crew.cz | ring volný

Ring volný

Vítáme vás na místě, kam můžete vkládat (zatím skrz nás, pak uvidíme) svoje práce - a to jak scenáristické, tak malířské. Pořád si nám někdo stěžoval "jsem malíř, ale nemůžu sehnat scenáristu" nebo "jsem scenárista, ale nemůžu sehnat ženskou... tedy malíře", až se nám vás zželelo (a taky nám to už lezlo na nervy), takže tady máte místo, kde se můžete oťukávat a kontaktovat - a pak už je to jen na vás, co z vás vypadne. A třeba nám to pak můžete nabídnout.

A máte tu i kategorii ČLÁNKY, to kdybyste chtěli napsat nějaký článek o komiksu, který vás zaujal. Ale pozor, spíš o zahraničním. Na kritiku (či pochvalu) u nás vydaných komiksů je tu www.comicsdb.cz a my jim nechceme lézt do zelí... a navíc by to nepůsobilo zrovna objektivně.

Obrázy, scénáře i články posílejte na adresu redakce@crew.cz - a my vám je sem vložíme.


Poslední přidané obrázky


náhled obrázku autor: Zbyněk Čáp
vloženo: 17:12:31 17.12.2019
do nového okna
náhled obrázku autor: Zbyněk Čáp
vloženo: 17:12:24 17.12.2019
do nového okna
náhled obrázku autor: Zbyněk Čáp
vloženo: 17:12:18 17.12.2019
do nového okna


Galerie uživatelů Crwe


obrázek z galerie ''
Zbyněk Čáp
vloženo 13 obrázků
obrázek z galerie ''
Tereza Vápeníková
vloženo 25 obrázků
obrázek z galerie ''
Lukáš Hučko
vloženo 5 obrázků
obrázek z galerie ''
Bimm a Baldrick
vloženo 6 obrázků
obrázek z galerie ''
Natálie Karásková
vloženo 18 obrázků
obrázek z galerie ''
Vítek Fučík (Bender)
vloženo 4 obrázků
obrázek z galerie ''
Martina Blahnová
vloženo 13 obrázků
obrázek z galerie ''
Máro
vloženo 15 obrázků

Další autoři


Radek Balint gwen@cominnet.cz [vloženo 6 obrázků]

stepka.flo stepka.flo@centrum.cz [vloženo 1 obrázků]

Ezechiel Mauricius herrerpothead@seznam.cz [vloženo 4 obrázků]

Tom Mortty Tramita tramita.tom@gmail.com [vloženo 5 obrázků]

Infera inferaal@gmail.com [vloženo 10 obrázků]

Tomeš 2.suteren@email.cz [vloženo 3 obrázků]

Rastislav Peťko petkorastislav@gmail.com [vloženo 12 obrázků]

Testudos testudos@seznam.cz [vloženo 4 obrázků]

6mwtd 6mwtds@gmail.com [vloženo 18 obrázků]

Klára Kopecká klarkakopec@seznam.cz [vloženo 6 obrázků]

Pavel Liška septimitive@gmail.com [vloženo 6 obrázků]

Markéta Mariková marketamarikova@email.cz [vloženo 7 obrázků]

Veronika testudos@seznam.cz [vloženo 14 obrázků]

Dichter Der.Dichter@seznam.cz [vloženo 11 obrázků]

Michal Ondrousek ondrousek.mic@gmail.com [vloženo 3 obrázků]

Satine Zillah satinezillah@gmail.com [vloženo 9 obrázků]

Baltimora baltimora@azet.sk [vloženo 11 obrázků]

Jan Tomeš tomesakjan@seznam.cz [vloženo 2 obrázků]

Martin Benek martin.benek@email.cz [vloženo 4 obrázků]

Štefan Hajduk hajduk.stefan2008@gmail.com [vloženo 185 obrázků]

Michal Drgonec drrrgy@gmail.com [vloženo 4 obrázků]

Michal Rumlena wex2012@gmail.com [vloženo 3 obrázků]

Ondra David OndraDavid123@seznam.cz [vloženo 45 obrázků]

Mr. Freake sugar.martin.96@gmail.com [vloženo 4 obrázků]

Václav Rozsypálek rozsypalek.v@gmail.com [vloženo 1 obrázků]

Karel Luzar karelluzar@gmail.com [vloženo 14 obrázků]

Ondřej Minář ondrej.minar@seznam.cz [vloženo 1 obrázků]

Petr Karvy petarena@seznam.cz [vloženo 5 obrázků]

Dominik Lauko dominik.lauko@centrum.sk [vloženo 5 obrázků]

Matyáš Tošovský matyas.tosovsky@email.cz [vloženo 3 obrázků]

Altair Komixář altairthestar@gmail.com [vloženo 5 obrázků]

Michal Křiklava MKriklava@seznam.cz [vloženo 3 obrázků]

Ondřej Zítka OndraZitka@seznam.cz [vloženo 13 obrázků]

David Koukal dkoukal@seznam.cz [vloženo 6 obrázků]

Lucie Kozemčáková (10 let) [vloženo 3 obrázků]

Tomáš Zděnovec tzcomics@seznam.cz [vloženo 8 obrázků]

Jiří Carda carda.rytesklo@gmail.com [vloženo 1 obrázků]

Martin Krajčovič fourisek@gmail.com [vloženo 4 obrázků]

Ondra Rainer Rainer.ondra@seznam.cz [vloženo 9 obrázků]

Tomáš Kodydek TKodydek@seznam.cz [vloženo 12 obrázků]

Jan Gruml HoNzaGru@seznam.cz [vloženo 26 obrázků]

Martin Hrubý martinhruby1979@gmail.com [vloženo 7 obrázků]

Tomáš Ponížil drakohydrus@seznam.cz [vloženo 6 obrázků]

Jana Maja maajaana@gmail.com [vloženo 5 obrázků]

Sodoma Komora mikrotiko@gmail.com [vloženo 1 obrázků]

Murin murin.art666@seznam.cz [vloženo 7 obrázků]

Pavel Štechmiler Pavel.stechmiler@seznam.cz [vloženo 23 obrázků]

Dominik Chvatik donatelo12345@post.cz [vloženo 37 obrázků]

Gabriel Kurak gabriel.kurak@gmail.com [vloženo 18 obrázků]

Denis Caňo stokratstoka@azet.sk [vloženo 1 obrázků]

Hepis hepishepis@gmail.com [vloženo 1 obrázků]

Pavel Sakala pavelsakala@email.cz [vloženo 4 obrázků]

Striga catajova.zuzana@seznam.cz [vloženo 29 obrázků]

Skiipsy Skiipsy@seznam.cz [vloženo 28 obrázků]

jetpack lo-tracker@seznam.cz [vloženo 1 obrázků]

Kosthei kosthei@centrum.cz [vloženo 43 obrázků]

Gob Zedols snowsvk@gmail.com [vloženo 4 obrázků]

MáK mak@comic.com [vloženo 1 obrázků]

Jan Horák jazzmersiless@gmail.com [vloženo 9 obrázků]

Petr Boháček bohacekpetr@rocketmail.com [vloženo 16 obrázků]

Václav Roháč rohac.v@seznam.cz [vloženo 18 obrázků]

Jindra Varga jindravraga@gmail.com [vloženo 29 obrázků]

Filip Drahokoupil rwrdcheb@seznam.cz [vloženo 31 obrázků]

Petr Nemček lkupcova@hotmail.com [vloženo 10 obrázků]

Krykryn krykryn@seznam.cz [vloženo 2 obrázků]

Tom Velčovský TomVelcovsky@seznam.cz [vloženo 6 obrázků]

Mára Nesládek mara1703@seznam.cz [vloženo 1 obrázků]

Jakub Vichr jerichoo@centrum.cz [vloženo 24 obrázků]

Honza Chládek Bourak.Honza@seznam.cz [vloženo 21 obrázků]

M. Slaba slaba-m@seznam.cz [vloženo 3 obrázků]

Peter Scholtz skipp25@azet.sk [vloženo 11 obrázků]

Andrej Wsol andrewwsol@hotmail.com [vloženo 6 obrázků]

Argišt Alaverdyan AArgist@seznam.cz [vloženo 1 obrázků]

Tomáš Patka k.FunThomas@seznam.cz [vloženo 14 obrázků]

Jakub Krejčík jkrejcc@gmail.com [vloženo 19 obrázků]

Satine Zillah j.keyd@azet.sk [vloženo 4 obrázků]

DevCageR devcager@gmail.com [vloženo 9 obrázků]

Omisir omisir@seznam.cz [vloženo 3 obrázků]

Lenka Šimečková lenkasimeckova787@seznam.cz [vloženo 35 obrázků]

Erik marsesworld@yahoo.com [vloženo 1 obrázků]

Jakub Gajdošík jakub.gajdosik@email.cz [vloženo 15 obrázků]

Vasil [vloženo 5 obrázků]

Skiipsy Skiipsy@seznam.cz [vloženo 19 obrázků]

Míša Fišerová fismenka@centrum.cz [vloženo 12 obrázků]

Andrej Žiak Andrej.Ziak@seznam.cz [vloženo 36 obrázků]

Tomáš Eder inmax@centrum.cz [vloženo 1 obrázků]

Jan Klimecký honza@mmsoft.cz [vloženo 7 obrázků]

Antonín a Jiří Tesařovi [vloženo 4 obrázků]

Jan Tomeš tomesakjan@seznam.cz [vloženo 3 obrázků]

Martin Štipala [vloženo 6 obrázků]

Pilip D pilipd@seznam.cz [vloženo 4 obrázků]

We-Ex W-eX@seznam.cz [vloženo 7 obrázků]

Kosák Balcarek.Lukas@seznam.cz [vloženo 3 obrázků]

Gorerotten gorerotten@seznam.cz [vloženo 5 obrázků]

Marek Černý macomix@gmail.com [vloženo 38 obrázků]

David Marcin dadicko26@gmail.com [vloženo 17 obrázků]

Vladimír Kočička ml. StuntMan.BiLL@seznam.cz [vloženo 44 obrázků]

Dderik DDerik@seznam.cz [vloženo 11 obrázků]

Jaro Slabej jslabej@zoznam.sk [vloženo 3 obrázků]

Savel savel.soukup@seznam.cz [vloženo 4 obrázků]

Casspike casspike@email.cz [vloženo 8 obrázků]

nepodepsaný planetx@centrum.cz [vloženo 4 obrázků]

Melkor [vloženo 16 obrázků]

Marty Plus info@martyplus.cz [vloženo 3 obrázků]

Marcoo m.leschinger@email.cz [vloženo 3 obrázků]

Peter Němeček Lucia.Kupcova@dometic.sk [vloženo 11 obrázků]

Michael Petrus devcager@gmail.com [vloženo 8 obrázků]

Cehli cehli@vychod.net [vloženo 3 obrázků]

Petr Willert wilda@volny.cz [vloženo 22 obrázků]

pan Mario marioboy@seznam.cz [vloženo 10 obrázků]

Jack Sparrow adio.flip@seznam.cz [vloženo 15 obrázků]

Michal Kastl MichalKastl@seznam.cz [vloženo 48 obrázků]

R. Wilflingová wilfling@centrum.cz [vloženo 9 obrázků]

Jiří Augustin Augustin28@seznam.cz [vloženo 36 obrázků]

Rado Repicky repicky@zoznam.sk [vloženo 14 obrázků]

Matěj Pospíšil matej.pospisil@seznam.cz [vloženo 8 obrázků]

Jakub Dušek jakub.dusek@komixville.cz [vloženo 8 obrázků]

Mikláš Suchý ponozky.ps@centrum.cz [vloženo 8 obrázků]

Ivoš Ondráček IvoOndracek@seznam.cz [vloženo 46 obrázků]

Jana Karelová [vloženo 8 obrázků]

Michal Roubalík roubi.m@seznam.cz [vloženo 1 obrázků]

Morbid LEOHORT@seznam.cz [vloženo 3 obrázků]

Tomáš Gladiš tommmson@gmail.com [vloženo 8 obrázků]

Tomáš Roller tomas.roller@chello.sk [vloženo 14 obrázků]

Rawen havranr@zdm.cz [vloženo 14 obrázků]

Viliam Tencer vilten@vilten.sk [vloženo 25 obrázků]

Miloš Kohout mkohout@zoznam.sk [vloženo 6 obrázků]

Oliver Vršanský oliver.vrsansky@seznam.cz [vloženo 7 obrázků]

Peter Nemcek [vloženo 3 obrázků]

SAW dub16inek@seznam.cz [vloženo 13 obrázků]

MASAHI [vloženo 8 obrázků]

Michal Tureček [vloženo 1 obrázků]

Petr Dubecký [vloženo 16 obrázků]

Pavel Talaš (PATA) [vloženo 25 obrázků]



Scénáře


Marie Veselá [vloženo 2 scénářů]
kontakt: mariv.68@seznam.cz

Martin Koristek [vloženo 2 scénářů]
kontakt: m.koristek3@gmail.com

Ondřej a Pavel Bláhovi [vloženo 1 scénářů]

Ivo "Sláine" Skolek [vloženo 2 scénářů]

Jan Vrobel [vloženo 1 scénářů]

Vladimír Kočička ml. [vloženo 1 scénářů]
kontakt: StuntMan.BiLL@seznam.cz

Kosthei [vloženo 1 scénářů]
kontakt: kosthei@centrum.cz

Adrián "Kyller" Šiška [vloženo 2 scénářů]
kontakt: kyller@atlas.sk

Tomáš Stejskal [vloženo 2 scénářů]

Ondra a Pavel Bláhovi [vloženo 1 scénářů]

Jan Ježek [vloženo 2 scénářů]
kontakt: rhradecny@volny.cz

Josef "Choze" Blažek [vloženo 2 scénářů]

Vadim Dillinger [vloženo 1 scénářů]
kontakt: dillingervadim@hotmail.com



celkem vloženo 22822 komentářů



Články


Lukáš "Lukkas" Kos [vloženo 1 článků]
kontakt: lukkos@seznam.cz



celkem vloženo 1103 komentářů




Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek






Auditorium

brum brum [00:01:12 29.1.2022]
Souhlasím, že to je zajímavá diskuze. Ale jako bych ji už někdy někde tak třiapadesátkrát četl. Možná si to s něčím pletu... Četl jsi slovník cizích slov, Brette? Zapamatoval jsem si z ní jedno slovo, které se do týhl....


ňouma [21:01:35 28.1.2022]
Zajímavá diskuse to je, to jo. A zajímavý myšlenky. A asi všichni nakonec maj svým způsobem pravdu. Batman. je už trochu moc, ale zase jestli se prodávaj tak že dělaj Crwi velkej zisk, tak proč ne. Jenom se mi zdá že ne ....


Lukáš [17:01:01 28.1.2022]
Pane Pavlovský, mrkněte do diskuze na https://comicsdb.cz/comics/8904/batman-cerne-zrcadlo/diskuze Možná by se tam hodil váš názor na to, co Crew vydává nebo nevydává. :)


Pavlovský [19:01:02 26.1.2022]
Mraky: Napište si přímo na shop. Netušíme, čeho se to týká, co jste si objednával (jestli to nebylo něco, co už vyšlo, nebo něco, co má teprve vyjít), jestli už to není na cestě... ale pokud jste posílal objednávku někdy....


Mraky [17:01:32 26.1.2022]
Musím říct, že už jsem celkem rozladěn ze zasílání z eshopu. 21.1. jsem udělal objednávku (080658 ) a do teď nebylo zasláno. Už je to přeci jen dost dlouho, navíc objednávka obsahuje dárky pro končícího kolegu - končí v ....


Aktuality

Připravované tituly na první čtvrtletí 2022 - IV,

ňouma [21:01:52 28.1.2022]
Takže v tomhle čtvrtletí žádný Batman, Liga nebo Avengers?


Připravované tituly na první čtvrtletí 2022 - I.

Papavelka [19:01:43 28.1.2022]
Sweet Tooth?


Připravované tituly na první čtvrtletí 2022 - II,

Fimi [22:01:06 20.1.2022]
Hellblazer já je měl všechny a prodal jsem to...letos ještě vyjde komplet v jedné Deluxe Seven to eternity


Hellblazer [20:01:14 20.1.2022]
Hocico od Remendera je perfektne ale uz dlhe roky pise len autorske veci a to sa u nas tazko uchyti, hlavne ked jeho meno nikto nepozna. Jedine snad ten Deadly Class. Ale je mozne, ze si to len nahovaram, pretoze je to m....


Fimi [19:01:20 20.1.2022]
Feros Black science má tuším 9 dílů a je dokončené. Ano BS bych taky bral...


Modrá CREW

Sirius.svk [14:20 28.10.2021]
No Servitude ma už 6 časti, takže to asi nebude podobne ako Elfovia alebo Trpaslíci. Ak by náhodou bolo tak to bude v MC len ekho, okko, orbital a niečo iné dookola. To už sa skôr oplatí vydať tie veci samostatné aby neboli medzi jednotlivými časťami také dlhé pauzy.


Apu [23:19 27.10.2021]
Přál bych si Servitude. To by bylo na tři díly. Tak snad se dočkám.


Civas [10:49 27.10.2021]
Tak už mám v rukách novou MC. Těšil jsem se, že se z ní dozvím, co bude následovat po příštím čísle (Orbitalu), a nic. Můžete nám to již konečně říci? Sice nejsem příznivcem komiksů na tři knihy MC při ponechání jen čtvrtletní periodiky, ale i tak jsem zvědavý co mi bude chodit do schránky.




Luckyhorse [06:01:35 29.1.2022]
Dobrý den koupím časopis Kometa 35 a omnibus vetřelci 1 predátor 1 captain america 1 a vetřelci vs predátor 1.za nabídky děkuji


Jan Zezula [00:01:22 29.1.2022]
V případě zájmu napište na: jan@vlcatin.cz
Zdali by vám nějaké ceny připadaly přestřelené, smlouvání se nebráním.


Stav jako nový:
Hodiny posledního soudu: 450,-
Requiem #1: 400,-
Nářez #1: 300,-
Flash #1( znovuzrození): 200,-
Batman Detective Comics #1: 200,-
Znovuzrození hrdinů DC: V případě zájmu přidám k jednomu z komiksů
Hellblazer - Dobré úmysly: 200,-

Mírně ohnuté rohy:
Thor - Bůh hromu znovuzrození: 250,-
Sebevražedný oddíl - Kopanec do zubů: 200
Banda ( The Boys): nabídněte

Ultimates 1 a 2 ( dobitý přebal): nabídněte

Knihy Assassin's Creed: Renesance a Bratrstvo: dohromady za 650,- Na první straně je věnování, jinak jsou nečtené

Samozřejmě se k cenám přičítá poštovné ;-)


lopopop [19:01:44 28.1.2022]
Kolik se pohybuje cena kolem Pekelných knižnic Hellboy prosím?




Parchanti z Jihu 1: Takový to byl muž (Fantasy Planet)
Parchanti z Jihu 1: Takový to byl muž (Iron Comics)
Hellblazer: Vzlety a pády (Fullmoon Magazine)



Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž