crew.cz - Světové komiksy česky | aktuality
Pokoj v barvách štěstí 8
Katalog komiksů CREW (PDF verze ke stažení)

Aktuality

Tři nové mangy!

obrázek k novince Tři nové mangy! ONE-PUNCH MAN 11: HMYZÍ VELEPŘÍŠERA
Je tu Prastonožka o stupni nebezpečí „drak“! Postavil se jí Kovovej pálka, ale boj s tak obrovským nepřítelem mu dělá velké potíže. Poté, co ho příšera odpálí, se potkává s „lovcem příšer“ Garóem a začíná nový souboj.
A jak se mezitím vede Saitamovi, který se účastní turnaje bojových umění...?
Ukázka je TADY!

A koupit komiks si můžete ZDE!LÁSKA VE STŘIHU COSPLAYE 5
Marin a Wakanovi začaly letní prázdniny a oba si je plánují užít naplno. Kromě koupání, ohňostrojů a dalších letních radovánek budou mít i spoustu času na přípravu nových kostýmů.
Cosplay nové postavy, kterou si Marin vybrala, však bude vyžadovat focení ve skutečně nevšedním prostředí!
Ukázku máte TADY
A pokud se vám zalíbí, můžete si knížku koupit TADYHLE!JAK JSEM SE REINKARNOVAL COBY SLIZ 8
Fobio – nohsled krále démonů Kariona – je vzteky bez sebe, protože ho královna démonů Milim jednou ranou složila na lopatky. Navštíví jej Lokaj a Zička ze Společenství šašků zlaté střední cesty, kteří Fobiova hněvu a ponížení plánují využít, aby z něj udělali schránku pro Charybdu. Brzy poté se Rimuru dozvídá, že se Charybda znovuzrodila a má spadeno na Bouřnou federaci. Válka je na spadnutí, zvony bijí na poplach…!
A ano, jako u minulých knih - ukázka je TADY!
A knížka pak TADY!připojená galerie

14.3.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Domeček krve a bolesti

obrázek k novince Domeček krve a bolesti Zbrusu nový uzavřený a samostatný hororový příběh od autora Hellblazera a Lucifera, či slavného zombie románu Všemi dary obdarovaná!

K šestým narozeninám dostala Alice dárek, o jakém nikdy ani nesnila: krásný velký domeček na hraní z 19. století, s rodinkou starožitných panenek uvnitř. Domeček se okamžitě stává nejen její nejoblíbenější hračkou, ale i celým světem. Dívka brzy zjistí, že pomocí magického zaříkávadla může své nové přátele navštívit. Ti jsou jako vystřižení z nějakého milého příběhu pro děti – je to zkrátka hodná rodinka z malého domečku.

Jenže v reálném světě je život její skutečné rodiny mnohem temnější... a hluboko v labyrintu chodeb uvnitř domečku číhá Černý pokoj, který má pro Alici nabídku.
Tenhle zvláštní dům prý totiž vládne mocí, která dokáže cokoliv napravit. Stačí jen vyslovit kouzelná slůvka...

Do prokleté listovací ukázky můžete vstoupit TADY!připojená galerie

13.3.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Afterpunk

obrázek k novince Afterpunk Česká komiksová událost tohohle roku!

Zajímá vás, jak to se světem nakonec dopadne? Jestli poslední tečkou bude zombie apokalypsa? Invaze mimozemšťanů? Napadnou nás zmutovaní kanibalové? Čeká nás vzpoura robotů? Nebo Zem lehne popelem v jaderném pšouku? V každém případě se můžeme těšit, že o zábavu budeme mít postaráno i potom. Ať už na pivu se zombíkem, u stolu s lidožroutem, nebo při zdobení vánočního stromečku s mimozemšťany... Protože dvě z největších jmen současného českého komiksu, Michal Suchánek a Jonáš Ledecký, představují svůj povídkový komiks, který začíná tam, kde vše ostatní končí.

O kresbu se podělili oba autoři, scénáře si vzal na starost Jonáš Ledecký a prokázal v nich obrovskou pestrost talentu. Najdete tu akční jízdu ve stylu Mad Maxe, vtípky, emoční rány do žaludku, melancholické grotesky, básničku v obrazech i osobní výpovědi zahalené do apokalyptického hávu. Co povídka… a najdete jich ve sborníku hned deset… to perfektně vybroušené a uzavřené dílo, které čtenáře zasáhne.

A jak to u takových výpravných titulů bývá, je součástí knihy i skvělá galerie plakátů, obálek, nákresů, náčrtů a nápadů. Tady opravdu stojí za to vidět, jak se dílo rodilo, zvláště, když to máte i s komentáři autorů!

Tohle je apokalypsa, na kterou se vyplatí těšit.

Prolistovat za konec světa se můžete TADY!připojená galerie

12.3.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Lazarus 3 : Konkláve

obrázek k novince Lazarus 3 : Konkláve Svět nyní nerozdělují politické ani zeměpisné hranice, nýbrž ty finanční. Bohatství znamená moc a touto mocí nyní disponuje pouze několik RODIN.

Zatímco se rozpadají spojenecké svazky a loajalita prochází těžkou zkouškou, tito světovládci se zase jednou setkávají. Bylo svoláno KONKLÁVE, kde se na jednom místě sejdou vůdci, jejich poradci a, co je nejnebezpečnější, jejich LAZAROVÉ – nadlidští bojovníci spjatí s rodinami, které je stvořily.
Zatímco se odehrávají křehké společenské a politické tanečky, v sázce není nic menšího než ovládnutí světa. Vznikly dvě frakce: Ti, kdo následují Jakoba Hocka, a ti, kdo následují Malcolma Carlylea.

FOREVER CARLYLEOVÁ je Lazarus své rodiny. Vychovali ji ve víře, že je Carlyleová. Vychovali ji ve víře, že rodina je nade vše. Vychovali ji k věrnosti. Vychovali ji k poslušnosti. Nikdy neměla žádný důvod k pochybám.

Až doteď.

Ukázku z tohohle skvělého sci-fi díla, ve kterém se Kmotr snoubí s Mad Maxem, najdete TADY!připojená galerie

11.3.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování na květen I.

obrázek k novince Ohlašování na květen I. A máme tu nové ohlašování na další měsíc! A bude to velmi vydatný měsíc... ovšem začněme něco klasickým. Budeou nové díly populárních sérií!

MODRÁ CREW 34: ZABIJÁK 5 a 6
Když se potřebujete schovat, žádná džungle ani poušť neposlouží tak dobře jako velkoměsto. A tak se Zabiják vrací do Paříže, aby si lízal rány a mohl přemýšlet, co dál. Ale ne moc dlouho, události totiž nabírají spád. Zabiják je připraven na všechno – a nikdy není tak nebezpečný, jako když je v úzkých. Hrát najisto, jako míval ve zvyku, a zároveň se pomstít, to prostě nejde najednou, takže se musí rozhodnout.

JOKER 3
Zdá se, že Joker na vlastní kůži zakusí drsnou realitu sloganu „Nezahrávej si s Texasem“, protože Sampsonovi ho právě převezli na svůj nechvalně proslulý ranč… a chystají večeři…
Nenechte si ujít třetí, závěrečnou knihu Jokerovské série!

VENOM 6: VENOM MEZI SVĚTY
Do Venomova života vtrhne nebezpečný padouch jménem Virus… a chystá se ho připravit o všechno! O syna, symbionta a dokonce i o vlastní život. Jejich bitva se však vymkne kontrole a Venom se tak ocitá na úplně jiném bojišti – v docela jiné realitě!

SIMPSONOVI: NAŠLÁPNUTÝ KOMIKSOVÝ KOTEL
Bart si založí svůj vlastní humoristický časopis… a než se naděje, chce se na jeho byznysu přiživit sám Šáša Krusty. Poté si dva známí flákači, Homer Simpson a šerif Wiggum vymění svá pohodlná místa, Bart nastoupí do špatného letadla a spletou si ho klukem ze Springshiru, Britem Simpsonem. K tomu přihoďte ufony, Bartmana a alternativní realitu a máme tady další díl Simpsonových!
A samozřejmě, můžete čekat i dalšího SPOBGEBOBA a SIMPSONOVY!

Budou pokračovat i mangy, ovšm zatím ohlásíme jen pokračovačky rozjetých sérií. Takže jen tady stručný výčet:

BLUE LOCK 2
FULLMETAL ALCHEMIST 26
JEDNOU ROZKVETU I JÁ 5
KAIDŽU Č. 8, díl 4
SAKAMOTO DAYS 5
TOKYO REVENGERS 9
TVÁ DUBNOVÁ LEŽ 6

připojená galerie

11.3.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Chainsaw Man 7: Ve snu

obrázek k novince Chainsaw Man 7: Ve snu Další díl masakrální manga série!

Po reportáži s názvem Hrůza! Ďábel kotoučové pily! zná Dendžiho celý svět! Do Tokia se sjíždí šíleně silní vrahové a speciální divize mobilizuje síly, aby před nimi Dendžiho ochránila! Připravte se na krvavou řež bez pravidel, která rozpoutá pekelný chaos!

Ukázku najdete TADY!připojená galerie

7.3.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Sakamoto Days 4: Nehlučte za jízdy!

obrázek k novince Sakamoto Days 4: Nehlučte za jízdy! Člověk by čekal, že když někdo pověsí zabijáctví na hřebíček a začne prodávat v samoobsluze, tak bude mít klid. Ale to panu Sakamotovi nehrozí. Všechno, do čeho se pustí, se změní v boj na život na smrti. Což je pro něj problematické, neboť slíbil ženě, že už zabíjet nebude.

Boj v Laborce pokračuje, ale teď už nejde jen o spor mezi panem Sakamotem a únosci. Na scénu přichází Řád a vypadá to, že se schyluje k pořádně krvavému experimentu...

Zabijáckou ukázku najdete TADY!připojená galerie

6.3.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Právě vyšlo: LOBO: POSLEDNÍ CZARNIAN (2. vydání)

obrázek k novince Právě vyšlo: LOBO: POSLEDNÍ CZARNIAN (2. vydání) Na tohle se vážně hodně dlouho čekalo, ale už je to tady - nové vydání dávno vyprodaného Loba, minisérie, kterou se tenhle psychopatický vesmírný metalista prorval ke slávě. Taky není divu, když to kreslil šílený Simon Bisley... a psali pánové Keith Giffen a Alan Grant!

Lobo má špatný den. Nejenže dostane za úkol převézt vězně přes půl vesmíru, ale navíc je tím vězněm někdo, koho nesnáší ze všech obyvatel vesmíru nejvíc. Jeho bývalá třídní učitelka. Ano, jediný člověk, který přežil Lobovu genocidu, je jeho třídní! Život není fér. Bohužel, Lobo odpřisáhl, že ji dopraví na místo učení živou... a Lobo své slovo vždycky drží.

Tak vzhůru na cestu skrz galaxii - ale rozhodně to nebude žádný školní výlet. Vesmír je plný psychopatů, masakrálních baletů, fanatických milovníků pravopisu a jiných objektů určených k vykydlení!

Pokud vám tenhle komiks unikl, máte šanci svou chybu napravit!

Listovací ukázku schytáte TADY!připojená galerie

5.3.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Tvá dubnová lež 5

obrázek k novince Tvá dubnová lež 5 Hudební klání přichází svého vrcholu. Na scénu přichází Arima... ale jeho výkon rozhodně není zázračný.

Stalo se přesně to, čeho se Kósei Arima obával – hudba zmizela a on zůstává před publikem sám se svou nejhorší noční můrou. Podaří se mu překonat svou minulost a znovu nalézt radost z hudby i ze života?

Další díl strhujícího romantického dramatu ze světa vážné hudby!

Listovací ukázku si pusťte TADY!připojená galerie

4.3.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Speciální balíček: Prvních pět dílů manga série Zabiják démonů!

obrázek k novince Speciální balíček: Prvních pět dílů manga série Zabiják démonů! Život dobrosrdečného chlapce Tandžiróa se jednoho dne obrátí vzhůru nohama, když jeho rodina padne za oběť démonovi a jeho mladší sestra Nezuko se sama promění v démonku. Dobrodružství plné emocí a soubojů právě začíná!
Balíček obsahuje prvních pět dílů této obrovsky populární manga série. Se slevou 36 % vás nyní vyjde na krásných 797 Kč!1.3.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

celkem v této sekci vloženo 2630 záznamů

Archív starých aktualit


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek

Aktuality

Chystá se - Joker: Svět

ČeskýDeadpool [18:04:59 15.4.2024]
SomeOne:pak jsem si toho všiml


ňouma [16:03:08 30.3.2024]
Fort: Když sou Oskaři tak by se spíš chytil film co je pro diváky co na Oskary kašlou. Nejlepší něco pro děti. Pro R film je to blbý. Hlavně pro R film co je herečka v hlavní roli zrovna nominovaná na Oskara, takže její ....


Fort [16:03:27 30.3.2024]
ňouma: Takže v týdnu kdy jsou Oskaři, by neměl mít premiéru žádný film?


Máme nový katalog!

Pavlovský [20:04:58 9.4.2024]
Killing Joke: Zatím je to pořád plánované na květen.


KillingJoke [10:04:22 9.4.2024]
Moc se těším na Blacksada!!! Ale jen takový dotaz k Šógunovu popravčímu... V katalogu ho máte na květen, ale na FB ani v připravovaných o něm není ani zmínka a to už tam pár dní sázíte i komiksy na červen. Došlo ještě k ....


Auditorium

Kubas [11:04:22 15.4.2024]
Pavlovský: tak to je skvělá zpráva, ne že by byl současný knižní překlad špatný, ale byl jsem zkrátka taky zvyklý na ten původní :) a vida, měl jsem za to, že naopak v těch třech vydaných sešitech nebylo vše, co jsem zna....


Pavlovský [08:04:50 15.4.2024]
Kubas: Půjde o původní překlad, byť samozřejmě upravovaný a víc vychytávaný. Plus, na netu rozhodně nevyšlo všechno.


Kubas [10:04:17 12.4.2024]
zdravím, můžu dotaz k tomu Redmeatu? píšete, že bude v "novém" překladu od Františka Fuky - nepůjde tedy o ten původní Fukův překlad na webu? nebo ano a je tím myšleno "nový" jakože jiný než ten od to....


Pavlovský [14:04:14 9.4.2024]
Hansi: Přesně tak, o ta souborná vydání nebyl zase takový zájem.


Hansi [12:04:17 9.4.2024]
Mohu se zeptat, proč vydávání starých Garfieldů v barvě skončilo sedmičkou, tzn. díly 13 a 14? Neprodávalo se? Je to škoda, rád bych měl barevné klidně všechny...


Modrá CREW

xflori01 [21:41 02.12.2023]
Za Zabijáka v dalších číslech jsem rád, ale trošku mně mrzí, že není v dalším díle nějaký navrátivší. Už se dost těším na poslední číslo Orbitalu.


Pavlovský [11:06 04.04.2023]
lamahe: Díky za tip! Už jsme se k tomu dostali a vypadá to zajímavě. Píšeme si to do seznamu věcí, o kterých se dá uvažovat... ale teď máme soupisku MC už dost plnou. Tak uvidíme.


lamahe [00:02 03.11.2022]
Čo tak The Transporter od dua Roulot / Armand? Vydáva Le Lombard. Asi jediná kontra je, že to ešte nie je dokončené. Ale vyzerá to skvelo a rozsah v dvoj-knihách (obvyklých pre Modrú crew) by tiež sedel.
Lachvos [13:04:13 20.4.2024]
Ahoj,
prodávám comicsy v češtině, jednou čtené a v perfektním stavu.
Ve většině se jedná o pevné vazby, které už při vydání byli v distribuci pouze omezeně.
Některé kusy jsou nesehnatelné.

Americká liga spravedlnosti 1: Nejnebezpečnější hrdinové světa (pevná vazba)
Liga spravedlnosti: Válka velké trojky (pevná vazba)
Věčné zlo (pevná vazba)
Americká liga spravedlnosti 2: Následky zla (paperback)
Cena 2200 Kč

Daredevil: Muž beze strachu 1-4 (pevná vazba)
Cena 4200 Kč

Smax (pevná vazba)
Top 10, kniha první (pevná vazba)
Top 10, kniha druhá (pevná vazba)
Top 10: Devětačtyřicátníci (pevná vazba)
Cena 5000 Kč

Vážným zájemcům zašlu na požádání detailní fotky knih.
Poštovné platí kupující (Zásilkovna nebo Česká pošta od 79 Kč) nebo osobní předání v Moravské Třebové (okres Svitavsko).
Kontakt na email lachman33@seznam.cz


salomi [15:04:22 18.4.2024]
Jsme profesionální dodavatelé následujících produktu:

Per*vitin,
MD*MA,
Ko*k,
LS*D 300*µg,
Me*fedron,
E*fedrin,
Xa*nax,
Ad*derral,
Ri*talin 10mg,
Ex*tazi,
Ko*deine sy*rup 473ml,

CONTACT US:

Telegram: t.me/escoba_1

Whatsapp: +420 736 255 505

POZNÁMKA: Pouze vážní zájemci.
Kupující by meli být konkrétní svými požadavky a být
pripraveni pracovat podle našich podmínek.


salomi [15:04:09 18.4.2024]
Jsme profesionální dodavatelé následujících produktu:

Per*vitin,
MD*MA,
Ko*k,
LS*D 300*µg,
Me*fedron,
E*fedrin,
Xa*nax,
Ad*derral,
Ri*talin 10mg,
Ex*tazi,
Ko*deine sy*rup 473ml,

CONTACT US:

Telegram: t.me/escoba_1

Whatsapp: +420 736 255 505

POZNÁMKA: Pouze vážní zájemci.
Kupující by meli být konkrétní svými požadavky a být
pripraveni pracovat podle našich podmínek.
Batman 1: jejich temné plány 1 (Fantasy a Sci-fi svět)
Batman: V žáru smrti (All 4 Fun)
Lazarus 3: Konkláve (Iron Comics)Crwecon 2023
Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž