crew.cz - Světové komiksy česky | aktuality
Speciální balíček: Prvních pět dílů manga série Spy x Family!
CRWECON 2024

Aktuality

Ohlašování na duben 2024! (VII.)

obrázek k novince Ohlašování na duben 2024! (VII.) CYBERPUNK 2077: VÝPADEK

Bolí to. Utrpení má hluboké kořeny a čím hlouběji člověk padne, tím déle se přehrávají sny, který si sami vytváříme. Bohatství, naděje, láska – to vše umožňuje technologie DMS. Jenže ne každý touží po šťastném konci. Jeden opravář psychovizí – plný pochybností, sebenenávisti a viny – brzy zjistí, že odpověď na tu bolest... přichází během výpadku.
Připravte se na další kyberpunkovou jízdu ze světa populární počítačové hry. Ovšem klid, tohle jsou příběhy, které zaujmou i ty milovníky žánru, kteří se počítače straní - jsou to parádní, temné, drsné a uzavřené sci-fi dramata!

připojená galerie

22.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování na duben 2024! (VI.)

obrázek k novince Ohlašování na duben 2024! (VI.) INCAL: PSYCHOVERZUM

Návrat do světa Incalu!

Připravte se vstoupit do Psychoverza! V šokující a expolozivní předehře k legendárnímu Incalu, ve které dojde ke střetu mezi světem hmoty a světem ideí – Psychoverzem. Tam se skrývá všechno co by mohlo existovat… alespoň do té doby, než to někdo v hmotném vesmíru nevymyslí.

Čili zatímco se realita stále vylepšuje, je Psychoverzum s každým vynálezem chudší a chudší. A s tím je nutné něco dělat. Psychoverzum se rozhodne získat své věci zpátky… i když by to mělo znamenat zničení celého vesmíru.
Mezi nimi a koncem reality stojí jen John DiFool, Metabaron a Kill Wolfhead!

Za komiksem tentokráte stojí američtí tvůrci. Coby scenárista je tu oceňovaný Mark Russell, který uspěl komiksovou a krutě satirickou verzí Flintstoneů či podobně laděnými satirami Second Coming či Not All Robots, a kresby se ujal talentovaný kanadský ilustrátor Yannick Paquette!

připojená galerie

21.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Batman 1: Jejich temné plány, díl první

obrázek k novince Batman 1: Jejich temné plány, díl první Rozjíždí se nová velkolepá batmanovská série od nových skvělých tvůrců!

Kdo má plán na zničení Temného rytíře?

V Gothamu nadešel nový den. Bane sice zmizel, ale metropole a její ochránce mají stále potíže se z toho vzpamatovat. Do města přijíždí Deathstroke, nejslavnější nájemný zabiják světa, aby splnil zakázku.

Brzy následují další a Batman se náhle ocitá v obklíčení profesionálních vrahů – i gothamského stálého zločineckého kádru, od Riddlera přes Penguina až po Harley Quinnovou.

A v momentě, kdy se Temný rytíř přiblíží k odhalení záhadné figury, která v pozadí tahá za nitky, dostane se jeho životní lásce, Catwoman, do drápů odporné tajemství. Dokáže jí ho Batman vyrvat, aniž by tím zničil jejich vztah? A bude to stačit, aby zastavil spiknutí, které se proti němu chystá?

Začátek nové radikální kapitoly batmanovské ságy mají na svědomí scenárista James Tynion IV a kreslíři Guillem March, Tony S. Daniel, Carlo Pagulayan, Jorge Jimenéz a další. Kniha obsahuje sebrané příběhy ze sešitů Batmana č. 86–90.

Batukázku najdete TADY!připojená galerie

20.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování na duben 2024! (V.)

obrázek k novince Ohlašování na duben 2024! (V.) HELLBLAZER: SYN ČLOVĚKA

Další velký návrat dávno vyprodaného titulu! Ale už jsme nedokázali odolávat prosbám, žádostem a úplatkům... a navíc jsme taky fanoušci Hellblazera a pokud máme šanci nějakého vydat, neřekneme ne.

Takže vychází znovu jeden z nejoblíbenějších příběhů s Johnem Constantinem, alias Hellblazerem!

John Constantine kdysi udělal chybu - oživil mrtvého syna mafiánského bosse Harryho Coopera. O šestnáct let později se musí s následky tohoto činu vypořádat a postavit se tváří tvář noční můře, kterou vyvolal.

Scénář napsal oblíbený Garth Ennis (Preacher, Punisher) a obálky má na triku Glenn Fabry!

připojená galerie

20.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 2

Ohlašování na duben 2024! (IV.)

obrázek k novince Ohlašování na duben 2024! (IV.) BATMAN: V ŽÁRU SMRTI

Značka „elseworlds“ má v DC už velkou tradici. Ostatně i u nás vyšly příběhy s Batmanem pátrajícím v devatenáctém století po Jacku Rozparovačovi, Batmanem zasezeným do Lovecraftova vesmíru... či Supermanem, co místo v Americe přistál v Sovětském svazu. Alternativní verze slavných hrdinů často popisují, co by bylo, kdyby...

...kdyby se třeba příběh odehrával v šedesátých letech... a spíš než superhrdinský komiks to byla detektivka z ranku drsné školy.

V hlavní roli tentokrát není Batman, ale Batgirl a Robin. Píše se rok 1961. Padesátá léta skončila, válka ve Vietnamu je ještě v nedohlednu a Gotham překypuje optimismem. Jenže to všechno se má změnit. Do Gothamu přichází smrt.

Co asi nejvíc praští do očí je parádní kresba Dana Breretona, která je opravdu zářivá a ohromující. Je to u nás navíc jeho první větší věc, kterou ho můžeme pořádně představit. Ale skvěle funguje i příběh, který zajímavě pracuje jak s komiksovými, tak skutečnými postavami.

Minisérie byla natolik úspěšná, že si vynutila pokračování, které také najdete v této knize!

P.S. V galerii máme obrázky, na kterých si můžete vychutnat obrázky bez textu, ale samozřejmě, v komiksu bubliny budou.

připojená galerie

19.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování na duben 2024! (III.)

obrázek k novince Ohlašování na duben 2024! (III.) ŽOLDNÉŘ 11: ÚTĚK
V klášteře v Kráteru bijí na poplach. Lama, moudrý muž, na němž je řád závislý, pomalu umírá, a pokud se tak stane, všechno se zhroutí. Ky však ví, že na Geosu může najít lék, který Lamovi zachrání život. I přes starcův počáteční odpor se mladé ženě a Žoldnéřovi nakonec podaří odcestovat na planetu-dvojče a dát se do pátrání po nezbytném léku. Čeká je napínavé dobrodružství, při kterém se budou potýkat s mytologickými bytostmi, příšerami, létajícími stroji a upadající podmořskou kulturou. Čas se však neúprosně krátí a dvojice bude muset napnout všechny své síly, aby se z planety dostala živá. „Útěk“ je prvním dílem této série, který je již kompletně namalovaný pomocí počítače.

AMAZING SPIDER-MAN 6: V ZÁKULISÍ
Kdo je ta zafačovaná postava skrývající se ve stínech a jaké má plány se Spider-Manem? Připravte se, že dostanete odpovědi na své otázky!
Spider-Man a Mary Jane se vinou nové Electro ocitli v dost nepříjemné situaci. Dokáže Spidey zachránit MJ? Dokáže MJ zachránit Spide yho? A co vůbec plánuje Mysterio a jakou to má souvislost s tajemným mužem, o kterém byla řeč už na začátku? Ale teď není čas na řeči! Na scénu přichází nový, čistě ženský Sinister Syndicate: Beetle, Electro, Lady Octopus, Scorpia, Trapstr a White Rabbit. A tyto dámy se spojily z jednoho jediného d ůvodu – dostat Boomeranga!
Připravte se na další úžasnou jízdu z pera Nicka Spencera!

HULK 5: NIČITEL SVĚTŮ
Generál Fortean už dlouho bezúspěšně pronásleduje svého stále neumírajícího protivníka. Nyní musí vydat osudový rozkaz. Už žádné polovičaté výsledky. Všechny zbraně jsou povoleny. Tahle válka se dál povede bez pravidel – a základna Shadow generála Forteana v ní musí zvítězit. I kdyby to mělo znamenat, že stvoří nového Abominationa. Ale Immortal Hulk má vlastní plány, a teď už také spojence. Nově vzkříšený Rick Jones si pamatuje všechno – a nep řejte si ho zažít, když se rozzuří. Válka se základnou Shadow se blíží k brutálnímu a krvavému konci. Příští rozhodnutí Bruce Bannera bude mít vliv na celou planetu!
A pak, miliardy let v budoucnosti, se Devátý Kosmos skrývá před Ničitelem světů...

GARFIELD 62: GARFIELD DOSTÁVÁ DO TLAMY
Oranžový lékař radí: Naložte si pořádnou porci zábavy a šup tam s ní!

A samozřejmě, i nadále budou vycházet SpongeBob a Simpsonovi!

připojená galerie

18.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování na duben 2024! (II.)

obrázek k novince Ohlašování na duben 2024! (II.) NENÁVIDÍM POHÁDKOV 5: GERDINO INFERNO

Vítejte zpátky, VY M R K A N C I !

Scénárista a držitel Eisnerovy ceny SKOTTIE YOUNG a výtvarník BRETT BEAN jsou tady zpátky s komiksovým hitem NESNÁŠÍM POHÁDKOV! Všemi milovaná potřeštěná zelenovláska se sekerou se vrací s dobrodružným příběhem ve stylu crossoveru Deadpoola a Alenky v říši divů !

Gerda dospěla a žije ve skutečném světě. Nemá to jednoduché a v jediné práci, pro kterou má nějakou kvalifikaci, dostane za úkol vrátit se tam, kde to nesnáší ze všeho nejvíc… do Pohádkova!

připojená galerie

18.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování na duben 2024! (I.)

obrázek k novince Ohlašování na duben 2024! (I.) A máme ohlašování titulů, které vyjdou v dubnu 2024! Protože čas tlačí a čtenáři jsou netrpěliví, tak jsme se rozhodli, že budeme novinky ohlašovat v jedenácti pěkných blocích.
No a začínáme něčím pro mladší čtenáře… a ti, co jsou zvyklí hrát si na svých mobilech:

KOMIKSOVÝ CLASH 2
Kreslené příhody jedné černé ovce, která se chce stát nejlepší lučištnicí na světě!
O tom, jak získá magický svitek, který navždy změní její roli v královské aréně!
Když nepřátelé napadnou její druhy, naše hrdinka musí překonat nepřekonatelné překážky v tomto chaotickém dobrodružství, které vychází ze dvou z nejpopulárnějších videoher světa.
Gene Luen Yang (Američan čínského původu)přináší pokračování epického grafického románu zasazeného do světa her Clash of Clans a Clash Royale.
Těšit se můžete na další výstřední příběh plný akce, který staví žánr fantasy dobrodružství na hlavu!

17.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Venom: Smrtonosný ochránce

obrázek k novince Venom: Smrtonosný ochránce Román z marvelovského vesmíru, nejedná se o komiks.

Eddie Brock, propojený s mimozemským symbiontem, opouští New York a vydává se na západ do San Francisca, města, kde se narodil, protože touží hodit problémy za hlavu.
Jenže problémy mají jiné představy. Brock se zavazuje, že se stane ochráncem nevinných, ale je to dvoumetrová, 260kilová obluda s vyboulenými svaly a tesáky jako žralok. Venom na sebe rychle upoutá pozornost - nejprve rozzuřeného Spider-Mana, který si je jistý, že Brock porušil své slovo, a pak od týmu obrněných nepřátel, kteří se rozhodli "smrtonosného ochránce" zabít.

Už třetí knížka z naší knižní řady, ve které jste si mohli přečíst Deadpool: Packy, packy, pacičky, Spider-Man: Pramen mládí a Avengers: Kdo by nechtěl vládnou světu?

První kapitolu si můžete přečíst TADY!14.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Kaidžú č. 8, díl 3

obrázek k novince Kaidžú č. 8, díl 3 Velké monstra - velké problémy. Zvláště, když jste tím velkým monstrem vy.

Kafka se opět přeměnil do své nestvůrné podoby, aby zachránil Ičikawu s Furuhašim před záhadnou humanoidní nestvůrou. Své spolubojovníky možná ochránil, ale jak dlouho před nimi ještě udrží své tajemství? Je totiž čím dál tím jasnější, že ostrému zraku nadporučíka Hošiny jen tak něco neunikne...

Na obří příšery se můžete mrknout TADY!připojená galerie

9.2.2024 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

celkem v této sekci vloženo 2661 záznamů

Archív starých aktualit


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek

Auditorium

Pavlovský [10:05:15 27.5.2024]
Alfi: Budu ještě stručnější: Září.


Pavlovský [09:05:23 27.5.2024]
Feroš: Nás taky! Tenhle týden dostaneme plachty a budeme sčítat. Když jsme v sobotu odjížděli, vedlo Frieren.


Alfi [09:05:52 27.5.2024]
P. Pavlovský: budem stručný. Gerda 6 kdy?


Feroš [06:05:39 27.5.2024]
Tady by mě spíš zajímalo, co vyhrálo v hlasování xD


Fort [16:05:34 26.5.2024]
ap: Vydají Josee, the Tiger and the Fish a Villains Are Destined to Die.


Vydali jsme

[Moje hvězda] 1

Pavlovský [09:05:00 27.5.2024]
ňouma: Díky, ale není to omluva. Je zapotřebí nabrat nové lidi, upravit systémy, prostě přizpůsobit firmu tomu počtu titulů, co děláme. Dělá se na tom.


ňouma [18:05:28 26.5.2024]
Pavlovský: Jo jo, vy byste to měli při takovým množství knih ročně těžký. Něco jinýho je když se dělá jenom pár knih ročně. A řek bych že vám to docela vychází.


Pavlovský [17:05:51 26.5.2024]
Izap, Ňouma: Všechny opravy se dělají před tím, než jde kniha do tisku. Pak už je pozdě, tiskárna udělá celý náklad najednu. Zablokování tiskárny by dost radikálně navýšilo náklady... s čím máme právě zkušenosti s Akirou....


ňouma [16:05:47 26.5.2024]
lzap: Co vím tak se normálně dělal jeden výtisk, potom někdo dostal celou knihu a zkontroloval ji a teprve potom se tisknul zbytek nákladu. Někdy se kontrola dělala i nějakým náhodným kusem z celýho nákladu a když to měl....


Aktuality

Batman - Legendy Temného rytíře: Jed

Pavlovský [17:05:52 26.5.2024]
Už se chystá další... ale uvidí se podle zájmu. Jsou to vždycky samostatné příběhy.


Modrá CREW

xflori01 [21:41 02.12.2023]
Za Zabijáka v dalších číslech jsem rád, ale trošku mně mrzí, že není v dalším díle nějaký navrátivší. Už se dost těším na poslední číslo Orbitalu.


Pavlovský [11:06 04.04.2023]
lamahe: Díky za tip! Už jsme se k tomu dostali a vypadá to zajímavě. Píšeme si to do seznamu věcí, o kterých se dá uvažovat... ale teď máme soupisku MC už dost plnou. Tak uvidíme.


lamahe [00:02 03.11.2022]
Čo tak The Transporter od dua Roulot / Armand? Vydáva Le Lombard. Asi jediná kontra je, že to ešte nie je dokončené. Ale vyzerá to skvelo a rozsah v dvoj-knihách (obvyklých pre Modrú crew) by tiež sedel.
risha03 [18:05:52 27.5.2024]
Neprodává někdo komplet Skalpy? Nebo něco podobného.
A obecně, není tu někdo z Brna, kdo by prodával vícero komiksů. Žádné superhrdiny, ale například jsem zatím nepolíbený MDEKem, mám rád Vertigo apod. Kdyby tu byl někdo z Brna, co prodává, ať se ozve. Mám chuť si nakoupit nové komiksy. Díky.

Mail: risha03@seznam.cz


JK [13:05:57 27.5.2024]
Prodám
Arkwright integral (ve folii)
Pod dekou (jako nové)
Hra o trůny - komiks svazek 1. (jako nové)
Hra o trůny - komiks - Střet králů sv. 1. (jako nové)
Američtí bohové 1.-3. (jako nové, jen komplet)
Gotham Central 1.-4. (jako nové, jen komplet)
Ideální osobní předání na Praze 2. Pište na majemajl@email.cz


Aksimus [00:05:57 24.5.2024]
Ahoj sháním komiksy:
CZ
Witchblade 4-5;

Tomb Rider 2-4;

Zaklínač;

Sunstone;

EN

Dragon Age;

Vampirella;

Divinity: Original Sin;


Nabídky prosím posílat na e.korpousenko@gmail.com
Modrá CREW 33: Zabiják 2-3 (Iron Comics)
[Moje hvězda] 1 (blondiebooktalk)
[Moje hvězda] 1 (blondiebooktalk)Crwecon 2023
Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž