu uživatelů, jejich chování a zdrojová místa odkud k nám přišli. Data jsou agregovaná, bez použití identifikátorů, které by mohly ukazovat na konkrétního uživatele a tudíž zcela anonymizovaná. Veškeré tyto informace jsou pro nás důležité a napomáhají nám celkově zlepšovat web.
Preferenční cookies používáme na přizpůsobení webu vašim potřebám, jako je nastavení jazyka webu atp. Nastavujeme je my nebo poskytovatelé třetích stran.
Reklamní cookies třetích stran slouží pro zobrazení relevantní reklamy na produkty, které jste navštívili u nás, nebo jinde na internetu, např. na Facebooku, Googlu nebo na Seznamu. Vytvářejí profil o vašich zájmech a podle něj personalizují reklamu, která více odpovídá vašim zájmům, místo zobrazení obecné reklamy.
Kobol: A co ti vadí ? Raenius tu avizuje stejně jako na Aukru.. Komu to ubližuje ? Čí to žere chleba ? Tvoje hláška je stejně obsažná jako reakce jakéhosi Ninjera na LoBa, kterej DAL PROSTĚ NABÍDKU Crew # 2 za 400,-: "Je to nemalej zmrd." Není. Jen nemusíš kupovat, Ninjere. Co skoro musíš, to je NEURÁŽET. A tobě, Kobole, vlastně vadí CO ?
Kobol
Na aukru se draží věci!Co si dělaš reklamu?
raenius
na aukru se draží The Punisher-Warzone CL9 ...Od korunky...mrkněte na to
espi
koupím Komiksové legendy 2 - Lobo Bullíkův případ 2 a Lobo Kostěj nesmrtelný. Nabídky prosím pište do mailu.
Styloo
SMAX od Alana Moora za 250,- na iapetus.cz
Zdenek
Koupim Punishera III + neco z Loba. Nabidnete.Za dobrou cenu. Diky.
xxx
Prodám 1.díl knihy J.Kulhánka Noční klub, fungl nový, nečtený. Nabídky na mail.
dracula
Kúpim zachovalý komiks Spiderman #1 z roku 1999 s podtitulom "Kde jsi, Spider-Mane?" z vydavatelstva Crew. Prípadné ponuky prosím zasielat na email hebert.v@centrum.sk alebo icq 274-985-317. Vopred dakujem.
xxx
Prodám 1.díl Sin City v 1. vydání v měkké vazbě ve velmi dobrém stavu. Nejvyšší nabídce.
KOSTĚJ
Na aukru se draží kostěj, pro někoho kdy by měl zájem?