crew.cz - Světové komiksy česky | aktuality
Batman a Joker: Destruktivní duo (Black Label)
Katalog komiksů CREW (PDF verze ke stažení)

Aktuality

Sbohem, Eri

obrázek k novince Sbohem, Eri Emocionální a fascinující jízda do autora série Chainsaw Man! Příběh o lásce k filmu... a o tom, jak se mění život, když se na něj díváme hledáčkem kamery.

„Chci, abys mě natáčel až do poslední chvíle.“

Jútova kameramanská cesta započala přáním jeho nemocné matky. Když se po její smrti rozhodne spáchat sebevraždu, setká se na střeše nemocnice s tajemnou kráskou jménem Eri.

Na Eriin popud se společně pustí do tvorby nového filmu. Júta však netuší, jaké tajemství dívka skrývá...

Příběh dvou mladých lidí ponořených do natáčení filmu, ve kterém se výbušně mísí realita s fantazií!

Listovací ukázku si můžete pustit TADY!připojená galerie

28.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování na duben 2024! (X.)

obrázek k novince Ohlašování na duben 2024! (X.) MOJE HVĚZDA 1
Posledním ohlašovaným dubnovým titulem je nová manga série!
„Ve světě showbyznysu je lež efektivní zbraní.“
Pro Goróa, porodníka v maloměstské nemocnici, je málokteré prostředí tak cizí jako nablýskaný svět zábavního průmyslu. Jediné, co jej k němu pojí, je jeho nehasnoucí podpora krásné Ai Hošino, idolu na počátku nadějné kariéry. Když však (ne)šťastná náhoda svede jejich cesty dohromady, osudy Goróa a Ai se propletou způsobem, jaký ani jeden z nich nečekal!
Zábavný příběh, kde najdete lásku, vraždy, reinkarnace, ale především zajímavý, krutý, romantický i napínavý vhled do světa japonských celebrit. Čtenář se dozví fascinující detaily z nelítostného zákulisí, kde je občas těžké udržet si nejen důstojnost, ale i zdravý rozum... a občas i život.

připojená galerie

28.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 2

Ohlašování na duben 2024! (IX.)

obrázek k novince Ohlašování na duben 2024! (IX.) ÚTOK TITÁNŮ: BEZ VÝČITEK 1.

Útok titánů se vrací! Jedna z našich ohromně úspěšných manga řad doběhla svého epického konce... ale to neznamená, že se s ní úplně loučíme! Přichází dvoudílná minisérie, která se vrací ještě před události série a zachycuje začátky jedné z nejpopulárnějších postav, kapitána Leviho.

Tímhle příběhem se vracíme do doby, kdy Levi ještě nebyl kapitánem, ale mladistvým zlodějíčkem, který ovšem ke svým loupežím používá zařízení pro prostorový manévr. Svištění vzduchem se hodí nejen k zabíjení obřích monster... a Levi je na tomhle poli opravdu nepřekonatelný. Jenže jeho štěstí jednou skončilo a Levi je dopaden. Díky svým schopnostem dostane na výběr. Buď přísný trest – nebo se přidá k průzkumníkům.

Smrt je velmi pravděpodobná v obou případech.

Oba dva díly téhle minisérie vyjdou ještě letos!

připojená galerie

27.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Deadpool, miláček publika 8: Tajné impérium

obrázek k novince Deadpool, miláček publika 8: Tajné impérium I když se na to občas zapomíná, tak Deadpool je především tragikomická postava. Jasně, chrlí vtipy, ale komiks ho neváhá někdy pořádně chytnout za krk a pořádně mu ublížit. A co je nejhorší, tak obvykle si za to může trochu sám. A obvykle se mu nejvíc vymstí, když se snaží udělat něco dobrého.

Jako třeba právě teď.

Přichází finále jedné části Deadpoolova života... a taky jedné série. (Ale nebojte, Deadpool se vrátí!) Nenechte si ujít jeden z velkých zlomů nejen v Deadpoolově životě.

Wade Wilson věří Stevu Rogersovi každé slovo... PROČ BY TAKY NE?

Ale jeho důvěra bude podrobena těžké zkoušce, když začne Captain America spřádat plány svého Tajného impéria! Kdo je ten týpek v zeleném ohozu Hydry, na kterého se ženské vrhají jak... hydry? Deadpool! To si sakra pište. Jenže život pod jařmem režimu Hydry není žádné peříčko... obzvláště ne v případě, že se s nima nedopatřením spojíte. Existuje z toho všeho pro Deadpoola nějaké východisko, než spáchá něco skutečně politováníhodného? Patrně bez šance. A aby bylo ještě hůř, střetne se Wade kvůli Ellie s agentkou Prestonovou! Nic ale neskončí, dokud to doopravdy neskončí – je tu přece vždycky nějaká naděje, ne? Koneckonců, kdo jiný než Největší hrdina světa by mohl celému Tajnému impériu jednou provždy zatnout tipec?! No jo... jasně...

Chcete ukázku? Máte ji mít - a to přímo TADY!připojená galerie

27.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Komiks pro Ukrajinu

obrázek k novince Komiks pro Ukrajinu Tak se nám to sešlo. Před pár dny byla velká demonstrace na podporu Ukrajiny a teď vychází komiks, který má zcela stejný účel. A přiznejme si - je to jeden z těch nejzábavnějších způsobů, jak přispět na dobrou věc.


Kniha vyšla v létě 2023 v USA, vzápětí vyšla na Ukrajině a ve Francii. Další zahraniční vydání se připravují, ale Česká republika je třetí země (mimo domácí trh), která se do tohle pustila, aby mohla přispět.

Nejde jen o to, že veškerý zisk z Komiksu pro Ukrajinu půjde na humanitární účely – tento titul má šanci oslovit lidi bez ohledu na jejich názory. Sešli se tu totiž někteří z těch nejslavnějších amerických komiksových tvůrců, aby přinesli zbrusu nové a témaatický zabarvené příběhy ze svých legendárních světů. Není to ideologická agitka, je to sbírka skvělých příběhů od výkvětu současného komiksu.

Pro české čtenáře je to tedy nejen možnost přispět na dobrou věc, ale v mnohých případech to bude i první seznámení s mnohými legendárními autory a jejich vesmíry!

Najdete tu příběhy ze světa Usagi Yojimba, Grooa, Astro City, Ochutnávače, Rocketeera, Grendela a mnohých dalších. Na projektu se podíleli ti nejlepší z komiksových scenáristů a kreslířů, mezi jinými Kurt Busiek, Arthur Adams, Sergio Aragonés, Greg Hildebrandt, Alex Ross, Stan Sakai, Liam Sharp, Matt Wagner, Joe Jusko, Howard Chaykin, Jill Thompsonová či Bill Sienkiewicz.

Je to prostě dobrý komiks pro dobrou věc.

Dovnitř můžete nahlédnout TADY!připojená galerie

26.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování na duben 2024! (VIII.)

obrázek k novince Ohlašování na duben 2024! (VIII.) Je na čase shrnout, co vyjde v dubnu za manga pokračovačky. A bude jich docela dost!

Ach, vy dívky mládím zmítané 3
Bleach 38: Fear for Fight
Jujutsu Kaisen 11: Šibujský incident: Otevření brány
Občanská hlídka - My Hero Academy 6: Racionální muž
Mládí na hřišti 3
Naruto 64: Desetiocasý
Pokoj v barvách štěstí 8
Spy x Family 11
Zabiják démonů 16: Nesmrtelnost
Pokémon 15: Gold a Silver 8

připojená galerie

26.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 2

Berserk 16

obrázek k novince Berserk 16 Jak se ukázalo, tak milovníků krvavě temné fantasy je u nás víc než dost... a z Berserka se rychle stala naše nejúspěšnější dospělá manga. S nezastavitelným hrdinou schopným obětovat kohokoliv... a děsivým protivníky.

No a samozřejmě, s démony, krutými vládci, prokletými talismany, obřími meči a monumentálními bojovými scénami, při kterých stříká krev proudem.

Momentálně v Mlžném údolí zuří lítá bitva a zdá se, že černý šermíř má namále. Mezitím se k údolí blíží neohrožená Farnese a její rytíři, jenže jejich příchod nevěstí pro Gutse nic dobrého...

Do parádně nakresleného fantasy pekla můžete nahlédnout TADY!připojená galerie

22.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Žebříček za leden 2024

obrázek k novince Žebříček za leden 2024 10 našich nejúspěšnějších titulů za období 1. 1. 2024 až 31. 1. 2024

A máme tu další žebříček. Pokud čekáte nadvládu novinek, tak čekáte asi stejně marně, jako když čekáte, že se tu objeví Simpsonovi a Spongebob. Novinek v lednu moc nevyšlo, takže se nám v čele tabulky udržely především předvánoční pecky. Vlastně z novinek se nám do čela prodraly především poslední Mýty, což nás hodně potěšilo. A samozřejmě, noví Źiví mrtví!

1) Mýty 22: Sbohem
2) Zaklínač: Balada o dvou vlcích
3) Živí mrtví: Cizinec a další příběhy
4) Cyberpunk 2077: Máš moje slovo
5) Můj první komiks: Spider-Man: Zvěřinec zasahuje!
6) Komiksový Clash 1
7) Venom 5: Venomův ostrov
8) Garfield 61: Garfield si zavaří
9) Aquaman: Válka o trůn
10) Simpsonovi: Kardinální komiksový kravál

A teď jdeme na mangu!

1) Pokoj v barvách štěstí 7
2) Chainsaw Man 6: Bum bum bum
3) Jujutsu Kaisen - Prokleté války 9: Zmařený potenciál
4) Láska ve střihu cosplaye 4
5) Ach, vy dívky mládím zmítané 2
6) Pokémon 14 (Gold a Silver)
7) Mládí na hřišti 1: Činacu Kano
8) Jak jsem se reinkarnoval coby sliz 7
9) Kaidžú č. 8, díl 2
10) Spy x Family 10

Jestli jste čekali šokující zvraty, tak jste čekali marně. Opět se tady držely v tabulce vánoční hity. Inu, novinek bylo jen pomálu. Ale rozhodně nás potěšilo, jak se na špičku vyšplhalo romantické drama Pokoj v barvách štěstí. A úspěšně si stojí i Dívky mládím zmítané či Mládí na hřišti... jinak samozřejmě je tu Chainsaw Man, Jujutsu Kaisen, Láska ve střihu cosplaye a tak dále!

připojená galerie

22.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování na duben 2024! (VII.)

obrázek k novince Ohlašování na duben 2024! (VII.) CYBERPUNK 2077: VÝPADEK

Bolí to. Utrpení má hluboké kořeny a čím hlouběji člověk padne, tím déle se přehrávají sny, který si sami vytváříme. Bohatství, naděje, láska – to vše umožňuje technologie DMS. Jenže ne každý touží po šťastném konci. Jeden opravář psychovizí – plný pochybností, sebenenávisti a viny – brzy zjistí, že odpověď na tu bolest... přichází během výpadku.
Připravte se na další kyberpunkovou jízdu ze světa populární počítačové hry. Ovšem klid, tohle jsou příběhy, které zaujmou i ty milovníky žánru, kteří se počítače straní - jsou to parádní, temné, drsné a uzavřené sci-fi dramata!

připojená galerie

22.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování na duben 2024! (VI.)

obrázek k novince Ohlašování na duben 2024! (VI.) INCAL: PSYCHOVERZUM

Návrat do světa Incalu!

Připravte se vstoupit do Psychoverza! V šokující a expolozivní předehře k legendárnímu Incalu, ve které dojde ke střetu mezi světem hmoty a světem ideí – Psychoverzem. Tam se skrývá všechno co by mohlo existovat… alespoň do té doby, než to někdo v hmotném vesmíru nevymyslí.

Čili zatímco se realita stále vylepšuje, je Psychoverzum s každým vynálezem chudší a chudší. A s tím je nutné něco dělat. Psychoverzum se rozhodne získat své věci zpátky… i když by to mělo znamenat zničení celého vesmíru.
Mezi nimi a koncem reality stojí jen John DiFool, Metabaron a Kill Wolfhead!

Za komiksem tentokráte stojí američtí tvůrci. Coby scenárista je tu oceňovaný Mark Russell, který uspěl komiksovou a krutě satirickou verzí Flintstoneů či podobně laděnými satirami Second Coming či Not All Robots, a kresby se ujal talentovaný kanadský ilustrátor Yannick Paquette!

připojená galerie

21.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

celkem v této sekci vloženo 2679 záznamů

Archív starých aktualit


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek

Auditorium

x_ander [21:06:27 12.6.2024]
Jen po čase opět dotaz na redakci, nějaký plán v nějaké podobě dotáhnout Druunu? :-) Vím, že o tom v minukosti byla řeč a poslední album těžko vydat samotné, ale když má zjevně úspěch megavydání Preachera, tak nějakou sb....


lzap [18:06:30 11.6.2024]
Dočetl jsem Oshi No Ko, vypadla nám tam tři písmenka v závěru knihy. Asi to už víte, ale přes to raději píšu, protože dotisk je víceméně jasná záležitost jak tak koukám na žebříček prodeje, navíc je to první díl... :-)


Zapata [19:06:19 10.6.2024]
Pavlovský: Když už to tady Apu načal,tak i já se přimlouvám za pokračování Aldebaranu a Betelgeuze!


Vydali jsme

Batman 2: Jejich temné plány, díl druhý

mike731 [13:06:08 12.6.2024]
https://imgbox.com/x6cZ59uF Je to pár stránek před koncem hlavního příběhu. A zajímavé také je, že oproti první části jsou obálky jednotlivých čísel opačně (liché x sudé stránky) - alespoň u mojí kopie.


Pavlovský [08:06:48 12.6.2024]
mike731: Mluvíte o druhém díle? Dělá se to podle amerického knižnho vydání... ale já tam nevidím ani žádnou dvoustranu, která by se mohla vytisknout blbě, nic, kde by na sebe obrázek navazoval na druhé straně. Která strá....


mike731 [22:06:31 10.6.2024]
V závěru Jejich temných plánů mám špatně vytisknutou dvojstránku (místo dvojstrany musím otáčet list) - jsem v tom sám, nebo to mají ostatní taky tak?


Aktuality

Red Meat

Pavlovský [09:06:22 11.6.2024]
GordonCole: Zatím ne.


GordonCole [08:06:38 11.6.2024]
Takže už se nic dalšího nechystá?


Pavlovský [08:06:58 11.6.2024]
GordonCole: Je to všechno, co kdy vyšlo v papírové podobě. Koukal jsem, že Red Meat vychází dál, ale tyhle tři knihy ho fakt zachycují v té nejlepší podobě.


GordonCole [23:06:04 10.6.2024]
A to je celý Red Meat? Víc toho autor nenapsal?


Modrá CREW

xflori01 [21:41 02.12.2023]
Za Zabijáka v dalších číslech jsem rád, ale trošku mně mrzí, že není v dalším díle nějaký navrátivší. Už se dost těším na poslední číslo Orbitalu.


Pavlovský [11:06 04.04.2023]
lamahe: Díky za tip! Už jsme se k tomu dostali a vypadá to zajímavě. Píšeme si to do seznamu věcí, o kterých se dá uvažovat... ale teď máme soupisku MC už dost plnou. Tak uvidíme.


lamahe [00:02 03.11.2022]
Čo tak The Transporter od dua Roulot / Armand? Vydáva Le Lombard. Asi jediná kontra je, že to ešte nie je dokončené. Ale vyzerá to skvelo a rozsah v dvoj-knihách (obvyklých pre Modrú crew) by tiež sedel.
Lachvos [22:06:28 12.6.2024]
Ahoj,
prodávám comicsy v češtině, jednou čtené a v perfektním stavu - uloženy v knihovně mimo slunce a v nekuřáckém prostředí.
Ve většině se jedná o pevné vazby, které už při vydání byli v distribuci pouze omezeně.
Některé knihy už v knihkupectví neseženete.

Abe Sapien 1: Dýka z Lipu (pevná vazba)
Abe Sapien 2: S ďáblem nejsou žerty a další příběhy (pevná vazba)
Cena 550 Kč

Americká liga spravedlnosti 1: Nejnebezpečnější hrdinové světa (pevná vazba)
Americká liga spravedlnosti 2: Následky zla (paperback)
Cena 800 Kč

Batman / Želvy nindža (pevná vazba)
Batman / Želvy nindža II (pevná vazba)
Cena 800 Kč

Daredevil: Muž beze strachu 1-4 (pevná vazba)
Cena 3300 Kč

Doctor Strange: Zatracení (paperback)
Cena 200 Kč

Smax (pevná vazba)
Top 10, kniha první (pevná vazba)
Top 10, kniha druhá (pevná vazba)
Top 10: Devětačtyřicátníci (pevná vazba)
Cena 3300 Kč

Vážným zájemcům zašlu na požádání detailní fotky knih.
Poštovné platí kupující (Zásilkovna nebo Česká pošta od 79 Kč) nebo osobní předání v Moravské Třebové (okres Svitavsko).
Kontakt na email lachman33@seznam.cz


kolik111 [22:06:52 12.6.2024]
Prodam komplet dc graphic novel collection v angličtine cisla 1-148. Pouze komplet. Cena 7500 + doprava ppl ci osobni predani

Kontakt: jakubstulik111@gmail.com


Skull [14:06:48 11.6.2024]
Vladimiir
"Teorii rozpadu" sháním, intaktní, ale vázanou. Tak se případně můžeme domluvit.
[Moje hvězda] 1 (terrathereader)
Zombie z Marvelu (ctenarka_z_jihumoravy)
Zombie z Marvelu (Iron Comics)Crwecon 2023
Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž