crew.cz - Světové komiksy česky | aktuality
Můj první komiks 2+1 zdarma
Katalog komiksů CREW (PDF verze ke stažení)

Aktuality

Carnage: Naprostý masakr

obrázek k novince Carnage: Naprostý masakr Samostatný velkolepý příběh, ve kterém se vrací jeden z nejnebezpečnějších padouchů - Carnage. V sérii Venom jste viděli, jak to zasáhlo do života Eddieho Brocka, tady máte to, co vyšlo přímo v uzavřené minisérii.

Město se zbarví do rudé... do krvavě rudé!

Venomův psychotický potomek Carnage se vrátil – a má v plánu povraždit každého, kdo kdy nosil symbionta! Cletus Kasady se celé měsíce zdržoval na samém okraji marvelovského vesmíru, ale teď se chystá v plné parádě vrátit do New Yorku – a je silnější, než kdy byl! Aby toho nebylo málo, objevuje se ve hře nový hráč a je to někdo, koho byste rozhodně nečekali! Spider-Man a Venom se statečně staví Carnageovu šílenství, ale situace se pro ně nevyvíjí vůbec dobře. Nejistí spojenci si jen tak tak zachrání kůži, a nakonec jim nezbude než zapojit do boje s Carnagem celou družinu hrdinů. Drsná pravda je taková, že z tohohle konfliktu někteří nevyváznou v jednom kuse... pokud ho vůbec přežijí!

Ukázku najdete TADY!připojená galerie

12.7.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Netvora 6: Slib

obrázek k novince Netvora 6: Slib Do Známého světa přišla válka. V jejím epicentru se Maika Půlvlčice i její přátelé snaží vyrovnat s následky svých činů. Dlouho očekávaná znovushledání a dávno pohřbená tajemství však můžou všechno změnit.
V šestém svazku Netvory, obsahujícím sešity 31 až 35 a také Netvora: Vzpomínky 1 a 2, se Maika s Kippou podělí o chvíle z dětství, které je hluboce ovlivnily. Složitá minulost se prolíná s bouřlivou současností. Maika musí moudře volit spojence a balancovat na ostří nože mezi důvěrou a opatrností.
• cena British Fantasy (za nejlepší grafický román)
• 5 cen Willa Eisnera (za nejlepší pokračující sérii, publikaci pro mládež, scénář, kresbu a obálky)
• 4 ceny Hugo (3× za nejlepší grafický román a nejlepšího kreslíře)
• CENA HARVEYHO KURTZMANA (za knihu roku)
Nestvůrná listovací ukázka je TADY!připojená galerie

6.7.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

My Hero Academia - Moje hrdinská akademie 19: Školní festival

obrázek k novince My Hero Academia - Moje hrdinská akademie 19: Školní festival Přišel podzim a studenti na Júei již netrpělivě vyhlížejí pravidelný školní festival. Tento rok jej však obestírají obavy z narůstající aktivity Ligy padouchů.
Jak Midorijova třída zvládne připravy na festival? A proč se jeden z jejich spolužáků chová tak zvláštně?

To se všechno dozvíte v devatenácté knize populární superhrdinské manga série!

Ukázku si přečtete TADY!připojená galerie

3.7.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování titulů na třetí čtvrtletí 2023 - VII.

obrázek k novince Ohlašování titulů na třetí čtvrtletí 2023 - VII. A je tu úplně poslední část oznamovačky na třetí čtvrtletí. Jak tam jsou prázdniny tak třetí čtvrtletí to většinou dost schytává, ale doufáme, že jste si něco zajímavého našli. Na finále máme připravené věci z herních a seriálových vesmírů!

STRANGER THINGS 6: YBWENOVA HROBKA
Píše se rok 1985, je leden a město Hawkins se ještě vzpamatovává z událostí třetí sezóny. Will a Joyce jsou stále zasažení smrtí Boba Newbyho. Bohužel, Willovi přátelé mají příliš starostí se svými prvními láskami, na to, aby si všímali jeho problémů. Ale když Willl objeví mezi Bobovými věcmi starou mapu se záhadným kódem, nastane čas, dát tým znovu dohromady a pustit se do nového pátrání!
Září

WORLD OF WARCRAFT: TEMNÍ JEZDCI
Temní jezdci mají své pevné místo mezi nejděsivějšími azerothskými legendami. Tyto postavy v kápích se prý prohánějí ponurými lesy Duskwoodu a terorizují místní obyvatelstvo. Žene je bezbožná síla, která je nutí vyhledávat mocné artefakty. Ale co jsou zač? Jaký je účel jejich zuřivého pátrání? A komu… nebo čemu… se zodpovídají?
Ve World of Warcraft: Temní jezdci skupina aliančních šampiónů odhalí tato tajemství a ještě mnohem víc. Spisovatel Mike Costa a výtvarník Neil Googe společně splétají napínavý příběh o hrdinech, kteří se musí postavit nájezdům Temných jezdců, krvelačným worgenům i dalším nepřátelům a ještě přemoci své vlastní vnitřní démony.
Vychází: srpen

připojená galerie

3.7.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

LIGHT NOVEL S 38% SLEVOU!

obrázek k novince LIGHT NOVEL S 38% SLEVOU! Červenec můžeme neformálně označit za měsíc Light novel! Příběhy z vašich oblíbených manga/anime světů na našem e-shopu až do konce července pořídíte se skvělou slevou!
A které to jsou?

Tokijský ghúl: Minulost se odehrává ještě před tím, než ve 20. okrsku došlo k nehodě, která zvrátila Kanekiho osud.

Tokijský ghúl: Dny je povídková sbírka šesti příběhů, které popisují události odehrávající se na pozadí první manga série.

Tokijský ghúl: Prázdnota zase mapuje, jak po útoku na detenční středisko Cochlea zavládne ve městě chaos a Úřad pro potírání ghúlů nestíhá.

Death Note - Zápisník smrti: Další zápisky - Případ losangeleské sériové vraždy B. B. přináší další případ nejlepšího a zároveň nejtajemnějšího detektiva světa známého jako L.

Sword Art Online 1 a 2 je pak příběh zasazený do světa smrtícího RPGčka, které vězní své hráče.3.7.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Naruto 60: Kurama

obrázek k novince Naruto 60: Kurama Vážně? Vážně?

Jo, nesekli jsme se. Je tu už šedesátá kniha Naruta! My to vážně dotáhneme do finále! A má to smysl, první kniha se nám pořád drží mezi nejprodávanějšími tituly vůbec! Stále naskakují noví a noví čtenáři...

A co čeká ty, co to vydrželi až do šedesátky?

Naruto a Killer B stojí proti šestici ocasých démonů. Guy s Kakašim jim sice vyrážejí na pomoc, ale Naruto přesto končí v tlamě čtyřocasého. V jeho útrobách na něj nicméně čeká překvapení. Sasukeho tým Jestřáb také nezahálí. Karin plánuje útěk ze zajetí a Suigecu s Džúgem se náhodou dozvídají o probíhajícím střetu. Jak a na čí straně se do zuřící války zapojí Sasuke?

Ukázku najdete TADY!připojená galerie

30.6.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Zabiják démonů 12: Sněm vyšších Měsíců

obrázek k novince Zabiják démonů 12: Sněm vyšších Měsíců Venku začíná být hic, za okny se pomalu plíží prázdniny, ale to nám nezabráni pokračovat v rozjetých manga řadách. Zvláště pokud jsou tak úspěšné a zábavné jako Zabiják démonů. V minulých dílech došlo k zásadním událostem... a teď je na čase vyrovnat se s následky. Copak mrtví, to se dá nějak srovnat - ale zlomený meč je fakt velký malér.

Osazenstvo vyšších Měsíců poprvé po 113 letech ztratilo jednoho z členů. Ti zbývající proto od rozlíceného Muzana dostávají nové rozkazy…

Tandžiró mezitím čelí Haganezukově hněvu za to, že v souboji proti Naháněči a Daki poničil jeho meč. Vydává se tedy do kovářské vesnice, aby řemeslníka přemluvil k ukutí nového ostří.

Listovací ukázku si můžete nabrousit TADY!připojená galerie

29.6.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Ohlašování titulů na třetí čtvrtletí 2023 - VI.

obrázek k novince Ohlašování titulů na třetí čtvrtletí 2023 - VI. Už jsme tu měli Marvel... je jasné, že DC nemůže zůstat pozadu. A rozhodně přináší pár vážně velkých pecek! K Batmanovu výročí chystáme hned několik novinek... a nebudou jen s Batmanem!

BATMAN: ŠPATNÝ DEN - PENGUIN/RIDDLER
Dva špatní lidé.
Dva špatné dny.
Dva skvělé příběhy.
PENGUIN: Král gothamského podsvětí přišel o všechno. Je z něj zlomený a osamělý člověk, bez přátel i bez ranařů. Za všechny své zbývající peníze si může dovolit koupit už jen pistoli s jedním jediným nábojem. Pomocí něj si může prostřelit hlavu… nebo se pokusit získat všechno zase zpátky. S jedním nábojem proti celému Gothamu.
RIDDLER: Byl to jen obyčejný chlápek. Za bílého dne šel po ulici domů, ale nedošel. Bez jediného slova ho zastřelil Riddler a pak se usmál do nejbližší bezpečnostní kamery. Zdánlivě nesmyslný zločin, ale Riddler nedělá nikdy nic jen tak bezdůvodně. Začíná výslech, souboj mezi Batmanem a Riddlerem, který má odhalit motiv téhle vraždy. Co vlastně Riddler plánuje?
Vychází: září

RANAŘI (BLACK LABEL)
Poslední fuška jim bud změní životy…
Nebo je o ně připraví.
Ranaři se před deseti lety rozpadli a každý z nich si šel svou vlastní cestou. Čas tyto bývalé dělníky zločinu nijak nešetřil, a proto se stále točí v nekonečném kruhu vězení, léčeben, zaměstnání bez možnosti kariérního růstu, nefunkčních vztahů, propuštění na podmínku a nikdy nekončících poplatků jakožto náhrad škod... Ranaři mají dojem, že už za své zločiny zaplatili víc než dost. A v této fázi přichází Captain Cold s plánem. Stačí jeden džob, aby všichni zbohatli víc, než se jim kdy snilo, a osvobodili se tak od minulosti… pokud tuhle akci ovšem přežijí. Ranaři mají v úmyslu uloupit největší zásobu bezprizorního, údajně nevystopovatelného zlata na světě. Aby však tuto loupež mohli provést, musí zamířit do samého srdce Gorilla City a okrást zde Gorilla Grodda, superpadoucha, z něhož se stal bezohledný šéf největšího zločineckého syndikátu na Zemi.
Vychází: září

LOBO
Název zatím není určený, ale bude to opět nový Lobo – další příběhy z populární série! Ukáže se, co se stane, když Lobovi někdo sáhne na delfína (ne, to není přezdívka jeho penisu), vyrazí se na rekonstrukci legendární Jízdy smrti (a to opravdu důkladnou rekonstrukci), do příběhu se zapojí i sám William Shakespeare, aby ukázal, jak se vytváří správné drama. Kromě toho Lobo zasvětí všechny nesmělé mladíky do umění okouzlování žen a dívek (za následky neručíme), a na konec se podíváme mezi dinosaury. A to jak ty skutečné, tak ty hudební.
A samozřejmě, bude se kydlit a masakrovat. Prostě Lobo.
Vychází: září

FLASH 15: CÍLOVÁ ČÁRA
Je tu Barry Allenův poslední závod! Zoomova legie vyhrála, Central City je v troskách a Barry Allen je uvězněn uvnitř Zdroje rychlosti a jeho tělo ovládl Reverse-Flash!
To rozhodně není nejlepší situace. Reverse-Flash si vybudoval svou vlastní „rodinu“, Zoomovu legii, aby mu pomohla s jeho pomstou. Což se samozřejmě neobejde bez zběsilého běhu o osud světa… a duši Barryho Allena.
Buďte svědky té největší bitvy v historii Flashe!
Vychází: září

připojená galerie

29.6.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

Diablo - Legendy o barbarovi: Bul-Kathos

obrázek k novince Diablo - Legendy o barbarovi: Bul-Kathos Nenechte si ujít tento exkluzivní, originální grafický román ze světa hry Diablo®, vyprávějící o vzestupu Bul-Kathose, praotce barbarů, a o jeho odvěkém poslání bránit horu Arreat.
Dávno před tím, než Bul-Kathos proslul jako Otec barbarů, měl potomky jen dva: dvojčata Naarah a Hirama. Naarah se vydala ve stopách svého otce a stala se skvělou bojovnicí, zato Hiram se se způsoby svého kmene nikdy nesžil. Po letech bezcílného putování se Hiram vrací ke své rodině, neboť odhalil novou cestu… a novou moc, kterou chce s pomocí svého otce získat.
Vývojářský tým hry Diablo® a legendární duo tvořené spisovatelem Johnem Arcudim a kreslířem Geraldem Borgesem vám přinášejí nezapomenutelný příběh, vyprávěný s dechberoucími ilustracemi. Legendy o barbarovi: Bul-Kathos jsou mýtem o mocném vládci, který ukul své jméno ve výhni bitvy, a zároveň tragédií otce, nesoucího těžké břímě.
Ponořte se hlouběji do temného světa Diabla!
Temnou ukázku najdete TADY!připojená galerie

28.6.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

OHLAŠOVÁNÍ NA TŘETÍ ČTVRTLETí 2023 - V.

obrázek k novince OHLAŠOVÁNÍ NA TŘETÍ ČTVRTLETí 2023 - V. A teď je tu prostor pro Marvel. Jaké řady budou pokračovat?

DR. STRANGE – NEJVYŠŠÍ ČARODĚJ 4: VOLBA
Doctor Strange je – po putování s Galactusem - zpátky na Zemi, ale to pro něj rozhodně neznamená klid a mír. Skrz malý domek v Kansasu se do našeho vesmíru dostane opravdu děsivé nebezpečí . A do toho se ještě probudí jeden z magických artefaktů, které se skrývají v Strangově domě, aby proměnil jeho život v soukromé peklo.
Vychází: září

DEADPOOL, MILÁČEK PUBLIKA: DEADPOOL VE VESMÍRU
Poslední dobou se Wadeu Wilsonovi zrovna dvakrát nedařilo. Teď si vzal do hlavy, že možná existuje řešení. Takové, které leží v inkoustových temnotách nejhlubšího, černočerného kosmu! Připravte se na epos galaktických rozměrů, neboť Deadpool má namířeno až na nejzazší hranici marvelovského univerza a zase zpátky! A navíc: v tajném příběhu, který byl doposud znám jen těm nejzarytějším sběratelům deadpoolovských obálek, Ódin vykáže regenerujícího se degeneráta ze samotné realit až do obálkoverza!
Vychází: srpen

CARNAGE: NAPROSTÝ MASAKR
Venomův psychotický potomek Carnage se vrátil v samostatné komiksové události (doplňující Venoma číslo 4) – a má v plánu povraždit každého, kdo kdy nosil symbionta! Cletus Kasady se celé měsíce zdržoval na samém okraji marvelovského vesmíru, ale teď se chystá v plné parádě vrátit do New Yorku – a je silnejší, než kdy byl! Aby toho nebylo málo, objevuje se ve hře nový hráč a je to někdo, koho byste rozhodně nečekali! Spider-Man a Venom se statečně staví Carnageovu šílenství, ale situace se pro ně nevyvíjí vůbec dobře.
Vychází: červenec

připojená galerie

28.6.2023 vložil Jiří Pavlovský   Komentáře: 0

celkem v této sekci vloženo 2541 záznamů

Archív starých aktualit


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek

Auditorium

Peťa [20:12:58 5.12.2023]
Pavlovský:to by bylo skvělé,snad se někdy dočkáme:)


Pavlovský [18:12:02 5.12.2023]
Péťa: To není, to souhlasíme. Pokud by měl být nějaký reprezentativní luxusní omnibus, tak Sandman dává největší smysl.


Peťa [17:12:03 5.12.2023]
Pavlovský: ale ten Sandman ve špalcích by nebyl špatný nápad. Něco už je vyprodané tak by se tím i vyhlo dotiskům. Mít to třeba v 5 omnibusech by bylo super


Pavlovský [14:12:08 5.12.2023]
Light: Na první čtvrtletí nic takového ohlašovat nebudeme. Dál zatím nevíme.


Light [12:12:37 5.12.2023]
Rok se s rokem sešel a před oznamováním titulů na další rok opět zoufale Crew žádám o nějaké luxusní a hodnotné vydání Sandmana ve dvou až třech knihách v pevné vazbě. Už existuje i seriál, neexistuje snad žádný projekt ....


Vydali jsme

Lucky Luke: Daltonovi už zase na útěku

Pavlovský [20:11:34 28.11.2023]
Ano, máme v plánu vydat komplet dosud nevydaného Goscinnyho. A jo, příští rok s tím můžete počítat. A tuším, že nám zbývá ještě sedm dílů.


Luboš Majzlík [16:11:15 28.11.2023]
A chápu z předchozí diskuze správně, že Lucky Luke bude vycházet i v příštím roce? A máte už představu kolik dílů nás ještě čeká? Díky :-)


Peter Last [19:11:01 19.11.2023]
Pán má asi na mysli ten vrchní panel s hlavou koně a Luka mterý se v předlejších sešitech neobjevoval a opticky může klamat.


Pavlovský [19:11:32 2.11.2023]
My nic rozhodně nezmenšovali, vycházíme z originální verzí, do který nezasahujeme (jasně, když nepočítáme překlad bublin a zvukových efektů). Tenhle díl byl dělaný trochu jinak, podíváme se, jak to bude dál a dáme vědět.....


Aktuality

Batman - Špatný den: Penguin / Riddler

ČeskýDeadpool [13:11:18 12.11.2023]
Já doufám že bude další díl Bane/Ra's al ghul


Modrá CREW

xflori01 [21:41 02.12.2023]
Za Zabijáka v dalších číslech jsem rád, ale trošku mně mrzí, že není v dalším díle nějaký navrátivší. Už se dost těším na poslední číslo Orbitalu.


Pavlovský [11:06 04.04.2023]
lamahe: Díky za tip! Už jsme se k tomu dostali a vypadá to zajímavě. Píšeme si to do seznamu věcí, o kterých se dá uvažovat... ale teď máme soupisku MC už dost plnou. Tak uvidíme.


lamahe [00:02 03.11.2022]
Čo tak The Transporter od dua Roulot / Armand? Vydáva Le Lombard. Asi jediná kontra je, že to ešte nie je dokončené. Ale vyzerá to skvelo a rozsah v dvoj-knihách (obvyklých pre Modrú crew) by tiež sedel.
Zavrk [14:12:50 8.12.2023]
Zdravím zase :D
Heleďte, oťukávám jestli by někdo měl/neměl zájem. Kvůli stěhování a nedostatku místa jsem ochotný prodat CDPR sochu-sousoší Cyberpunk 2077 Trauma Team, která je tuším vyprodaná. Není to sice na jednu stranu komiksové, ale herní, na druhou stranu jsou i komiksy Cyberpunk 2077, tak zkouším hodit to nejdřív sem. Sousoší je nové včetně originální původní krabice a veškeré výplně. Nic není bouchnuté, škrábnuté, nebo cokoliv. Je to nádherná socha, ale obrovská a nemám jí v novém bydlení kam dát :D
Pokud má někdo zájem, pište o fotky na e-mail níže. Pouze vážní zájemci s odpovídající nabídkou. díky moc
e-mail: zavrk@volny.cz


Zavrk [09:12:32 7.12.2023]
Zdravím,
Další kniha na prodej - MDEK Caravaggio - Pevná vazba, cena 3000Kč

Možnost osobního předání (Praha), případně Zásilkovna
e-mail: zavrk@volny.cz


t_gon [22:12:19 6.12.2023]
Zdravim,
uvolnuji misto v knihovne a tak rad prodam nasledujici knihy/komiksy (update starsi nabidky):

Akira 1: 250 Kč
Batman: Bílý rytíř: 400 Kč
Boj o vesnici Fanli: 100 Kč
Nikdykde: 400 Kč
Paper Girls 1: 250 Kč
Paper Girls 2: 250 Kč
Soudce Dredd: Sebrané soudní spisy 02: 250 Kč
Soudce Dredd: Sebrané soudní spisy 03: 300 Kč
Soudce Dredd: Sebrané soudní spisy 04: 300 Kč
Stín meče: 200 Kč
The Art of Kingdom Come: Deliverance: 400 Kč
UKK 55: Tajná invaze: 200 Kč

Na cenach se idealne ve vetsim odberu domluvim.
Fota rad zaslu, vse jako nove, nektere jednou ctene.
Idealne pres zasilkovnu (79,-).

Mail: tgon@seznam.cz
Aquaman: Válka o trůn (All 4 Fun)
Aquaman: Válka o trůn (All 4 Fun)
Muzeum 2 (Naprostá knihomolka)Crwecon 2022
Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž