crew.cz - Světové komiksy česky | aktuality
Tokyo Revengers 9
CRWECON 2024

Aktuality

Ohlašování duben až červen 2023 – 4

obrázek k novince Ohlašování duben až červen 2023 – 4 A teď tady máme komiksy (nejen) pro mladší čtenáře. Začneme těmi, co rozhodně potěší i ty odrostlejší:

LUCKY LUKE: DALTONOVI VE VÁNICI
Daltonovi jsou opět na útěku. A tentokrát to vzali opravdu důkladně. Utekli až do Kanady, do země dobrého vychování a kanadské jízdní policie. V patám je jim Lucky Luke a Tratabum, nejpitomější pes na světě. Dokážou si poradit se čtveřicí podlých zločinců, kteří se neštítí ani toho dát si pseudonymy?
Vyjde: duben

GARFIELD 59: GARFIELD CHODÍ SPÁT SE SLEPICEMI
Co k tomu ještě vůbec psát? Prostě další humorem nadupaná várka stripů s hláskujícím kocourem v hlavní roli!
Vyjde: duben

SIMPSONOVI: MONUMENTÁLNÍ KOMIKSOVÝ NÁVAL
Začneme drobnou aférou profesora Frinka, přidáme trochu Milhousova fantazírování, vypravíme se do raných let pana Burnse, maličký Homer zjistí, že přání mají vždycky nějaký háček, Ralf Wiggum se stane životním vzorem… a to pořád není zdaleka všechno!
Vyjde: květen

STRÁŽCI GALAXIE: NEJHLEDANĚJŠÍ V GALAXII
Galaxie je plná nebezpečí a mezi námi a naprostou zkázou všeho stojí jenom Strážci galaxie. Buďme rádi, že je tahle tlupa na naší straně! Přečtěte si příběhy z jejich dobrodružných životů, ve kterých se budou muset vypořádat s řadou záludných nepřátel – ale také se naučit spolu vycházet a fungovat jako tým.
Vyjde: květen

No a samozřejmě, každý měsíc je možné se těšit na nový sešit Simpsonových a SpongeBoba!

připojená galerie

3.4.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování duben až červen 2023 – 3

obrázek k novince Ohlašování duben až červen 2023 – 3 A tady máme další pokračovačky úspěšných řad... a pár ukázkových obrázků jako ochutnávku!

MODRÁ CREW – ELRIK 3-4
Elrik opustil ostrov Melniboné, město Imrryr, palác, trůn i svou lásku – a bloudí po Mladých královstvích, kde mu říkají Bílý vlk. Bude dál hříčkou osudu, bohů a svého černého meče hltajícího duše? Druhá polovina oslnivé adaptace klasických temných fantasy románů legendárního autora Michaela Moorcocka!
Vyjde: květen

PARCHANTI Z JIHU 4: ZKOUŠKA ODVAHY
Trenér Boss drží okres Craw pod krkem z jediného důvodu: hodně vyhrává ve fotbale. Takže pokud chce unikat svým nepřátelům i po nejtrapnější a nejhorší porážce kariéry, musí být ještě míň trenér a ještě víc zločinec. A těch nepřátel je čím dál víc...
Vyjde: duben

USAGI YOJIMBO: KŘIŽOVATKY
Králičí ronin Miyamoto Usagi a jeho nový společník Yukichi vyrážejí společně na cesty a pevně doufají, že všechny trable už mají za sebou. Osud jim však klade do cesty stále nové a nové překážky!
Vyjde: duben

ŽOLDNÉŘ 9: ZTRACENÍ PŘEDKOVÉ
Nan-taj a Žoldnéř se pustí do vyčerpávajícího pátrání po původu mladé bojovnice. Přitom odhalí existenci potomků bájného města Atlantidy, kteří cosplay anime costumes přišli na Zemi z planety Geos, aby ji kolonizovali, a kteří tu vytvořili vyspělou kulturu, jež zůstala po tisíciletí izolovaná od všech ostatních.
Vyjde: květen

A tady máme pár Legend. Jak z Marvelu, tak z DC! Plus něco navíc!

LEGENDY MARVEL: TAJNÁ INVAZE
Brian Michael Bendis, Leinil Francis Yu
Mimozemská civilizace Skrullů, kteří dokážou měnit svoji podobu, tajně infiltrovala veškeré superhrdinské týmy světa s jediným cílem – planetární invazi. Pozemští hrdinové se musejí sjednotit, aby odrazili útok… ale jak to vůbec můžou dokázat, když ani netuší, jestli mezi jejich kolegy není skrytý nepřítel? Jakýkoliv hrdina může patřit k mimozemským útočníkům, a tak se každý musí sám sebe ptát: Komu je možné věřit?
Vyjde: květen

LEGENDY DC: FLASHPOINT
Geoff Johns, Andy Kubert
Barry Allen je hrdina. Jako Flash, nejrychlejší muž na Zemi, ochraňuje nevinné a bojuje se zlem. Tento svět však nezná. V tomto světě Aquaman a Wonder Woman zatáhli miliony lidí do války, Batman má na rukou krev stejně jako jeho nepřátelé, a o Supermanovi tady v životě neslyšeli. Barry musí přesvědčit podivné, nebezpečné hrdiny této reality, aby mu pomohli v jeho záměrech, a vše uvést do původního stavu. Ale ať selže, nebo se mu to podaří, svět už nikdy nebude stejný.
Vyjde: červen

FLASH: NEJRYCHLEJŠÍ MUŽ SVĚTA
Kenny Porter, Ricardo López, Ortiz Juan Ferreyra, Jason Howard
Staňte se svědky začátků Barryho Allena coby Flashe v tomto oficiálním komiksu k filmu! Barry se po trýznivém dobrodružství s Ligou spravedlnosti odhodlá stát skutečně kvalifikovaným a inspirativním hrdinou. Jelikož se v Central City objevují nové hrozby, Flash požádá Batmana, aby mu poradil, jak kontrolovat své schopnosti. To se však Barrymu nedaří ani pod vedením tak zkušeného mentora, jako je Temný rytíř. Podaří se šarlatovému tempaři získat kontrolu nad zdrojem rychlosti a zanechat hrozivé padouchy v prachu za sebou, nebo bude nucen zpomalit až k úplnému zastavení?
Vyjde: květen

KONEC LIDCTVA
Tom Taylor, Trevor Hairsine, Stefano Gaudiano
Šest set milionů lidí. Tolik se jich stalo obětí záhadného viru, který se rozšířil na naší planetě. Šest set milionů nakažených. Šest set milionů proměněných v nemyslící vrahy. Mezi Zemí a naprostým vyhubením lidstva už stojí pouze Superman, Batman, Wonder Woman a ostatní členové Ligy spravedlnosti… Ale jak dlouho vydrží? Nic z toho, čemu dosud museli čelit, je nemohlo připravit na masakr takových rozměrů. A zatímco jsou hrdinové i zločinci, bohové i monstra vyhlazováni, jedna otázka zůstává: Co se stane s nejmocnějšími hrdiny světa, pokud svět skončí? Tom Taylor spolu s kreslíři Trevorem Hairsinem a Stefanem Gaudianem rozpoutali Konec liDCtva – zcela novou vizi nejtemnější hodiny ve vesmíru DC. Ale dávejte si pozor: hrůza je nakažlivá.
Vyjde: duben

připojená galerie

2.4.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Akira 5

obrázek k novince Akira 5 Předposlední díl legendární sci-fi manga série!

Tecuova reakce na laserový paprsek ze satelitu SOL je dramatická. Pohled na zničující laser, který jej prve připravil o ruku, v něm vyvolá traumatickou reakci, která vybudí jeho psychické síly na maximum. Nyní dokáže koncentrovat sílu světla a přivolat tak zpět budovy zničené během výbuchu. Zároveň zažije trans, v němž si připomene bolestné události z dětství, které až dosud potlačoval. Poté se plně odevzdá Akirovi, jelikož si je nyní vědom jeho ohromného ničivého potenciálu.

Spolu s budovou se opětovně zhmotní i Kaneda a shledává se s Kei. Společně se svým bývalým nepřítelem Jokerem se rozhodnou Tecua zastavit.
Píše se rok 2020 a atmosféra v Neo-Tokiu houstne – plukovník, Mijako, Kaneda i americká vojska se chystají utkat s Akirou a Tecuem.

Pomocí psychických sil můžete shlédnout listovací ukázku TADY!



připojená galerie

31.3.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

NOVÝ SPECIÁLNÍ BALÍČEK: JASON AARON!

obrázek k novince NOVÝ SPECIÁLNÍ BALÍČEK: JASON AARON! Na náš e-shop právě přistál nový speciální balíček! První díly sérií hosta Comic-Conu Prague Jasona Aarona! Hostem letošního Comic-Conu Prague je i jeden z nejplodnějších komiksových scenáristů současnosti, Američan Jason Aaron. Nejvíce sérií píše pro MARVEL (Avengers, Thor, Doctor Strange), ale oceňované jsou i jeho dramatické série Skalpy či Parchanti z Jihu. Připravili jsme pro vás ochutnávkový balíček Jasonovy tvorby s 40% slevou, ať si máte na Comic-Conu Prague co nechat podepsat.

Balíček obsahuje:
Parchanti z Jihu 1: Takový to byl muž
Skalpy 1: Země indiánů
Thor 1: Bůh hromu znovuzrozený
Doctor Strange 1: Cesta podivných



31.3.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Modrá Crew 27: Elrik (1-2)

obrázek k novince Modrá Crew 27: Elrik (1-2) Parádní temná fantasy vychází - včetně předmluv samotného autora románového originálu Michaela Moorcocka a komiksového kinga Alana Moora!

Velkolepá komiksová adaptace slavného románu Michaela Moorcocka!

Elrik, vládce prastarého dračího ostrova Melniboné, je jednou z nejikoničtějších postav světové fantasy literatury. Albína Elrika už celé milénium při životě drží jen lektvary a magie, což jeho protivníci považují za slabinu a snaží se ho sesadit z Rubínového trůnu. Aby toho Elrik neměl málo, ještě se na něj chystá horda pirátů z Mladých království. To vše ve jménu Ariocha, nejmocnějšího pána Chaosu – a je zaděláno na pořádnou řežbu.

A jak je v kraji zvykem, i tenhle díl Modré Crwe obsahuje hned dva díly původní série!

Uctívat chaos čtením ukázky můžete TADY!



připojená galerie

30.3.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování duben až červen 2023 – 2

obrázek k novince Ohlašování duben až červen 2023 – 2 SUPRO: HRDINOVÉ NA DLUH

Tohle je fakt v našem edičáku dost velký a zásadní počin. Je to po dlouhé době český projekt, za kterým stojíme téměř od samého začátku. Který nás oslovil natolik, že jsme porušili všechny své zásady ("přineste nám to hotové a my o tom popřemýšlíme"). Aby taky ne, když bylo od první vteřiny vidět, že autoři mají nejen talent, ale i jasnou a zajímavou vizi. A samozřejmě, také už něco za sebou. Za komiksem Supro stojí scenáristka a kreslířka Štěpánka Jislová (Bez vlasů, Hon na Macbetha, Češi 1938) a kreslíř Viktor Svoboda (Aargh 16, 17, Rychlé šípy a jejich úžasná nová dobrodružství). A fakt si myslíme, že tady se překonali, stvořili originální superhrdinský příběh, aniž by ztratili svůj osobitý styl a pohled na svět.

Co byste udělali pro to, abyste se stali superhrdiny? Ve světě Supro™ nemusíte za superschopnost zaplatit pádem do radioaktivního odpadu ani traumatickou ztrátou rodiny. Stačí… zaplatit. Nemáte na to? Asistenční program nabízí celou škálu výhodných půjček!

O superhrdinském životě sní i Ida, která už jednu šanci promarnila. Její přítelkyně Evelína mezitím sklízí slávu a úspěch. Jejich životy by snad ani nemohly být rozdílnější. Když se začnou kupit podivné náhody, které Idu málem stojí život, nechce se jí tomu věřit. Kdo by měl zájem na odstranění někoho tak ne-suprového, jako je ona?

Supro™: Hrdinové na dluh je příběh z ranku young adult, který spojuje společenskou kritiku s romantickým dramatem a napínavým thrillerem.

Vyjde: Květen - na Svět knihy!

připojená galerie

30.3.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Batman: Arkham - Pochmurný dům v pochmurném světě (Legendy DC)

obrázek k novince Batman: Arkham - Pochmurný dům v pochmurném světě (Legendy DC) Ikonické komiksové dílo přichází znovu, v Legendách DC!

V roce 1920, po smrti své narušené matky, začal geniální psycholog Amadeus Arkham přestavovat svůj rodný dům na nemocnici pro léčbu duševně nemocných. O více než půl století později je Arkhamův ústav místem plným bezútěšných chodeb a tísnivých stínů – temnou hádankou z kamene a dřeva, kterou je nejlepší nechat nerozluštěnou. V jeho klaustrofobních vypolstrovaných celách a neosvětlených sklepeních přebývají Batmanovi duševně narušení nepřátelé a sní o dni, kdy povstanou a svrhnou svět rozumu.
A ten den konečně nastal.

Je 1. dubna a blázni ovládli blázinec. Obyvatelé Arkhamu, v čele s Jokerem, předkládají strašlivé ultimátum muži, jenž je zodpovědný za jejich uvěznění. Batman musí sestoupit do srdce temnoty a čelit pravdě o své vlastní rozpolcené identitě – nebo se odsoudit ke sdílení osudu pacientů Arkhamova ústavu.

Legendární komiksový titul, který napsal Grant Morrison a nádherně ilustroval
Dave McKean, vychází v edici Legendy DC včetně bohatého bonusového materiálu.

Listovací ukázku jsme zavřeli TADY!



připojená galerie

29.3.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování duben až červen 2023 – 1

obrázek k novince Ohlašování duben až červen 2023 – 1 Tak je to konečně tady. Na Komiksáři (přesně řečeno TADY! stránce ohlašujeme novinky na druhé čtvrtletí. Je toho hodně, přes šedesát titulů. V pořadu ohlašujeme novinky, ovšem asi by bylo správné, ohlásit i zbytek. Tak jdeme na to. A začneme shrnutím už rozjetých manga a superhrdinských sérií.
A začneme tou mangou a pěkně podle měsíců.

DUBEN
Bleach 34
Jujutsu Kaisen 6
Naruto 59
Zabiják démonů 11
Zaslíbená země nezemě 18

KVĚTEN
Ateliér špičatých klobouků 10
Berserk 13
Fullmetal Alchemist 22
Gantz 35
Chainsaw Man 4
My Hero Academie 18
Pokémon 12
Pokoj v barvách štěstí 4
Spy x Family 8
Tokyo Revengers 5
Tvé dubnové lži 2

ČERVEN
Jujutsu Kaisen 7
Občanská hlídka 4
Naruto 60
One Punch Man 8
Jak jsem se reinkarnoval coby sliz 5
Útok titánů 34
Zabiják démonů 12

Slušný, ne?

A co pokračování sérií z Marvelu a DC?

DOCTOR STRANGE - NEJVYŠŠÍ ČARODĚJ 3: HEROLD
Doctor Strange se musí pustit do záchranné mise, jaká nemá v historii vesmíru obdoby – musí zachránit Galactuse! Požírač planet se dostane do říše magie a konzumace planet odlišné reality ho začíná přetvářet v něco ještě mnohem děsivějšího. Narušení kosmické rovnováhy způsobí destabilizaci dimenzí a v sázce je osud veškerého bytí!
Vyjde: duben

IMMORTAL HULK 3: HULK V PEKLE
Zelené dveře se otevřely a Peklo vyhřezlo ven. Jeho vládce přichází sklízet. Jenže v nejnižším Pekle masky padají dolů – a Ten, který je pode vším, bude konečně odhalen. Ani Peklo není tak silné, aby zastavilo strašlivý hněv Hulka!
Vyjde: duben

BATMAN 13: BANEOVO MĚSTO, díl druhý
Finále Batmanovy řady!
Bane připravil Batmana o všechno. Teď se Temný rytíř vrací do Gothamu, aby si město vzal zpět. I kdyby se mu však podařilo osvobodit Gotham před Banem, v pozadí čeká další, ještě temnější figura. Jeviště pro závěrečný střet tří nejobávanějších postav vesmíru DC je připraveno. Který z Temných rytířů zůstane stát na nohou, až se prach usadí?
Vyjde: duben

AVENGERS 9: SVĚT PROTI SHE-HULK
She-Hulk byla prohlášena za celosvětovou hrozbu a nejmocnější hrdinové Ruska, Zimní hlídka, dostanou za úkol předvést ji před spravedlnost! Jen Waltersovou tak čeká osud příliš krutý i pro Hulky: Rudý pokoj! A kromě toho: Dozvíte se skutečné poslání pravěkých Avengers a vydáte se s Ghost Riderem na cestu za pomstou!
Vyjde: květen

FLASH 14: DOBA FLASHŮ
Příchod mocného padoucha Paradoxe ukáže Flashovi, co se stane, když se do souboje superschopností připletou obyčejní lidé. Barry Allen v tomto dynamickém příběhu poběží, aby zachránil sebe, své blízké i veškerou realitu. Celý Flashův odkaz visí na vlásku a jedinou naději na záchranu multiverza představuje muž, který zabil jeho matku!
Vyjde: květen

VENOM 4: ABSOLUTE CARNAGE
Vražedný symbiont Carnage se vrátil a Venom musí za každou cenu ochránit svého syna Dylana. Ale Venom a Carnage nejsou jediní symbionti ve hře – a to znamená další, vůbec největší hromady mrtvol! A aby těch problémů nebylo málo, vyjde najevo, že v Dylanovi se skrývá víc, než si Venom, Carnage či Redd Richards z alternativní reality uvědomují...
Vyjde: červen

připojená galerie

28.3.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Zaklínač: Rónin

obrázek k novince Zaklínač: Rónin Originální manga ze světa Zaklínače!

V novém světě inspirovaném japonským historickým obdobím Edo čelí Geralt obtížným morálním rozhodnutím a střetne se v boji s různými duchy zvanými jókai, démony zvanými oni a jinými tvory z japonských mýtů. Každé setkání je vodítkem v jeho zoufalém pátrání po tajemném přízraku sněžné ženy zvané juki onna, která je klíčem k osobě, kterou se Geralt snaží nalézt. Ovšem hledání nebude vůbec snadné…

Komiks je sice manga, čili se čte od zadní stránky k přední, a u obrázků a bublin se postupuje zprava doleva - ale je barevný a vychází ve větším, americkém formátu!

Zaplaťte Zaklínači a budete se moci kouknout na ukázku TADY!



připojená galerie

28.3.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Čarodějova nevěsta 17

obrázek k novince Čarodějova nevěsta 17 Vydávání Čarodějovy nevěsty se zpomalilo - což ale není úplně naše vina. Je to hodně nová věc, takže musíme čekat, až komiks vyjde v Japonsku a teprve pak se mohou překladatelé pustit do překládání a grafikové do grafikování. Ovšem zase se můžeme pochlubit, že české vydání vychází ani ne měsíc poté, co to vyšlo přeložené do angličtiny. Takže jsme vlastně docela rychlí.

Jo, vydávat aktuální komiksy má své obtíže - ale nestěžujeme si. Zvláště, když to jsou takovéhle pecky!

Co si počít s Philomelou? Jde ji ještě zachránit, nebo je ztracena a musí zemřít? Čise s Eliasem v tom mají jasno, a tak se přítelkyni vydávají na pomoc. Jenže Philomelina babička, Lisbeth Sargantová, má vlastní plány a na dobro své vnučky nebere jako obvykle žádné ohledy...

Listovací ukázku si můžete vykouzlit TADY!



připojená galerie

27.3.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

celkem v této sekci vloženo 2654 záznamů

Archív starých aktualit


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek





Auditorium

Peter [21:05:15 19.5.2024]
Ako je na tom sogunov popravci? Bude predsa ešte teraz? V katalógu je ale na webe stále chyba


Yami21 [19:05:42 19.5.2024]
Veľká vďaka za pridanie mangy "Cizinec na pláži", urobili ste mi tým veľkú radosť, úprimne som prestala dúfať, že vyskúšate nejaké BL-ko


ňouma [15:05:13 17.5.2024]
Alfi: Já myslel že to chce dělat zadarmo. Pro zábavu. Pro hodně lidí by to asi bylo splnění snu že by mohli takle vypomáhat.


Alfi [07:05:18 17.5.2024]
Praca: vykriky typu “nic nevim, nevim co bych mohl dělat, čtu komiksy a plaťte mi za to” sú nie moc efektívne. Nemyslím, že “komiksový skaut” je platená práca, ale ak vážne chceš prácu v obore tak pošli svoje konkrétne v....


Fort [19:05:34 13.5.2024]
Pangea: Nezapomeň, že na Animefestu budou dámy ve velkým a ty pro Hunter x Hunter hlasovat nebudou, to spíš pro Nana.


Aktuality

Rozhodněte o nové CREW Manga sérii pro rok 2025!

Pangea [18:05:12 13.5.2024]
Rozhodně bych chtěl vidět mangy jako Hunter x hunter nebo Vagabond .


Fort [18:05:20 13.5.2024]
Doufám, že dáte ve středu vědět, kterých 6 mang získalo nejvíce hlasů.


ňouma [11:05:28 13.5.2024]
Pavlovský: No vy ste tak zlej! :D


Pavlovský [18:05:53 12.5.2024]
ňouma: Nepočítá....


Hellblazer: Syn člověka (2. vydání)

Tomáš Janotka [19:05:29 11.5.2024]
Knihu jsem koupil v pondělí, v sobotu otevřel a přečetl jedním dechem. Absolutně skvělá atmosféra londýnského podsvětí, devadesátek a příběh je neskutečně nadupadný. Garth Ennis ukazuje, proč patří mezi scénáristické špi....


Modrá CREW

xflori01 [21:41 02.12.2023]
Za Zabijáka v dalších číslech jsem rád, ale trošku mně mrzí, že není v dalším díle nějaký navrátivší. Už se dost těším na poslední číslo Orbitalu.


Pavlovský [11:06 04.04.2023]
lamahe: Díky za tip! Už jsme se k tomu dostali a vypadá to zajímavě. Píšeme si to do seznamu věcí, o kterých se dá uvažovat... ale teď máme soupisku MC už dost plnou. Tak uvidíme.


lamahe [00:02 03.11.2022]
Čo tak The Transporter od dua Roulot / Armand? Vydáva Le Lombard. Asi jediná kontra je, že to ešte nie je dokončené. Ale vyzerá to skvelo a rozsah v dvoj-knihách (obvyklých pre Modrú crew) by tiež sedel.




KP [16:05:18 19.5.2024]
Sháním staré komiksy DYLAN DOG v italštině, němčině, případně srbské a chorvatské. Nabídky na WhatsApp 607481300 a ruvnou s fotkami obálek a hřbetu (titul a číslo dilu). Vážně nemám zájem o české, koupil si je před 20 lety. Teoreticky chybí mi asi tři čísla v polštině. Pokud někdo něco má, ozvěte se.


zila [11:05:36 19.5.2024]
Prodam

En
-Batman omnibus by Snyder vol.1+2
-Batman: The Rise and Fall of the Batmen Omnibus
-Flash omnibus by Brian Buccellato
-Harley Quinn omnibus by Amanda Conner vol.1+2
-Aquaman omnibus by Geoff Johns
-Injustice omnibus vol.1+2
-Animal man omnibus by Lemire
-Swamp thing omnibus by Snyder
-Deathstroke omnibus by Priest
-Batman and Robin omnibus by Tomasi
-Superman omnibus by Tomasi
-Y: The Last Man omnibus
-Wonder Woman by Azzarello
-Predator omnibus (marvel)
-Justice League omnibus 1+2 (new 52)
-Green Lantern omnibus by Johns 1-3
-Blackest Night omnibus
-Supersons omnibus
-Batgirl ominus by Simone
-Doom Patrol omnibus (bronze age)
-Absolute Batman: The killing joke
-Absolute Flashpoint
-Absolute Arkham Asylum
-Absolute Batman: Hush
-Absolute Superman For Tomorrow
-Absolute Batman: Black Mirror
-Absolute Authority 1+2
-Absolute Dark Knight
-Absolute Infinite Crises
-Mister Miracle deluxe
-Decorum deluxe
-Something is killing the children deluxe
-Saga deluxe 1-3
-Lazarus deluxe 1-3

Cz
-Modra crew Slaine: kralovna carodejek, Crew 12 Hitman (1999)
-superman posledni syn (hc), superman zeme jedna (hc), superman cena zitrka (hc), superman tajnosti a lzi (hc)
-spiderman hrichy minulosti
-crew2 1-52
-dckk 1-100
-black label (cca 10)


Osobne Praha nebo zasilkovna/balikovna


andik007 [08:05:28 18.5.2024]
Ahoj,
v pripade zajmu, predani Pardubice, Hradec a okoli, ted budu nejakou dobu Melnik
Nebo zasilkovna po platbe predem.

145 UKK 99: X-Men: Soumrak mutantů
200 World of WarCraft 1: Walter Simonson
490 Srdce Impéria aneb Odkaz Luthera Arkwrighta
145 Nejmocnější hrdinové Marvelu č. 2 - Spider-man
250 Sin City 2, - Ženská, pro kterou bych vraždil - město hříchu.
250 Sin City 1, - Drsný sbohem - město hříchu.
250 Sin City 6, - Chlast, děvky a bouchačky - město hříchů.
400 Red Meat 2.
350 Plášť - edice deluxe: Joe Hill
120 PAC & PUSSY Albrecht Smuten
150 Mýty 1. - Legendy v exilu
120 Kůstek 1. - Útěk z Kůstkova
120 Kůstek Velké kraví dostihy
1900 Zamek a klic komplet nebo 550/ks
290 Hitman VIII. - Zavíračka
145 DC KK 3: Green Lantern - Tajemství původu
145 Dvanáctý Doctor Who - Terorformace
145 UKK 112: Captain America a Falcon: Utajená říše
180 Calvin a Hobbes
145 DC komiksový komplet 4. - Batman a syn
145 DC komiksový komplet 1. - Batman - Ticho Kniha první
145 Avengers Na věky věků 2
145 AVENGERS Nejmocnější hrdinové Marvelu




Ach, vy dívky mládím zmítané 3 (volajmahope)
Hellblazer, John Constantine: Syn člověka (Plotpoint)
Ach, vy dívky mládím zmítané 3 (kristina_kaderova)



Crwecon 2023
Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž