crew.cz - Světové komiksy česky | aktuality
Pokémon 15 (Gold a Silver / Ruby a Sapphire)
Katalog komiksů CREW (PDF verze ke stažení)

Aktuality

Žoldnéř 11: Útěk

obrázek k novince Žoldnéř 11: Útěk Nový samostatný příběh z parádně malované řady!

V klášteře v Kráteru bijí na poplach. Lama, moudrý muž, na němž je řád závislý, pomalu umírá, a pokud se tak stane, všechno se zhroutí. Ky však ví, že na Geosu může najít lék, který Lamovi zachrání život. I přes starcův počáteční odpor se mladé ženě a Žoldnéřovi nakonec podaří odcestovat na planetu-dvojče a dát se do pátrání po nezbytném léku. Čeká je napínavé dobrodružství, při kterém se budou potýkat s mytologickými bytostmi, příšerami, létajícími stroji a upadající podmořskou kulturou. Čas se však neúprosně krátí a dvojice bude muset napnout všechny své síly, aby se z planety dostala živá. „Útěk“ je prvním dílem této série, který je již kompletně namalovaný pomocí počítače.

Ukázku najdete TADY!připojená galerie

30.4.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

CRWECON 2024!

obrázek k novince CRWECON 2024! Už se to blíží! 8. 6. 2024 se bude v opět v pražském klubu Cross konat další ročník komiksového CRWECONU! Bude to zase akcemi nadupaná událost! Oficiální program začíná v 10.00 a jedeme, v několika sálech, až do páté. Budou tu komiksové novinky, burzy, dražby, autogramiády, soutěže, cosplay, stolní hry, prodejní stánky… a samozřejmě, spoustu přednášek. Jen tak namátkou, na co se můžete těšit!

Na ohlašování novinek z nakladatelství CREW na druhou polovinu roku!
Na živé natáčení podcastu Rudá žeň na téma Ed Brubaker a další komiksoví autoři kriminálek!
Na mlékaře Dana, Earla… prostě fenomén jménem Red Meat, který přijde představit František Fuka!
Na přednášky o Franciscu Ibáñezovi, Kazue Koikem, Skottie Youngovi a spoustě dalších věcí!
Na nový systém kreslířských panelů!
Na dražbu originálů za skvělé ceny!
A především, na komiksové fanoušky, kreslíře a vydavatele, příjemné prostředí a skvělé zážitky!

Dorazte v sobotu 8.6. do klubu Cross, který se nachází jen pár metrů od zastávky Holešovická, Plynární 1096, Praha 7!

A stále je to snad jediná akce, na kterou je vstup zdarma!

Těšíme se na vás!

29.4.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Naruto 64: Desetiocasý

obrázek k novince Naruto 64: Desetiocasý Jsou vážně tituly, ke kterým už ani není třeba nic psát. Dokonce už ani to, že se vážně už blížíme do finále. To už jsme taky párkrát provařili. Prostě, je tu nový Naruto, naše nejdelší a stále velmi úspěšná manga série!

Kakaši je otřesen zjištěním, že se pod maskou zákeřného nepřítele ukrývá jeho bývalý parťák Obito. Narutova slova ho však vracejí nohama na zem a Kakaši se tak znovu zapojuje do boje. Ale bude to stačit, když Desetiocasý konečně procitá?

Pokud byst chtěli vidět ukázku, tak ji najdete TADY!připojená galerie

26.4.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 1

Smrt krále komiksu

obrázek k novince Smrt krále komiksu Bohužel, nedostáváme jen dobré zprávy. A jednu takovou opravdu špatnou jsme dostali právě teď. Zemřel Vladimír Veverka. Člověk, který stál nejen na počátku komiksového fandomu, ale i na počátku našeho nakladatelství. Nebudeme tvrdit, že bez něj by u nás neexistovaly komiksy, ale možná by neexistovaly v takové míře, nejspíš by všechno začalo mnohem později a na sto procent by neexistovala CREW. On byl tím, kdo z projektu, který měl být původně na úrovni samizdatu, udělal profesionální komiksový magazín. Kdo do toho vložil jak finance, tak své zkušenosti a kontakty. Ale přes to všechno si nepřivlastnil šéfovskou pozici, ale fungoval jako rovný člen týmu. Tím dal ohromný prostor skupině mladistvých nerdů, kteří přicházeli s občas dost šílenými nápady. Byl to nadšenec tělem i duší, byť nebyl z těch lidí, kteří by u jednoho projektu vydrželi příliš dlouho – takže u šestého dílu od CRWE odešel, aby pak, po nějaké době, ještě magazín na pár dílů převzal a uzavřel éru původní, časopisecké CRWE.

Vladimíra Veverku jste mohli potkat na CRWEconu 2022, když jsme oslavovali pětadvacáté výročí. Komiksový svět mu vděčí za mnoho. Na sochu na Václavském náměstí to není, na nějakou plaketu by to být mohlo. A rozhodně za naše obrovské poděkování.

Sbohem, Vláďo, a díky za všechny komiksy!

připojená galerie

26.4.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 1

Ach, vy dívky mládím zmítané 3

obrázek k novince Ach, vy dívky mládím zmítané 3 Všechny krásné pocity nevyhnutelně vedou k „eseiksu“?!

Izumi se Kazuse přiznal, že by ho to s ní nenapadlo dělat „ani ve snu“. Tu jeho prohlášení natolik šokuje, že začne dumat nad tím, co vlastně spojuje sex a lásku. Pak se jí ale naskytne pohled na Izumiho, jak stojí hned vedle Niiny, která na sex přivedla řeč jako první...

Třetí díl příběhu o dospívání ve všech možných podobách.

Ukázku najdete TADY!připojená galerie

25.4.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Immortal Hulk 5: Ničitel světů

obrázek k novince Immortal Hulk 5: Ničitel světů DĚSIVÁ, KRITIKOU OCEŇOVANÁ SÁGA IMMORTAL HULKA POKRAČUJE!
GENERÁL FORTEAN UŽ DLOUHO BEZÚSPĚŠNĚ PRONÁSLEDUJE SVÉHO STÁLE NEUMÍRAJÍCÍHO PROTIVNÍKA.

Nyní musí vydat osudový rozkaz. Už žádné polovičaté výsledky. Všechny zbraně jsou povoleny. Tahle válka se dál povede bez pravidel – a základna Shadow generála Forteana v ní musí zvítězit. I kdyby to mělo znamenat, že stvoří nového Abominationa. Ale Immortal Hulk má vlastní plány, a teď už také spojence. Nově vzkříšený Rick Jones si pamatuje všechno – a nepřejte si ho zažít, když se rozzuří. Válka se základnou Shadow se blíží k brutálnímu a krvavému konci. Příští rozhodnutí Bruce Bannera bude mít vliv na celou planetu! A pak, miliardy let v budoucnosti, se Devátý Kosmos skrývá před Ničitelem světů...

Tenhle díl bude maso... a nahlédnout do něj můžete TADY!připojená galerie

25.4.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Komiksový CLASH 2

obrázek k novince Komiksový CLASH 2 Legendární legendy o legendózních hrdinskostech!

ZŘETE! Kreslené příhody jedné černé ovce, která se chce stát nejlepší lučištnicí na světě!

ČTĚTE! O tom, jak získá magický svitek, který navždy změní její roli v královské aréně!

NAUČTE SE PLÍŽIT! Když nepřátelé napadnou její druhy, naše hrdinka musí překonat nepřekonatelné překážky v tomto chaotickém dobrodružství, které vychází ze dvou z nejpopulárnějších videoher světa.

Gene Luen Yang přináší pokračování epického grafického románu zasazeného do světa her Clash of Clans a Clash Royale. Těšit se můžete na další výstřední příběh plný akce, který staví žánr fantasy dobrodružství na hlavu!

Vážně zábavný mix humoru a dobrodružství, navíc s zajímavou ideou, která může chytit nejen mladé čtenáře.

Ukázku najdete TADY!připojená galerie

24.4.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Vyjde v červnu: DARK SOULS: VYKOUPENÍ

obrázek k novince Vyjde v červnu: DARK SOULS: VYKOUPENÍ Připravujeme (ještě) na červen 2024!

Máme tu jeden "opomenutý" titul. Titul, který jsme nehlásili, protože jsme ještě čekali na schvalování a upřesňovaní a podobné věci, ale teď už konečně přišla ta chvíle, kdy můžeme ohlásit rozhodně je to jeden z hodně zajímavých titulů, který nadchne jak mangisty, tak fanoušky počítačových her... a temného fantasy.

DARK SOULS: VYKOUPENÍ

Chladnoucí uhlíky táborového ohně osvětlují zdevastovanou krajinu. Žena, záhadně navrácená k životu, se probouzí z hlubokého spánku bez jakékoli vzpomínky na svou minulost. Ve světě změněném k nepoznání ji nemilosrdně pronásledují tajemní Strážci Šupiny. Naštěstí jí nečekaně přichází na pomoc mocný bojovník, který však zarputile střeží tajemství minulosti – jak té její, tak své.

Zbrusu nový příběh ze světa hry Dark Souls vás zve, abyste opět vstoupili mezi temné stíny a čelili samotě a nesnázím!

připojená galerie

24.4.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Pokoj v barvách štěstí 8

obrázek k novince Pokoj v barvách štěstí 8 A je tady další díl emoční jízdy, které začala únosem a skončí možná něčím víc. Přichází okamžik, kdy hrdina bude muset s pravdou ven a říct o sobě věci, které se dávno snažil zapomenout. Ale přežije to křehký vztah?

Mezi dívkou a jejím únoscem, kteří se hodlali jenom vzájemně využívat, se rodí nepochopitelné pouto.
„Svěřím se ti úplně se vším.“

Mix romantiky, dramatu a thrilleru se pomalu dostává do svého finále... a ani fanoušci listovacích ukázek nebudou zklamáni! Najdou jí TADY!připojená galerie

22.4.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Cyberpunk 2077: Výpadek

obrázek k novince Cyberpunk 2077: Výpadek Night City je drsné město a každý den v něm přináší spoustu bolesti. Naštěstí tu máme technologii DMS, díky které si můžete vytvářet své vlastní sny a být šťastní… alespoň dokud se vám přístroj neporouchá. Hlavní hrdina tohohle příběhu je právě opravářem psychovizí, a svou práci dealera se sny nenávidí. Chce přerušit tenhle bludný kruh… ale jediný způsob, jak to udělat, je provést něco opravdu nezákonného a nebezpečného.

Je tu návrat do světa kultovní počítačové hry – v originálním sci-fi příběhu!

Ukázkou si můžete prolistovat TADY!připojená galerie

18.4.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

celkem v této sekci vloženo 2659 záznamů

Archív starých aktualit


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek

Vydali jsme

[Moje hvězda] 1

ňouma [21:05:24 23.5.2024]
Gorgy: No zase na druhou stranu dělaj asi tak jeden komiks deně takže se občas chyba stane. A ředitelů je pět a půl a musej stihnou úplně všechno nejenom tohle. Je to pro ně fakt záhul. Kdo to nedělá ten si to představit....


Gorgy [19:05:56 23.5.2024]
Až se bude dělat dotisk - opravíme a pak na přání vyměníme. Omlouváme se. No tak to je síla !!!


ňouma [11:05:05 22.5.2024]
Pavlovský: Je mi blbý to zase vytahovat, ale vážně si nepořídíte toho fanouškovskýho asistenta? Někoho kdo zajde do tiskárny a vezme si zkušební výtisk a jestli v něm najde něco špatnýho tak se zbytek nevytiskne a počká ....


Pavlovský [18:05:31 20.5.2024]
Fry: Četla to redakce i korektorka, ale tady opravdu došlo k chybě. Až se bude dělat dotisk, bude se to opravovat... a na požádání pak vyměníme. Omlouváme se.


Fry [18:05:59 20.5.2024]
Skvělá manga, ale bohužel jsem při čtení narazil na hromadu chyb. Na straně 90 druhá bublina (Až vysosteš, z tebe bude budeš herečka.), na straně 166 vpravo dole (Napadlo mě to, když se o něm jednou děti jednou bavily.),....


Auditorium

Duracell [12:05:44 23.5.2024]
Pavlovsky: Zdravim, nejaku podobnu mangu ako Muzeum na tento rok nechystate? Nejaky thriller alebo detektivku s dospelejsou atmosferou. Dakujem


hotate [19:05:23 21.5.2024]
Fort: Spíš jsem dohledávala nějaký konkrétní reálie a tak nějak obecně to byla dlouhá a náročná manga, koneckonců i ten jazyk byl celkem archaický. Ale to už je nějakou dobu hotový, v nejbližší době čekám korekturu sazby....


Fort [07:05:29 20.5.2024]
Peter: Co vím, tak byli problémy s překladem. Anička potřebovala nastudovat Japonskou historii, aby mohl být překlad dokončen. Až se tak stane půjde kniha do prodeje.


Aktuality

Rozhodněte o nové CREW Manga sérii pro rok 2025!

Es [23:05:11 22.5.2024]
Zdravím, ráda bych byla za Banana fish nebo Given


Žebříček za duben 2024

ňouma [11:05:59 22.5.2024]
Pavlovský: A teď už budu otravnej. Harleen se zase prodává jak prase. Kolik lidí by si si z velkým nadšením koupilo pokračování. I když v těch sborníkách co sme o nich už mluvili a vy ste nechtěl že sou spíš pro BBart. K....


Modrá CREW

xflori01 [21:41 02.12.2023]
Za Zabijáka v dalších číslech jsem rád, ale trošku mně mrzí, že není v dalším díle nějaký navrátivší. Už se dost těším na poslední číslo Orbitalu.


Pavlovský [11:06 04.04.2023]
lamahe: Díky za tip! Už jsme se k tomu dostali a vypadá to zajímavě. Píšeme si to do seznamu věcí, o kterých se dá uvažovat... ale teď máme soupisku MC už dost plnou. Tak uvidíme.


lamahe [00:02 03.11.2022]
Čo tak The Transporter od dua Roulot / Armand? Vydáva Le Lombard. Asi jediná kontra je, že to ešte nie je dokončené. Ale vyzerá to skvelo a rozsah v dvoj-knihách (obvyklých pre Modrú crew) by tiež sedel.
Aksimus [00:05:57 24.5.2024]
Ahoj sháním komiksy:
CZ
Witchblade 4-5;

Tomb Rider 2-4;

Zaklínač;

Sunstone;

EN

Dragon Age;

Vampirella;

Divinity: Original Sin;


Nabídky prosím posílat na e.korpousenko@gmail.com


sab [20:05:48 21.5.2024]
Komplet Thorgal - 11000 Kč, saba@volny.cz
1) Zrazená čarodějka (CooBoo) - nečtené

2) Ostrov v ledových mořích (CooBoo) - nečtené

3) Nad jezerem beze dna (Modrá Crew) - jednou čtené

4) Černá galéra (Modrá Crew)- jednou čtené

5) V říši stínú (BBart) - nečtené

6) Pád Brek Zarithu (BBart) - nečtené

7) Dítě hvězd (S. Press) - jednou čtené

8) Alinoe (BBart) - nečtené

9) Lukostřelci (Modrá Crew) - jednou čtené

10) Země Qaa (BBart)- nečtené

11) Tanatlokovy oči (Egmont)- nečtené

12) Město ztraceného boha (Egmont) - nečtené

13) Mezi zemí a světlem (Egmont) - nečtené

14) Aaricie (CooBoo) - nečtené

15) Vládce hor (CooBoo) - nečtené

16) Vlčice (CooBoo) - nečtené

17) Strážkyně klíčů (Egmont) - nečtené

18) Sluneční meč (Egmont) - nečtené

19-23) Neviditelná pevnost (obsahuje 5 alb, Egmont) - nečtené

24-29) Barbar (obsahuje 5 alb, Egmont) - nečtené


KP [16:05:18 19.5.2024]
Sháním staré komiksy DYLAN DOG v italštině, němčině, případně srbské a chorvatské. Nabídky na WhatsApp 607481300 a ruvnou s fotkami obálek a hřbetu (titul a číslo dilu). Vážně nemám zájem o české, koupil si je před 20 lety. Teoreticky chybí mi asi tři čísla v polštině. Pokud někdo něco má, ozvěte se.
Batman: V žáru smrti (Metro)
Přiznání (Iron Comics)
[Moje hvězda] 1 (Asian Style)Crwecon 2023
Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž