crew.cz - Světové komiksy česky | aktuality
Takopího prvotní hřích 1
Katalog komiksů CREW (PDF verze ke stažení)

Aktuality

Fullmetal Alchemist - Ocelový alchymista 26

obrázek k novince Fullmetal Alchemist - Ocelový alchymista 26 Předposlední díl skvělé manga série, ve které se bojuje pomocí alchymie... a snaží se vytvořit kámen mudrců. Ovšem problém je, že za všechno se platí. Někdy zaplatíte vy, někdy necháte zaplatit všechny ostatní.

A právě se blíží okamžik placení.

Rozhodující okamžik! Slunce mizí, přichází temnota a s ní konec světa i nový řád. Bratři Elricovi dělají, co mohou, ale naděje pomalu hasne...

Listovací ukázku si můžete prohlédnout i bez placení. Stačí se podívat TADY!připojená galerie

9.6.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

CRWECON 2024 - už zítra!

obrázek k novince CRWECON 2024 - už zítra! Připomínáme:

V deset hodin dopoledne vypukne v klubu Cross (Plynární 23, Praha 7, pár metrů od stanice metra Nádraží Holešovice) další ročník komiksového srazu! Red Meat, manga, stolní hry, kreslíři, japonské jídlo, pivo, komiksové novinky, burza, prodej originálů, přednášky, soutěže, vydavatelské plány, cosplay... všechno, co si jen přejete, vměstnané do jednoho jediného dne!

Program (a je to ještě nabítější než kdy dřív) najdete TADY!

7.6.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Oprava u Zabijáka démonů 16

obrázek k novince Oprava u Zabijáka démonů 16 U Zabijáka démonů číslo 16 došlo k velmi nepříjemné chybě, kdy na obálce vypadlo jméno autora. Kniha se předělávala a k dispozici jsou již opravené verze (rozdíl je pouze ve jménu autora na obálce). Pokud máte původní verzi, můžete se na nás obrátit a knihu vyměníme. Stejně tak by vám titul měli vyměnit i na obchodech.

Ještě jednou se omlouváme. Díky moc za pochopení.připojená galerie

7.6.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 2

Láska ve střihu cosplaye 6

obrázek k novince Láska ve střihu cosplaye 6 Setkání s Amanem, specialistou na ženské postavy, Wakanovi ukáže, že není zdaleka jediný, komu svět cosplaye změnil život. Marin zase Amaneho životní příběh inspiruje k plánům na nový cosplay. Ten se však i pro Wakanu, zoceleného tvorbou minulých čtyř kostýmů, ukáže být tvrdým oříškem. Jak si s novou výzvou poradí?

Další, hodně zajímavý díl romantické série ze světa cosplaye!

Listovací ukázku najdete TADY!připojená galerie

6.6.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Dark Souls - Vykoupení 1: Ztracená lidskost

obrázek k novince Dark Souls - Vykoupení 1: Ztracená lidskost Temné fantasy, která u nás vychází zároveň s celosvětovým vydáním!

Chladnoucí uhlíky táborového ohně osvětlují zdevastovanou krajinu. Žena, záhadně navrácená k životu, se probouzí z hlubokého spánku bez jakékoli vzpomínky na svou minulost.

Ve světě změněném k nepoznání ji nemilosrdně pronásledují tajemní Strážci Šupiny. Naštěstí jí nečekaně přichází na pomoc mocný bojovník, který však zarputile střeží tajemství minulosti – jak té její, tak své.

Zbrusu nový příběh ze světa hry Dark Souls vás zve, abyste opět vstoupili mezi temné stíny a čelili samotě a nesnázím!

Temnou ukázku můžete prolistovat TADY!připojená galerie

5.6.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Deadpool: Samuraj

obrázek k novince Deadpool: Samuraj Oba svazky manga Deadpoola u nás vychází v jedné knize!

Všemi milovaný, užvaněný žoldák konečně zavítal do mangy! Když sám Iron Man pozve Deadpoola, aby se připojil k Samurajskému oddílu, japonské divizi Avengers, prostě se nemůže nic pokazit. Deadpool do toho jde přece hlavně kvůli penězům... a výletu do Japonska. Bude to v pohodě, že jo?

Jen co dorazí do Tokia, hrnou se na něj příležitosti dokázat, že je právoplatný spolupracovník Avengers a všeobecně užitečný a pohledný hrdina. Ale hlavně se nezapomíná bavit! Vtipkuje s novými kolegy, bojuje proti bohům, paří na koncertech a taky se opakovaně nechává porcovat na kousky... to vše v doprovodu nezaměnitelných zmatků a jemu vlastnímu smyslu pro humor. A kdoví, třeba taky zkusí uvařit čimičangy!

Řekneme vám to prostě na rovinu: Deadpool půjde proti Lokimu a Thanosovi a pak už to bude jenom divnější a divnější!

Šílená parodie na mangu (a její redaktory a vydavatele) s překvapivými hostovačkami právě přichází... a nahlédnout do ní můžete TADY!připojená galerie

4.6.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

MARVEL romány s parádní slevou 36 %!

obrázek k novince MARVEL romány s parádní slevou 36 %! Po celý červen na našem e-shopu najdete všechny MARVEL romány s parádní slevou 36 %!

Avengers: Kdo by nechtěl vládnout světu: Osamocení Avengers proti Hydře, Ultronovi a Dormammu. Najednou!

Deadpool: Packy, packy, pacičky: Tahle knížka je o štěňátkách. Štěňátkách, co se proměňujou v ošklivý veliký monstra!

Spider-Man: Pramen mládí: Román na motivy klasického pavoučího příběhu zasazený do dnešní doby.

Venom: Smrtonosný ochránce: Eddie Brock, opouští New York a vydává se na západ do San Francisca. A problémy ho následují.4.6.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Batman 2: Jejich temné plány, díl druhý

obrázek k novince Batman 2: Jejich temné plány, díl druhý „Bylo nebylo, kdysi v jednom strašidelném domě čtyři darebáci povečeřeli s ďáblem,“ začíná v druhé knize JEJICH TEMNÝCH PLÁNŮ své vyprávění Joker. Že se ten ďábel jmenuje Designer a že ta večeře skončila jeho smrtí, už víme z minulého dílu. Stejně jako to, že celý složitě rozehraný plán, jehož cílem je zničit Batmana, je Designerovým dílem. Být po smrti není pro některé lidi očividně velká překážka. A tak zatímco se město hemží zombie policisty a Riddler je bez sebe ze své nové křížovky, Catwoman s Harley se prořezávají čím dál hlouběji do nevábného podbřišku gothamského finančního podsvětí a Batmanovi nezbývá, než se dočasně spojit s někým, kdo byl ještě na začátku této zběsilé noci jeho úhlavním nepřítelem…s Deathstrokem.

Pokračování nové radikální kapitoly batmanovské ságy vám opět přináší scenárista JAMES TYNION IV a kreslíři GUILLEM MARCH, TON S. DANIEL, C ARLO PAGULAYN, JORGE JIMÉNEZ a další. Kniha obsahuje sebrané příběhy ze sešitů BATMAN č. 91−94, BATMAN SECRET FILES č. 3 a debut nové postavy: Punchline.

Zalistovat si můžete TADY!připojená galerie

3.6.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Tvá dubnová lež 6

obrázek k novince Tvá dubnová lež 6 Romantická manga z hudebního prostředí. Hlavní hrdina se musí postavit své minulosti... a jak jinak než během koncertu, během kterého půjde o všechno. A jako vždy, i k tomuhle dílu si můžete pustit skladbu, o kterou půjde.

Kaori a Kósei byli pozváni, aby se zúčastnili galakoncertu pořádaného koncertní síní Tówa! Společně se pouštějí do usilovného cvičení skladby „Lásky žal“, ale zdá se, že Kóseiovi se z nějakého důvodu moc nechce...

Ukázku si můžete vyťukat do kláves TADY!připojená galerie

2.6.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 1

World of Warcraft: Putování Azerothem - Northrend

obrázek k novince World of Warcraft: Putování Azerothem - Northrend Dokonalá knížka pro všechny příznivce Warcraftu... a fantasy turisty!

Ledové hlubiny Northrendu chrátní taje, o nichž nikdo nemá zdání!

Tajemná, krásná a nesmiřitelná Koruna Azerothu je kontinentem s bohatou historií plnou střetů, tragédií i triumfů. Připojte se ke spoluzakladateli Ligy průzkumníků a vladykovi Muradinu Bronzebeardovi na cestě nezkrotnou, bouřlivou divočinou Northrendu. Na cestě za objevy, diplomacií a obnovením spojeneckých svazků. Muradin vás se svými bratry, Mluvčím Azerothu Magnim a milovníkem dobrodružství Brannem, provede od Ledové citadely pod vládou Pohromy přes fialově zbarvený Křišťálovy háj a hořce chladná údolí Dragonblightu až do sídla Ledorozených v Bouřných vrších. Putování Azerothem: Northrend se tak stává dalším krokem na nezapomenutelné pouti napříč Azerothem.

Nahlédnout do průvodce můžete TADY!připojená galerie

30.5.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

celkem v této sekci vloženo 2685 záznamů

Archív starých aktualit


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek

Auditorium

rooty [15:06:40 23.6.2024]
Tak Preacher taky už vyšel a nebrani to tomu vydat omnibus ;-) U Gotham central jsou taky nejake dily vyprodane a za me si zaslouzi vydat v tomto formatu. Videa jsem si vsiml vecer, akorat me spise prijde, jestli necht....


Peťa [10:06:59 23.6.2024]
Roboty: S americkým upírem spíš nepočítej,viz. Konec videa kde o tom mluví https://youtu.be/X0ZiFsyKGWA?si=pqSNPXkOJvyTKqOD Gotham central snad vydal Bbart,ne ?


rooty [00:06:14 23.6.2024]
+ mě ještě zajímá Gotham central, to mám v aj, ale v překladu bych do toho určitě taky šel.


rooty [19:06:06 21.6.2024]
Zdravím, je prosím šance v rámci nového projektu omnibusů i na Amerického upíra?


Sans [15:06:03 21.6.2024]
Pavlovsky: Zdravim, mate v planu vydat v budoucnu dalsi knihy s pribehy iznouguda? Mam doma obe dve co vysli a nemuzu si je vynachvalit.


Aktuality

PREACHER SE VRACÍ V PARÁDNÍM ZPRACOVÁNÍ!

Peter [13:06:39 22.6.2024]
Už to vidím, sedí to na absolute verzie, ktoré som nebral na ohľad, keďže sú kúsok väčšie ako omnibusy. Zaujímavý krok Nech sa darí omnibusom u nás!


Pavlovský [23:06:53 21.6.2024]
Peter: V Americe vyšlo víc verzí. Jedna dělená na dvě části, jedna na tři. My sáhli po té, co to dělí na tří. Jak z důvodu ceny, tak lepší čitelnosti


Peter [21:06:23 21.6.2024]
Preacher už budúci týždeň výjde, na ktorého sa teším ale mám dotaz jeden. Z akého dôvodu sa rozhodlo pre 3x 700 strankovy omnibus oproti 2x 1000 ako to vyšlo v amerike? Cenová dostupnost pre zákazníka, veľkosť samotne....


Vydali jsme

Batman 2: Jejich temné plány, díl druhý

Pavlovský [08:06:43 13.6.2024]
Mike731: Bohužel, máte pravdu. Tohle uniklo. Není to chyba, která by knihu vyloženě ničila, ale vážně zamrzí. Omlouváme se.


mike731 [13:06:08 12.6.2024]
https://imgbox.com/x6cZ59uF Je to pár stránek před koncem hlavního příběhu. A zajímavé také je, že oproti první části jsou obálky jednotlivých čísel opačně (liché x sudé stránky) - alespoň u mojí kopie.


Modrá CREW

xflori01 [21:41 02.12.2023]
Za Zabijáka v dalších číslech jsem rád, ale trošku mně mrzí, že není v dalším díle nějaký navrátivší. Už se dost těším na poslední číslo Orbitalu.


Pavlovský [11:06 04.04.2023]
lamahe: Díky za tip! Už jsme se k tomu dostali a vypadá to zajímavě. Píšeme si to do seznamu věcí, o kterých se dá uvažovat... ale teď máme soupisku MC už dost plnou. Tak uvidíme.


lamahe [00:02 03.11.2022]
Čo tak The Transporter od dua Roulot / Armand? Vydáva Le Lombard. Asi jediná kontra je, že to ešte nie je dokončené. Ale vyzerá to skvelo a rozsah v dvoj-knihách (obvyklých pre Modrú crew) by tiež sedel.
Lachvos [13:06:47 23.6.2024]
Lachvos13:23Prodám
Ahoj,
prodávám comicsy ve slevě 35%-60% v češtině, jednou čtené a v perfektním stavu - uloženy v knihovně mimo slunce a v nekuřáckém prostředí.
Ve většině se jedná o pevné vazby, které už při vydání byli v distribuci pouze omezeně.
Některé knihy už v knihkupectví neseženete.

Abe Sapien 1: Dýka z Lipu (pevná vazba)
Abe Sapien 2: S ďáblem nejsou žerty a další příběhy (pevná vazba)
Cena 500 Kč

Americká liga spravedlnosti 1: Nejnebezpečnější hrdinové světa (pevná vazba)
Americká liga spravedlnosti 2: Následky zla (paperback)
Cena 750 Kč

Batman / Želvy nindža (pevná vazba)
Batman / Želvy nindža II (pevná vazba)
Cena 750 Kč

Daredevil: Muž beze strachu 2-4 (pevná vazba)
Cena 1100 Kč

Doctor Strange: Zatracení (paperback)
Cena 150 Kč

Smax (pevná vazba)
Top 10, kniha první (pevná vazba)
Top 10, kniha druhá (pevná vazba)
Top 10: Devětačtyřicátníci (pevná vazba)
Cena 3200 Kč

Při objednávce nad 1200 Kč dostanete comics Fell 1:Kruté město zdarma.

Vážným zájemcům zašlu na požádání detailní fotky knih.
Poštovné platí kupující (Zásilkovna nebo Česká pošta od 79 Kč) nebo osobní předání v Moravské Třebové (okres Svitavsko).
Kontakt na email lachman33@seznam.cz


Vladimiir [13:06:34 20.6.2024]
Nabízím Asterixe:

Asterix a Rahazáda 200
Nebe mu padá na hlavu 150
Asterix z Galie 80
Asterix a Gótové 120
Asterix a cesta kolem Galie 80
Souboj náčelníků 80
Obelix a spol 200
Sídliště bohů 80
Asterix a zlatý srp 150
Asterix gladiátorem 80
Asterix a Kleopatra 80
Velký příkop 150
Asterixova odyssea 150
Asterixův syn 120
Asterix v Helvétii 80
Asterix věštec 150
Asterix a Caesarův vavřínový věnec 80
Asterix věštec 150
Asterix v Hispánii 150
Dárek od Caesara 80
Asterix a velká zámořská plavba 150
Asterix legionářem 80
Asterix a Normani 120
Asterix v Británii 120
Asterix a slavný štít 150
Asterix a kotlík 80
Asterix a olympijské hry 80


Karl173 [08:06:31 20.6.2024]
Batman Znovuzrození komplet ( 13 dílů ) 2500,- kč
Alias běžná verze 1000,-kč
Asgard 230,-kč
Barbar Conan ( Marvel 2019-2021 ) 1-3 - 800,- kč
Bitevní pole 200,-kč
Bůh krys ( běžná verze ) 280,-kč
Chlad ( běžná verze ) 680,-kč
Green Lantern: Pomsta Green lanternů 150,- kč
Green Lantern: Tajemství původu 150,- kč
Green Lantern: Žádný strach 150,- kč
Green lantern dohromady - 400,-kč
Tony Stark: Iron Man 1-3. 450,-kč

Perfektní stav

kontakt: lars.jakekhy@gmail.com
Solo Leveling 1 (klarinkniznisvet)
[Moje hvězda] 1 (terrathereader)
Solo Leveling 1 (volajmahope)Crwecon 2024
Crwecon 2023
Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž